Skoči na vsebino

Honda CB 1300


SiR

Priporočene objave

včeraj telefoniral v As ... prodajalec:

" .. kaj ... kako ste rekli ... a CB 1300 S A ... čaktedapogledam .............. 2.549.000 tolarčkof .... hja, nizakaj dijo."

Razlika med navadno in S razlicico pa je 150.000 in ne 400.000 (vir: cenik AS Domzale)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika med navadno in S razlicico pa je 150.000 in ne 400.000 (vir: cenik AS Domzale)

višga - tega pa nisem pogledal ... :blush:

v to ceno pa mirno paše poloklep + ABS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, ... po ceniku in informacijah iz ASa bo vsaka zadeva stala cca 150 k SIT (poloklep in ABS torej 300 k SIT), ... Ergo iz 2,4 mio kot je osnovna cena prideš na cca 2,6-2,7 mio SIT za CB1300 S ABS.

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo cene za posamezne modele:

CB 1300 2.399.000

CB 1300A (ABS) 2.549.000

CB 1300SA (ABS) 2.699.000

A ima kdo service manual za ta motor?

LP Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo z vsem dolžnim spoštovanjem do tebe in motorja in z mislijo na različnost okusov...... .) veliki so pa še vedno :oops: :whistle:

sam sem jih ravnokar menjal "micro od louisa", zatemnjena stekelca, homologirani, velikost stekla 23x48mm, dolžina debla oz. rokice 20mm (cena sitnica!!!!)

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha Veliki so še vedno, pa homologirani tudi, ... ma ja ... tradicija, če ima bike všečne žmigavce jih samo v albino varianto spremenim (prvi je bil Bulldog), ... tokrat celo tako da svetijo kot zakonodaja zahteva v rumeni oz. oranžni barvi.

Sicer pa tudi cena teh stekel pri Fismotu ne predstavlja neke omembe vredne finančne postavke.

Hmm jap 100 ljudi 100 čudi, ampak morava pa enkrat, ko se sezona začne oba stroja skupaj spravit, pa malo predebatirati.

Zoolo

P.S.: še crash padi in rep odrezat pa bo ready za sezono. :yea2:

post-178-1107960889_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa je cena, če ni odveč?

Da ne bo problemov z neposrednim reklamiranjem na forumu, mi pošlji PM, če te zanimajo bela stekla in cena, pa ti pošljem številko od Staneta - Fismo.

Cene so pa kolikor vem odvisne o modela motorja in ali so že narejena ali jih je še potrebno narediti ter koliko se jih naredi v seriji.

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliki so pa še vedno

:topic:

pa kaj ni fora žmigavcev da te vidijo oz. da vidijo da boš zavil => VARNOST :? , ne pa jih manjšat na minimalko.... zakaj jih potem raje ne odštavfaš :hmm: :blush:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

pa kaj ni fora žmigavcev da te vidijo oz. da vidijo da boš zavil => VARNOST  :? , ne pa jih manjšat na minimalko.... zakaj jih potem raje ne odštavfaš :hmm:  :blush:

butl

a si jih sploh kdaj vidu kako svetijo??

nisi, gotovo ne ... ali si pa videl kajtijazvemkaj

:devil:

manjše utripalke imajo močnejšo žarnico

kot je standardna (saj pri mojih je bilo tako - že vključeno v kupljenem paketku) in v bistvu se jih vidi bolj kot velike tj oddajajo več svetlobe - kapiš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...manjše utripalke imajo močnejšo žarnico ...

Qua pa vem, če je to tako zelbstferštendlih... :hmm:

Se spomnim, da je imel svojčas kolega Ajgor TMD na svojem mopedu micene bele žmigovce. In se jih ni videlo ama baš ništa. Pa jih je fant potem zamenjal in je (po moji oceni) modro storil.

OK, da ne bom komplet offtopikiral: CB 1300 se mi zdi fleten komad mopeda. Tudi z oklepkom. Zlasti v črni izvedbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, ThanX ker vračaš temo na prave tirnice, fantje dejte o velikosti in svetilnosti žmigavcev v kakšni drugi temi. :P

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vplačal avans za CB 1300A. :kva2:

Na žalost je bil samo še v modri barvi, pa sej bo tudi ta OK.

Dobava šele maj/junij, :BUA: bo treba kar dolg čakat.

No, ko ga pa dobim, se pa slišmo za kakšno furco.

LP Matej

post-5320-1109842833.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je pa ta motor okreten glede na to da ima 1300ccm in kar precej kg.

Mi mal fedra zmankuje, pa sm zračunu da bi pršparu cca 50.000 SIT, če bi delal izpit s svojim motorjem(ki ga še nimam).

Zanima me predvsem okretnost na poligonu - če bom lohk tiste osmice in ne vem kaj še zvozil z njim.

a si se vseeno odločil tudi izpit delati z njim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, izpit bom delal na Kawlnu ER-5 ki je last avtošole.Ste mi tle povedal da ni pametno in vam čist verjamem.Sem se pa v avtošoli kar dobr zmenu glede cene(100kSIT "na počez").

Zdej sam še čakam da se mal ogreje, da lahko začnem vozit, ostalo imam že urejeno.

LP Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ko ga pa dobim, se pa slišmo za kakšno furco.

LP Matej

ItaQ, ... sam še izpit pa cesta vabi :OK: :P :yea2:

Čestitke k izboru. .) :OK:

Zoolo

P.S.: Kako to da je dobava šele maja ali junija?

Popravljeno . Popravil Zoolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pa se je "Medvedka" znebila lopate!

Heh, žiga žaga poje žaga!

Mater en lep pozdrav,

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!