Jump to content

MotoSvet v Celju

Recommended Posts

ob hiperinflaciji raznih lokalnih krožkov pristavljam še naš lonček (če je že kje odprto, me bičajte in spravite spat brez dnevne doze motorja in bomo kaj hitro ugotovili, kako se uporablja iskalnik)...

dajmo prvo malce podebatirat, koliko nas je, kdo smo (zdefinirani so Brrm, SiM, Zok, verjetno Vas pa je še morje iz 03 in pripadajočega mikrokozmosa (Šentjur, Šmarja, Slat'na, Žalec, Prebold, Laško, Vojnik, itd., itd. ), če je volja za srečanje, ... Predrabljanje, pač...

a ste za kakšen meeting? plac? zakaj ne?

• Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Špilferderber

179

• Zdrawc

172

• tati

105

• motoristek

83

Top Posters In This Topic

Posted Images

iz CE je se Poggy (sicer se skuterasi navadno ne dobivajo zravn ostalih, a vseen.. )... :hmm:

js sm kr za krozek/miting/wha'eva'! B)

kateri kafic predlagate? js ne poznam nobenga pametnega, kjer bi bla soba za posebne namene, vsaj v centru Celja ne... :hmm: Picikato in Diavolo se mi zdita malo prevc razdrobljena, Smash tud, drugam pa tak ne hodmo d bi vedu kok je kje... :hmm: ...lahk gremo pa k Janezu na Ponikvo.. :P

Če me spomin ne vara se je pred dvema letoma oblikovala savinjska sekcija motosveta. Menda, se je na enem srečanju jedel savinjski želodec. Al neki tazga.

Špilferderber, zdaj pa le iskalnik uporabi.

Yeah right,  <_<  ..... al pa h Kincl na Grobelno  :lol1:

lahk gremo tud k pintarju na Ponikvo... :lol1: :lol1: :lol1: :devil:

v XXX se nism bil... :hmm: ...bo treba it pogledat, ze veckrat me je mel, ko sm vidu par cartkanih motorckov tam... :hmm:

• 2 weeks later...
pred dvemi leti pa še en mal  :rolleyes: smo se dvakrat dobili v piceriji lesjak v arji vasi....

dr.looney :devil:

takle "srečanje" bi tudi mene zanimal :)

takle "srečanje" bi tudi mene zanimal :)

ker se ti dopade picerija lesjak ali picerija :devil: ?

• 1 month later...

velja... ura je sicer pošihtna, a verjamem, da bomo gotovo kakšno urco ali dve ali tri tam..

sam se najavljam ob štirih, vendar me čaka nekaj poznopopoldanskega dela., tako da ne vem, kdaj odletim.. pridem pa..

p.s. razpoznavni znak? rdeča nolanka na mizi in brezrokavnik z znakom od XXX in Gadov.. :)

p.p.s. :topic: zakaj na motorističnem forumu ni smajlija s čelado..? užaljeno protestiram..

Edited by Špilferderber
Hm če je bi zaobjeli še savinjsko dejte pol mal bolj na sredini plac določit ne glih v Celju. Mogoče Šempeter ali kaj podobnega. Pa pridem mal pogledat če bo kaj iz tega

V Šempetru je en dober lokal: LA PLAC, čist ob glavni cesti.... :notworthy:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!