Skoči na vsebino

Honda CB 1300


SiR

Priporočene objave

Eno vprašanje, ... a še koga zanimajo povsem prozorna STEKLA za originalne žmigavce na najlepšem motorju?

Fotke pridejo upam v prvi polovici drugega tedna, samo da jih grem iskat in jih našraufam, ... jih je pa še za ene par motorjev.

Če koga zanima naj mi pošlje PM.

Respect!

Zoolo

P.S.: ItaQ da ne morem iz svoje kože :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na netu sem videl, da je bil v decembrski številki Motorista test CB 1300.

Ker revije ni več možno dobiti, bi prosil, če lahko nekdo ta test poskenira in ga objavi.Če nimaš skenerja mi lahko javiš na PM, da se dobiva na :beer2: in si zadevo skopiram.

Hvala

LP Matej

Popravljeno . Popravil bartmatej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Gebre: ThanX!

Ammm sicer pa a to je predstavitev motorja? huh in zakaj bi nekdo kupil revijo, če je napisano praktično identično prospektu Honde?

No ja, samo glasno razmišljam, kdaj bodo avtorji naših člankov začeli z vlaganjem samega sebe in svojih občutkov, spoznanj o motorjih v svoje članke? :xx:

Motosvetov testni team rulezz, ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda CB 1300 S

Velika, gola Honda ni več tako gola.

Od pozne pomladi 2005 bo mogoče videti tudi v mini oklep oblečeno Hondo CB 1300. Nataknili so ji večjo luč in nekaj protivetrne zaščite. Pri Hondi hočejo konkuritati Kawasakiju ZRX 1200 S in Yamahi Fazer, ki se uspešno prodajata tudi dolgoprogaškim voznikom.

post-2898-1107455109_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale maska je res :SS . Edino Suzuki Bandit ima še gršo.

Vete kaj me zares zanima. Ali bi bilo možno na CB 1300 namontirati nosilec za 3 kovčke ( npr. GIVI ) ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa res orgazmično lepa ....

take sem sanjal in občudoval, ko sem bil mlad

:wub:

najlepši motor na trgu (zame jasno)

končno je Hondi ratalo narediti res lep retro-bike

:yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tud všeč, prav zaradi tega, ker močno spominja na stare čase, pa zadeva se mi zdi zelo funkcijonalna...če se že najmanjša šipca pozna, mora bit tole prav terna za kakšno daljšo furo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys bom pa res probu tale poloklep kupit ...

mogoče se bo dal pa zment, da za

odgovarjajočo odškodnino dobim še

nov nov motor zraven

prhabatsedausezmentpress

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena oblečena ( a ne serijsko ).

A se da zrihtat nosilec za 3 kovčke ?

post-38-1107525104.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je una s poloklepom zelo všeč. Pravi retro. SImple and functional. brez nekih pretenzij po hi-tech šminkiranju. Jaz bi imel kar črno!

@Rok - kje si našel tale polni oklep? A lahko daš link - me zlooo zanima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvidena cena lepotice CB 1300 S z ABSjem

je praktično ista kot v Švici

tj med 2,6 in 2,7 mio SIT (CH = 17.600 CHF)

vir HMC

ujebemti

:cry:

tj

skor 400.000 SIT več od navadne

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgrožen sem nad poloklepom, še posebaj v rdeče beli varianti mi deluje češko, take so pubeci v 80ih okoli MB sami delali, črno še nekak gre. Na drugi strani pa mi je všeč ZRX1200R v ogabno zeleno vijolično beli kombinacije go figure?!? Čisto logična poteza s hondine strani samo meni ne sede, ker CB1300 je naked!!!!!!!!! Nikakor nikoga ne silim k podobnemu razmišljanju.......

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgrožen sem nad poloklepom, še posebaj v rdeče beli varianti mi deluje češko, take so pubeci v 80ih okoli MB sami delali, črno še nekak gre. Na drugi strani pa mi je všeč ZRX1200R v ogabno zeleno vijolično beli kombinacije go figure?!? Čisto logična poteza s hondine strani samo meni ne sede, ker CB1300 je naked!!!!!!!!! Nikakor nikoga ne silim k podobnemu razmišljanju.......

LP Bajsi

se strinjam CB1300 = nagec - to imaš popolnoma prav ... izredna ugotovitev za motorista tvojega kova, kdo bi si mislil ...

:yes:

CB 1300 S pa ni nagec in ta ti ni všeč če sem te prav razumel - viš meni je pa CB 1300 S blaaaaazno, na smrt in splohsenedapovedatkako všeč

okusi so različni in hvala Bogu, da so ... kam bi pa prišli, če bi vsi vozili tako lepe motorje kot ga voziš ti

(XJR = gotovo še vedno en najlepših, kar pa ne bi bil, če bi jih VSI vozili - štekenzi her Bajsi??)

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tut ni ušeč...kot kaka ,,Lada,, :BUA:

Kaj a zdej cb 1300, brez ,,S,, oznake ni več novih??

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj telefoniral v As ... prodajalec:

" .. kaj ... kako ste rekli ... a CB 1300 S A ... čaktedapogledam .............. 2.549.000 tolarčkof .... hja, nizakaj dijo."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!