Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Jest bi vas pa prosu za predloge glede izbire skuterja. In sicer bi kupu 50ccm do 1300€. Pa cena je res maksimum do kar bi sel. Ne bi nic tunnov, edin blokade bi vn pobral to je vse. Pa kupu bi novga. Katerga mi priporocate?

Popravljeno . Popravil d4m1r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi vas pa prosu za predloge glede izbire skuterja. In sicer bi kupu 50ccm do 1300€. Pa cena je res maksimum do kar bi sel. Ne bi nic tunnov, edin blokade bi vn pobral to je vse. Pa kupu bi novga. Katerga mi priporocate?

aerox, sym sport, speedfighter 2, di tech aprilia.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp! sry za :topic: ampak me zanima kok časa morm ulaufavat pa kako mojo gilero runner 50cc menju sm bat pa glavno gred celo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo mojster, on hoče nov skuter za 1300€ ti mu pa to prilepiš =)

drgač pa za 1300 maš razne CPIje, benellije, keewaye... (poglej si tule)

sry nism vredu prebral ! novega se ti splača kupit! raje dej 2200€ pa si kupi aeroxa novega ce je ze treba bit nov! ker ci kupis nekiga larifari novega bos meu probleme z deli ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sry nism vredu prebral ! novega se ti splača kupit! raje dej 2200€ pa si kupi aeroxa novega ce je ze treba bit nov! ker ci kupis nekiga larifari novega bos meu probleme z deli !  :whistle:

Še bolj pa če kupš rabljenga aerox, sr, runner, nrg za isti dnar kt bi dubu novga kitajčka..

@Cekrmen: Lepo ga najprej pust lavfat na štant gasu ene 15 minut, pol se pa lohka mau vozš, sam ne več k 6000rpm do 500km pa izogibej se klancu.

Potem pa ga še kdaj pust lavfat par minut na mest (pred, po vožnji), potem do ene 1000 še mau pazš na obrate pto, pol po 1000+ pa gasa :D Sam zmerej segrej motor pred vožnjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi vas pa prosu za predloge glede izbire skuterja. In sicer bi kupu 50ccm do 1300€. Pa cena je res maksimum do kar bi sel. Ne bi nic tunnov, edin blokade bi vn pobral to je vse. Pa kupu bi novga. Katerga mi priporocate?

za 1,3k če boš kupovou nouga boš dobu en kurac, rajši glej od 02-05 letnike aerox, runner, speedfight, ne kitajce, ker se boš bol z veseljem vozu kukr z kitajcom pa čeprou bo nov (pa še z deli neboš meu problemov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi vas pa prosu za predloge glede izbire skuterja. In sicer bi kupu 50ccm do 1300€. Pa cena je res maksimum do kar bi sel. Ne bi nic tunnov, edin blokade bi vn pobral to je vse. Pa kupu bi novga. Katerga mi priporocate?

Jaz osebno ti bi priporočil Piaggio NRG power. Na avto.net, imaš 2,3 in 4 leta stare tudi pod 1300€. Sam imam NRG-ja letnik 2007 in sem z njim zelo zadovoljen. Še posebej so mi všeč njegovi pospeški in končna hitrost (moj ima vse blokade in gre po ravnini 55 km/h).

Tukaj pa imaš še nekaj linkov:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3743885

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3716812

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3734866

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3747331

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3741430

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3734651

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3739460

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dajte no..mam trenutno kitajčka firme Peda...moram reči da sem z njim zelo zadovoljen...kitajci več niso bili to kar so bili nekdaj..tak da če npr yamaho kupiš plačaš samo firmo..moje mnenje vsaj

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boš skutrja kupvou,kupš Tomosa pa je :OK::yea1: :trance_27_notworthy:

Js ga mam pa sm zlo zadovoln.

DEj črnučan ne nabijaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni skuteraši. Končno sem tudi jaz nabavil eno drvarnico staro za mal zabave, tko da sem se vam pridružil ampak !!!!

Pred časom mi je nekdo z drugega foruma pojamral na motosvetom češ kako neodziven je forum, da je čakal na odgovor par mesecev eek.gifeek.gif

Seveda sem mu povedal, da je to na MS nemogoče, saj pride odgovor po navadi kot bi trenil, ampak vidim, da je tako v motorističnem delu. Tule pri skuteraših pa smrtna tišina trance_13_cry.gif

Tudi sam ne dobim odgovora na dve preprosti vprašanji.

A je to res tako komplicirano al kaj hudiča !!

No pa lepo se furajte trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja izkušnja: po nesreči z motorjem gpz 500s sem se odloču da si kupim moped...

dobil sem novo yamaho Aerox in sem z njo zelo zadovoljen dokler sem mel blokado notr nisem hotu držat gasa do konca (če sem se peljal po cesti so me vsi prehitevali, rinli s ceste izsiljevali prednost avtomobilisti mislim zato sem se vozu po kolesarski stezi ) odkar nimam blokade se normalno premikam v prometu in nobenga ne oviram pa niti avspuha nisem rezal oz. menjal...prehitevajo me pa samo še tisti ki težko vozijo po omeitvah :yea2:

moped je zelo poskočen, stabilen in daje občutek varnosti...

Popravljeno . Popravil weedboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni skuteraši. Končno sem tudi jaz nabavil eno drvarnico staro za mal zabave, tko da sem se vam pridružil ampak !!!!

Pred časom mi je nekdo z drugega foruma pojamral na motosvetom češ kako neodziven je forum, da je čakal na odgovor par mesecev eek.gifeek.gif

Seveda sem mu povedal, da je to na MS nemogoče, saj pride odgovor po navadi kot bi trenil, ampak vidim, da je tako v motorističnem delu. Tule pri skuteraših pa smrtna tišina trance_13_cry.gif

Tudi sam ne dobim odgovora na dve preprosti vprašanji.

A je to res tako komplicirano al kaj hudiča !!

No pa lepo se furajte trance_43_wavetowel2.gif

Tu pri skuteraših je tako, da od oktobra do aprila je bolj kot ne zimsko spanje. Potem pa, ko mladina na plano pogleda, pa zadeva zaživi a vsak leto je isto in izmed miljon istih vprašanj, ker auspuh, ker skuter, kako dat dol blokado, je težko najti kaj uporabnega ali pa komu pomagati.

In tvoji dve vprašanji sta bili? Če ti ni pretežko jih ponovno napisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pač kaj češ kdo si bi kupu R1 zato da se bo vozu 8km do službe heh za take zadeve je skuter čist kul registracija je vse skupi 45 eur letno popije mi 1,5 l na 100 km gre 60 brez problemov itd mislim to sploh ni noben strošek proti motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dajte no..mam trenutno kitajčka firme Peda...moram reči da sem z njim zelo zadovoljen...kitajci več niso bili to kar so bili nekdaj..tak da če npr yamaho kupiš plačaš samo firmo..moje mnenje vsaj

Baje da res :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bom kar tukaj vprašal:

zanima me, če lahko na npr. Malagutija xtm 50, dam gor katerekoli gume, kot so naprimer pri malagutiju xsm?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tukaj vprašal:

zanima me, če lahko na npr. Malagutija xtm 50, dam gor katerekoli gume, kot so naprimer pri malagutiju xsm?

Lp

odvisno če so peste narete enako, torej da so iste širine in debeline lahko drugače ne. :) potem je treba menjati vilice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me mnenja glede Gilere runner.

Kak se zadeva obnese glede zanesljivosti in vzdržljivosti.

Ali ima enak motor kot Typhon oziroma ali je primerljiv z njim?

Kupujem skuter za dnevno vožnjo v službo cca 8 km v eno smer pa kakšen hiter šoping vmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me mnenja glede Gilere runner.

Kak se zadeva obnese glede zanesljivosti in vzdržljivosti.

Ali ima enak motor kot Typhon oziroma ali je primerljiv z njim?

Kupujem skuter za dnevno vožnjo v službo cca 8 km v eno smer pa kakšen hiter šoping vmes.

Mislim da bi bila Gilera Runner kar prava izbira. Gilere so zelo vzdrzljivi motorcki

ce pa se kaj zalomi imas povsod servise in na voljo ogromno rezervnih delov(poceni).

Enako velja za Typhoona,ki ima prav tako Piaggio masino samo da je ta AC..se pravi zracno hlajena.

Ce ti izgled in dejstvo da je Typhoon zracno hlajen ne motita..vzemi typhoona..

ce pa bi se kdaj rad zapeljal mogoce se kam dlje od trgovine in sluzbe je pa bolj udobna Gilera ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bi bila Gilera Runner kar prava izbira. Gilere so zelo vzdrzljivi motorcki

ce pa se kaj zalomi imas povsod servise in na voljo ogromno rezervnih delov(poceni).

Enako velja za Typhoona,ki ima prav tako Piaggio masino samo da je ta AC..se pravi zracno hlajena.

Ce ti izgled in dejstvo da je Typhoon zracno hlajen ne motita..vzemi typhoona..

ce pa bi se kdaj rad zapeljal mogoce se kam dlje od trgovine in sluzbe je pa bolj udobna Gilera trance_44_wink5.gif

Kaj pa Gilra Stalker? Kako se pa ta obnese?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Gilra Stalker? Kako se pa ta obnese?

Preoblecen Piaggio Typhoon :) samo odvisno ker ti je lepsi

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me kaj si mislite o temle skuterju...SYM Jet mislim da 2002 letnik...

Podatki o vozilu:

Letnik: 0

Starost: rabljeno

1.registracija: 6 / 2002 SLOVENSKO poreklo - kupljen v SLO

Tehnični pregled: 6/2011

Prevoženi km: 7000

Motor: 49 ccm,

Menjalnik: avtomatik

Kategorija: Scooter

Barva: rdeča

Oprema in ostali podatki:

- 1.lastnik

- 2.lastnik

- nepoškodovan

- nekaramboliran

- avto je garažiran

- slovensko poreklo

prodam odlično ohranjen motor zmalo kilometri motor je redno servisiran registriran je do junija 2011

prosim samo resni dosegljiv vedno

podarim čelado

šk. loka

470 €?

Imel bi ga za normalno vožnjo nič posebnega. Rad bi pa vidu da bi me neki časa prevažal, ne da bo jutri že crknil :)

Koliko ima konskih moči omenjeni motor, ter kakšna je približna končna hitrost? Za blokade ne vem ali so notri ali ne.

Za skuter dam max 500€ ker nisem ravno pri denarju, bi ga pa potreboval za na šiht,...

Hvala

LP

Jernej

Popravljeno . Popravil Pujsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Na malo bolj izkušene se obračam z vprašanjem: kateri RABLJEN skuter je dobro vzet/kupit?

Iščem v rangu od 125ccm dalje, še raje vidim da je kaj več, pa 4T agregat. Nucal bi ga za frkanje po mestu in da ni problem z njim prit do recimo 30-40 kilometrov v eno smer(ponucal bi ga za vožnjo do morja v poletnih dnevih). Ceno iščem čim bolj ugodno.

Zanimajo me izkušnje lastnikov scooterjev, ki NISO italiani(piaggio, aprilia...) kako se obnesejo glede zanesljivosti in sploh kvaliteta izdelave.

Kaj bi bil recimo best buy za cca 1000 evrov?

Hvala za vaše odgovore in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!