Skoči na vsebino

Ključi in ključavnice


West

Priporočene objave

Pozdravljeni.

Rabim pomoč. Zgubil se rezervni ključ HONDA CBR. Sem s Kopra, in obletal sem že vse ključavničarje a nobeden nima surovca za ta model. A ma kdo informacijo kje v Ljubljani bi se dalo narest rezervni ključ?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, ja...a ravno juter sem v Lj pa sem mislu da mi kdo namigne kakega ekstra ključavničarja.

Btc city, na trznici not v Hardy, takoj na desno je en Bosanac, ma ni, de ni surovca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je ključ še " navaden " je iskanje surovca lahko neprijetno, lahko pa pri uvozniku naročiš surovec in ga daš potem naredit.

Če pa je motor novejši in je v glavi ključa kakšna elektronika bo pa bolj hudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No ja še ena kvalitetna stvar (vsaj v mojih očeh) je izgubila na verodostojnosti. Bi pa vseeno podvomil v poštenost dvoboja - kam je tip porilnil kuli???? Ne spomnim se nobene luknje na ključavnici.

lp Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne ga srat, tip je imel že naštiman cilinder. Sicer je pa dokazano, da so ključavnice z votlimi okroglimi ključi lahko vlomljive. Ampak ne z votlim delom flukija :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bedno :BUA: sm pa probu na moji (mi ostaja cajt, pa firbc me je matru :P), mam lih tko kriptonyte, sam ketno, ključavnica ja pa po istem principu... Prvo ku prvo sm ene dobre pol ure iskau kemik z enakim radijem d paša v ključavnico, k sm ga najdu je imel predebele stene :doze: :lol1: no, se nism dal tko hitro :grrr sm kemik mal pobrusu, pa ke lepo "padu" notr, odklenu pa :grrr :grrr pol se je še mal odškrtu :rolleyes: in ti hudič, sm mogu še z iglo vn brskat tisto zlomjeno plastiko :lol1: Ne ne, ni kar tko odklent, še zmeri bom zaklepu s to ključavnico :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer :topic: ampak odprem pa lisice z sponko za papir in to na hrbtu, heh jebi ga malo se hvalim O:-)

lp Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bahsi ti si policaj ane.

Mislm ti naj bi biu za zgled :lol1:

ne sej ne. Sej ni čudn če mate pa tok prostga cajta pl se pa mal igrate. Drgač smo pa mi žabce odklepal s sponko prez problema......sam nakonc smo zjebal klučavnco :rolleyes:

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer  :topic:  ampak odprem pa lisice z sponko za papir in to na hrbtu, heh jebi ga malo se hvalim O:-)

lp Bajsi

Lisice se da odklent že z malo daljšimi nohti :D

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer :topic: ampak odprem pa lisice z sponko za papir in to na hrbtu, heh jebi ga malo se hvalim O:-)

lp Bajsi

ma veš taprave lisice se razlikujejo od tistih za erotične igrice :lol1:

just joking :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer  :topic:  ampak odprem pa lisice z sponko za papir in to na hrbtu, heh jebi ga malo se hvalim O:-)

lp Bajsi

No ce si res policaj je v redu -bos mel mal tolerance do motoristov. :doze: :OK:

Popravljeno . Popravil Demolitionman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ce si res policaj je v redu -bos mel mal tolerance do motoristov. :doze: :OK:

No to je pa vscasih tudi malo od vremena odvisno :P

Al pa od lokacije, ali pa od partnerja (patrulja), ali pa od.... :rolleyes:

Tko da ni vedno enako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...taki še bl zagamani

Ehhh, pajade B)

To se pa slisi, kot je pregovorna Slovenska fousija :grim

:) Prehitra voznja, radar, kontrola prometa, vozniska-promentna,

dober motor, mladenic iz fakultete, pisanje naloga-obvestila

in vadi pare sine :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Zanima me kaj narediti v primeru da izgubim ključ za električno kodno ključavnico?kajti ne bi rad dajal okrog 900€, da zamenjam celotno elektronko ter ključavnice,ali je možno narediti novega, ter približno kakšna je cena le tega?

LP, David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven ključev si dobil kodo. To kodo neseš pooblaščenemu servisu, kateri kodo javi v tovarno, kjer ti naredijo nov ključ. Ko ključ dobi serviser, mu pelješ motor tja, da naredi "registracijo" novega ključa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!