Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Špilferderber

MotoSvet v Celju

Recommended Posts

Špilferderber

ob hiperinflaciji raznih lokalnih krožkov pristavljam še naš lonček (če je že kje odprto, me bičajte in spravite spat brez dnevne doze motorja in bomo kaj hitro ugotovili, kako se uporablja iskalnik)...

dajmo prvo malce podebatirat, koliko nas je, kdo smo (zdefinirani so Brrm, SiM, Zok, verjetno Vas pa je še morje iz 03 in pripadajočega mikrokozmosa (Šentjur, Šmarja, Slat'na, Žalec, Prebold, Laško, Vojnik, itd., itd. ), če je volja za srečanje, ... Predrabljanje, pač...

a ste za kakšen meeting? plac? zakaj ne?

Zok

iz CE je se Poggy (sicer se skuterasi navadno ne dobivajo zravn ostalih, a vseen.. )... :hmm:

js sm kr za krozek/miting/wha'eva'! B)

kateri kafic predlagate? js ne poznam nobenga pametnega, kjer bi bla soba za posebne namene, vsaj v centru Celja ne... :hmm: Picikato in Diavolo se mi zdita malo prevc razdrobljena, Smash tud, drugam pa tak ne hodmo d bi vedu kok je kje... :hmm: ...lahk gremo pa k Janezu na Ponikvo.. :P

Špilferderber

...lahko gremo k Iksom... B)

:xx: :xx: :xx:

SiM
...lahk gremo pa k Janezu na Ponikvo.. 

Yeah right, <_< ..... al pa h Kincl na Grobelno :lol1:

Drgač pa imajo xxx-i kar kjutkan kafič v Cjelu...

dr.looney

pred dvemi leti pa še en mal :rolleyes: smo se dvakrat dobili v piceriji lesjak v arji vasi....

dr.looney :devil:

Mačica

Če me spomin ne vara se je pred dvema letoma oblikovala savinjska sekcija motosveta. Menda, se je na enem srečanju jedel savinjski želodec. Al neki tazga.

Špilferderber, zdaj pa le iskalnik uporabi.

Zok

Yeah right,  <_<  ..... al pa h Kincl na Grobelno  :lol1:

lahk gremo tud k pintarju na Ponikvo... :lol1: :lol1: :lol1: :devil:

v XXX se nism bil... :hmm: ...bo treba it pogledat, ze veckrat me je mel, ko sm vidu par cartkanih motorckov tam... :hmm:

SiR
pred dvemi leti pa še en mal  :rolleyes: smo se dvakrat dobili v piceriji lesjak v arji vasi....

dr.looney :devil:

takle "srečanje" bi tudi mene zanimal :)

Špilferderber
takle "srečanje" bi tudi mene zanimal :)

ker se ti dopade picerija lesjak ali picerija :devil: ?

Špilferderber

zagreti, zagreti.. samo kaj, ko se je veseli december že začel :OK:

gic
zagreti, zagreti.. samo kaj, ko se je veseli december že začel  :OK:

ja, skor še v službo nimam cajta it.... :kva2:

a je treba vsak dan met priprave na veseli december :? :hmm:

mare

nekaj se bi nas našlo tudi v štorah.

drugače pa je luškan kafič tudi v škofji vasi. OTTO bar.

lederman
A je še sploh gdo zagret ??

zainteresiran, samo nekdo mora določit datum in kraj. Pa ne predaleč ven iz Celja.

Pri XXX bi blo kr uredu, moj predlog.

Špilferderber

evo, meni bi pasalo jutri ob 16h v XXX klubu na popoldanski kavi...

KeC

Hm če je bi zaobjeli še savinjsko dejte pol mal bolj na sredini plac določit ne glih v Celju. Mogoče Šempeter ali kaj podobnega. Pa pridem mal pogledat če bo kaj iz tega

Špilferderber

velja... ura je sicer pošihtna, a verjamem, da bomo gotovo kakšno urco ali dve ali tri tam..

sam se najavljam ob štirih, vendar me čaka nekaj poznopopoldanskega dela., tako da ne vem, kdaj odletim.. pridem pa..

p.s. razpoznavni znak? rdeča nolanka na mizi in brezrokavnik z znakom od XXX in Gadov.. :)

p.p.s. :topic: zakaj na motorističnem forumu ni smajlija s čelado..? užaljeno protestiram..

Edited by Špilferderber

gic
Hm če je bi zaobjeli še savinjsko dejte pol mal bolj na sredini plac določit ne glih v Celju. Mogoče Šempeter ali kaj podobnega. Pa pridem mal pogledat če bo kaj iz tega

V Šempetru je en dober lokal: LA PLAC, čist ob glavni cesti.... :notworthy:

lederman

Pridem na popoldansko kavo, da kakšno rečemo!

Moj znak: Še kr blodn frizura!

Neki se premika v CE oddelku motosveta :hmm: .)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• NoGe
      Ja pogooglou sem že vse živo. Je pojav ja, tako na starih kot na magnesium. Nekaj tem je, nobena pa zaključena z rešitvijo  oziroma vzrokom. Tudi pri agregatih z zelo malo kilometri se pojavi. Vijak popolnoma čist. Oziroma reees malo finega prahu ampak zanemarljivo. Lani sem tudi razmontoral in opral hladilnik olja, cevi, tlačni senzor in zunanji karter. Pogledal se tudi sklopko če bo kaj videt pa je vse na mestu. Stator originalen, 8 let nazaj sem zamenjal to 'sklopko' zaganjač takoj ko je začela preskakovat. Zagoni brezhibni vedno. Kakršno koli kopanje po agregatu pri mehaniku se ne splača. Po italiji se dobijo agregati za.500€ z okrog 30.000km. Res ni 100% sigurno kaj kupiš ampak ok... Malo tveganja. Zdej pa da bom dajal 1500€ za rihtanje tega agregata... Za 2000€ dobim pa cel motor drugi. Z motorjem sem zadovoljen, ampak je staro... Sicer od Tuono je malo agregatou, po večini so od RSV, ampak je itak isti. Edino Caponord mislim da ima drugačne odmične če se ne motim
    • Thundercat
      https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14871817&display=Yamaha MT07   Pozna kdo? Kdo od tukaj?
    • KennyJR
      Ok... Ducati je vozil eno leto na Michelin gumah... Ta informacija mi je ušla... Ampak point je še vedno isti... Gume so se pekle čez noč še leta po tem, ko je Ducati šel na Bridgestone... Ne vtikaj se v malenkosti, če maš narobe... 
    • Thundercat
      https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14871817&display=Yamaha MT07   Pozna kdo?Kdo od tukaj?
    • Maja Guzzi
      Pozdrav,  Sama sem lastnica navedenega lepotca. Ko bo vreme z veseljem kava. Glede vprašanj stajerska.maja@gmail.com 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!