Skoči na vsebino

Honda CB 1300


SiR

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

Torbi sta GIVI , soft bags XS 314, 2x25L, povečljivi

http://www.givi.it/soft-bags/Saddle-Bags/XS314

 

Kupljeni zelo ugodno v TC Motoshopu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob ‎9‎. ‎05‎. ‎2012 at 10:27, T pravi:

Google je zakon :)

post-2720-0-83813600-1336552038_thumb.jpg

Živjo,

Zanima me kje si nabavil pokrovčke "CB 1300" za tekočino za zavore in sklopko?

Malo sem brskal po ebay-u pa nisem našel takšnih.

LP,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Teh motorjev je malo v Sloveniji.  Težav pa jaz vsaj s svojo do sedaj nisem imel. Redni servis in gume, pali, vozi. Pa trenutno je še vedno v zimski hrambi, tako da se nič kaj ne dogaja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, ZaskA said:

Zgleda da nas je bl mal z CB-jko, k je tema čist mrtva,ali pa ni nobene težave z njo...:yawn:

 

nekaterim je žal k so ga prodal ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎8‎.‎9‎.‎2015 at 14:57, Zefi79 pravi:

Pozdravljeni,

Od 5.2.2016 sem novi oz. svež voznik CB1300S (letnik 2010, rdeče-bele barve), uvožen iz Francije.

Trenutno čakam na odločbo za plačilo DMV-ja. Nato pa skok na homologacijo in dalje. V tem času pa je motor v fazi priprave na novo sezono (menjava olja, filtrov, svečk, generalno čiščenje, montaža dodatne opreme oz. dodatkov). Ko bo pripravljen, objavim tudi sliko. :)

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Bi mi lahko eden od lastnikov naredil uslugo in izmeril kolikšna je dolžina auspuha (samo lonca) in kolikšen je zunanji obseg lonca. Hvala vam. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ZaskA pravi:

Dolžina lonca 52cm,  obseg 45cm. Približno...:smoke:

Najlepša hvala. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo, pridružujem se Zoranu V. V Mariboru sva vsaj dva lastnika, sicer se še ne poznava, ampak. Prilagam eno fotko.

CB 1300 letnik 2003. Gre bp.V planu nekaj majhnih kozmetičnih popravkov, ampak res majhnih in obvezno čiščenje kontaktov gumbov pri števcih. 

CB1300 006.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, vasjag said:

Zdravo, pridružujem se Zoranu V. V Mariboru sva vsaj dva lastnika, sicer se še ne poznava, ampak. Prilagam eno fotko.

CB 1300 letnik 2003. Gre bp.V planu nekaj majhnih kozmetičnih popravkov, ampak res majhnih in obvezno čiščenje kontaktov gumbov pri števcih. 

CB1300 006.JPG

Kako se obnese ta vizir, ki ga imaš gor? Še vedno precej piha? Recimo pri vožnji na avtocestah, kjer so hitrosti višje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V tem času sem dodal nekaj dodatkov. Notranja obloga (Gimbell) in blatnik (Puig) in zlate nalepke na ''felnah''

20160619_085803.jpg

20160619_085820.jpg

Popravljeno . Popravil vasjag
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Dober večer cb-jaši zanima me a kdo od vas lahko pogleda do kerega letnika je cb 1300 EURO2 motor ali pri kerem letniku se začne EURO3 (baje piše na homologacijskem kartončku pod rubriko V9). Zanima me zaradi uvoza ker se kar pozna pri odmerjanju DMV-ja. Hvala za odgovore. Upam da kmalu CB-jaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 23 urami, jul pravi:

Lep pozdrav

Sem nov lastnik cb1300 pa bi rad nastavil uro ampak se ne da a kdo ve kaj bi lahko bilo

Hvala

V navodilih je lepo opisano; Sicer se ne spomnim več, ker sem motor lani prodal, je pa mislim da tako, če držiš levo tipko dovolj dolgo, prideš v meni stoparice in meritve časa, krogov; Če držiš obe skupaj, spet nek podmeni in samo levo, ista zgodba. Poskusi obe tipki skupaj, potem pa po meniju skačeš, dokler ne prideš na uro, minute...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
Ob Sunday, May 15, 2016 ob 15:48, vasjag pravi:

Zdr pridružujem se Zoranu V. V Mariboru sva vsaj dvok.Oa lastnika, sicer se še ne poznava, ampak. Prilagam eno fotko.

CB 1300 letnik 2003. Gre bp.V planu nekaj majhnih kozmetičnih popravkov, ampak res majhnih in obvezno čiščenje kontaktov gumbov pri števcih. 

CB1300 006.JPG

Imam težavo z števcem ki mi ne dela.Sem ga dal pregledat k štromarju pa mi pravi da je vse ok.O kakšnem čiščenju kontaktov si govoril? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Evo za vse nas ljubitelje cb-jke.... ta nova zverina. ŽAL za evropski trg ni predvidena....zaenkrat. jebemti evropsko zakonodajo? so jo celo zrihtali na EURO4

index.jpg

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!