Skoči na vsebino

MotoSvet v Celju


Špilferderber

Priporočene objave

boš pa šel naprej, pa naročil rundo.

pol bi pa pili mlačno pivo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ne bo šlo se vidimo naslednjič po možnosti sredi tedna lepo popoldne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecno prispeli... ce prav smo enaga izgubili... na koncu se pa je izkazal, da je on nas cakal pri xXx... kako je to mozno ne vem... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecno prispeli...

To je dobro :OK:

ce-prav smo enaga izgubili...

:xx:

na koncu se pa je izkazal, da je on nas cakal pri xXx... kako je to mozno ne vem...

šel je po daljšnici B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nauste rekli, da se na celjskem nc ne dugaja... seveda ce ima kdo cas in se mu vozi danes...

Pri xXx danes ob 17.00 uri. Gremo na eno kratko voznjo - se bomo dogovorili sproti.

p.s.: Smo pocasni vozniki, da nau kdo razocaran.

s kerim motorjem si pa bil ti tam? pa kolk je povprečna hitrost da vidim če še jaz lahko pridem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kerim motorjem si pa bil ti tam? pa kolk je povprečna hitrost da vidim če še jaz lahko pridem

kaj se sekiraš za povprečno vhitrost, pelješ se kolikor se, te že počakajo, saj niso tako smotani, čeprav lansko leto enkrat ni bilo tako, so vso spizdili napej, zadaj pa je ostalo še par motorjev in smo se zgubili in potem ponovno našli v Podčetrtku......... :)

pa šli na :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povpresna hitrost je bila vceraj nekje med 70km/h. Motorji, ki so bili poleg so bili Suziki SV650, Suziki bandit 650, Suziki GSX750f in Hyosung 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe... lejga... Zdrawc mora komentirat, ce ne ni zdrav... :worship:

č je cajt, zaka pa nje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povpresna hitrost je bila vceraj nekje med 70km/h. Motorji, ki so bili poleg so bili Suziki SV650, Suziki bandit 650, Suziki GSX750f in Hyosung 125.

pol bi se jaz ziher zgubil... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj se okoli govori, da se bosta celjska in velenjska sekcija združili, k sebi povabili še ostale člane Štamprl regije (nula tri, 03), itd..

več v prihodnje, ko se ideja razvije..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

nula-tri

to smo mi...

Lp Z B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, kost v glodanje, preden dorečemo na mitingu..

pobudnik šaleškodolinske zgodbe je predlagal združžitev in redna tedenska srečanja po načelu rotacije.. prva sreda srečanje v CE, druga sreda v VE, tretja spet nekje drugje.. in tako celo sezono.. predlagamo 4 stalne lokacije + fakultativno, če je v kakšnem mesecu kakšna sreda viška.. koncept je znan.. zbor, vožnja, kofe in retour..

urnik se določi vnaprej, v primeru izjem se vse skupaj pravočasno obvesti..

treba je pokrit celo Štamprl regijo, od meje do meje.. CE, šaleška, savinjska, šmarsko-virštanjsko-obsoteljski-kozjanski okoliš, laška občina..

ok, že preveč gobcam.. v glavnem, ideja je padla o enotni sekciji, kjer se bomo verjetno srečevali v večjem številu na več lokacijah..

predlagam, da se v namen brejnstormanja enkrat dobimo, da dorečemo..

debatirajte, prosim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, kost v glodanje, preden dorečemo na mitingu..

pobudnik šaleškodolinske zgodbe je predlagal združžitev in redna tedenska srečanja po načelu rotacije.. prva sreda srečanje v CE, druga sreda v VE, tretja spet nekje drugje.. in tako celo sezono.. predlagamo 4 stalne lokacije + fakultativno, če je v kakšnem mesecu kakšna sreda viška.. koncept je znan.. zbor, vožnja, kofe in retour..

urnik se določi vnaprej, v primeru izjem se vse skupaj pravočasno obvesti..

treba je pokrit celo Štamprl regijo, od meje do meje.. CE, šaleška, savinjska, šmarsko-virštanjsko-obsoteljski-kozjanski okoliš, laška občina..

ok, že preveč gobcam.. v glavnem, ideja je padla o enotni sekciji, kjer se bomo verjetno srečevali v večjem številu na več lokacijah..

predlagam, da se v namen brejnstormanja enkrat dobimo, da dorečemo..

debatirajte, prosim..

hmmmmmm,

tile "grupni" so mi všeč. začne se?........že to sredo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajši drugi teden, da prej še malce podebatiramo..

sicer pa, predlagajte.. fajn bi bilo, da imamo prisotne vsaj iz vsake mikroregije po enega ali dva..

na seznamu mam zdrawca (savinja), motoristka (CE), keca (šalek), border (konjice), zlati (šentjur), bmwslo (žawc)

+

manjka mi laško+zidani most+rimske, centralno kozjansko, šmarsko-obsotelska regija (šparoni, rogaška)

pa vsi ostali seveda, da ne bo kdo užaljen..

+ združijo se debate v enotno "MS Štamprl sekcijo" ali kakorkoli jo bomo poimenovali..

saj, zadeva je itak funkcionirala že prej.. precej velenjčanov je hodilo na MS CE mitinge, in obratno (no, vsaj nekateri)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede gostiln... kje se lahko dobimo imam kr neki predlogov...:

1. Slovenske Konjice => "BAR HARLY DAVIDSON" (v mestnem trgu - parkirisce za motorje - terasa)

2. Zrece => "CAFFE MARKO" (pri trznici - parkirisce za motorje - terasa)

3. Stranice => "GOSTISCE JANA" (na vrhu klanca- parkirisce za motorje - terasa)

4. Zeče => "ULIPI" (na kriziscu za Zrece - parkirisce za motorje - terasa)

.

.

.

Ce se hocte se kaksnega nastejem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer bomo probali težit predvsem k vožnjam, lokacije pa za oddih po vožnji..

prvi miting brez vožnje, samo predrabljanje, nadaljevali pa bomo že..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej... recemo tkole... med tednom se ob 16 uri dobimo pri eni od izbranih lokacij (Celje - xXx | Konjice - Harly | ipd ipd ) Potem se pocaka 30min in se ob 16.30 odpravi na ze v naprej doloceno voznjo... potem pa se dobimo na isti lokaciji ko se vracamo...

Treba je podebatirat, podrobno kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjka mi laško

i meni majstore, i meni.... :whistle:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!