Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Notranjska


Priporočene objave

Ja to pa res da je ni, sam nas je bl malo Notranjcev na motosvetu ... al se pa sam men zdi :)

Ja no vem da so Notranjci Sanda7, ton, Burnout (jst :P), še ena iz Starega trga (žal se ne spomnim imena), ok pa Demolitionman

To bi blo to. Kulkr jst vem. Sej me pa popravte!

Drugače pa jst ustvarjam spise :lol1: v Primorski sekciji

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema se po moje ne bo obnesla,res da se štejem skor bolj notranjko kot primorko že zaradi hribske govorice,no skratka ostala bom v primorski sekciji čeprav sem doma ravno na meji se pravi Rakek razlog za to je preprost,ker je fajn klapa in se dob razumemo in upam da bomo večkrat ponovili to kar se je zgodilo 18ga tega mesca.drgač pa so še MS notranjci iz okolice cerknice:vesna,burgy,mcdx in še to kar je naštel brnaut iz babnga pulja.

po moje ne bo nič narobe če se pridružiš naši primorski sekciji,ki je v bistvu iz vseh vetrov,za začetek pa si lahko mal pregledaš zadevo v prim sek in se odločiš,če ti odgovarja velikokrat se dobivamo na ridah zdej ko se bliža sezone se bomo pa še kej dogovorili za kakšno srečanje v gostilni ali kjerkoli

vabljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se štejem skor bolj notranjko kot primorko že zaradi hribske govorice,no skratka ostala bom v primorski sekciji...

Sej nase tahude-IN punce se tud ze kr bolj po purgersko-hrvasko v okolici Brezic pogovarjajo B) sploh nocjo bit vec slovenke :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema se po moje ne bo obnesla,res da se štejem skor bolj notranjko kot primorko že zaradi hribske govorice,no skratka ostala bom v primorski sekciji čeprav sem doma ravno na meji se pravi Rakek razlog za to je preprost,ker je fajn klapa in se dob razumemo in upam da bomo večkrat ponovili to kar se je zgodilo 18ga tega mesca.drgač pa so še MS notranjci iz okolice cerknice:vesna,burgy,mcdx in še to kar je naštel brnaut iz babnga pulja.

po moje ne bo nič narobe če se pridružiš naši primorski sekciji,ki je v bistvu iz vseh vetrov,za začetek pa si lahko mal pregledaš zadevo v prim sek in se odločiš,če ti odgovarja velikokrat se dobivamo na ridah zdej ko se bliža sezone se bomo pa še kej dogovorili za kakšno srečanje v gostilni ali kjerkoli

vabljen

Se podpišem pod to tut jst!

Razn pod tisto ko je omenjen 18-ti se ne morem :cry:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa so še MS notranjci iz okolice cerknice:vesna,burgy,mcdx in še to kar je naštel brnaut iz babnga pulja.

da nisi koga pozabla, a?...... :hmm: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav sem doma ravno na meji se pravi Rakek

Sanda, Rakek pa na meji?? :lol1: Se mi zdi, da je Bourout doma na meji. :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nisi koga pozabla, a?...... :hmm: <_<

sorry no da sem pozabla tvojo drago sem jo že kr pod postojno štela k se skoz neki o ohceti menta :P

ja pa nevo sem tud pozabla,k jo že miljon dni nisem zasledila tuki,verjetno še vedno tipka v nočno jutranjih uran .)

res pa je da je naš brnaut doma na meji,sicer mal drgač k joško joras verjetno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... res pa je da je naš brnaut doma na meji,sicer mal drgač k joško joras verjetno :naughty:

Pridi pa boš vidla! :lol1: :P :D B) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa nevo sem tud pozabla

:lol1: Hja, veš Sanda, Neva se je zelo poboljšala in tipka zelo zelo malo, v dnevnih, še manj pa v nočnih urah. hihi

No, lepo se imej še dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz: Notranjci so čisto zaspali očitno, oziroma so se drugam katagorizirali.

Neva če je kdo zaspan potem si to ti, jest bi že kej napisal pa sploh ne upam k boš ziher rekla kaj se silm med notranjce :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zloba zlobasta hihi. :naughty:

Neva če je kdo zaspan potem si to ti, jest bi že kej napisal pa sploh ne upam k boš ziher rekla kaj se silm med notranjce :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neva če je kdo zaspan potem si to ti, jest bi že kej napisal pa sploh ne upam k boš ziher rekla kaj se silm med notranjce :naughty:

no evo sej sm vedu, veš kaj kregat se pa ne mislm :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa malo pod pasom, hehe. še dobro, da jih nimam :lol1:

no evo sej sm vedu, veš kaj kregat se pa ne mislm :lol1:  :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz: ......... .) Ne ne nismo ma kaj ces pisat ko pa ni nobenga pravga notranjca razen mene pa mogoce kake izjeme. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz: ......... .)  Ne ne nismo ma kaj ces pisat ko pa ni nobenga pravga notranjca razen mene pa mogoce kake izjeme. :OK:

Ja, ampak res, kar si še ti :OK: , potem pa daleč nič....

potem pa le še meglica za tabo. :grim

Lp Neva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Hja škoda da je notranjcev tok malo, moja mama je z notranjske, tko da se lahko štejem da sm z Notranjske motosvet sekcije, in hkrati Ljubljanske ker živim v ljubljani :D ...

... no se bo še kdo opogumil???

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!