Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Hy!

Sem nova tuki. B) Bi vas pa neki vprašala. Čez kake pol leta načrtujem(o) nakup scooter-ja. :notworthy: :notworthy: :OK: katere znamke so najboljše? Katere modele mi priporočate(do 400 000)? :?

pa še kej mi lahka svetujete glede nakupa.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmmmm zok bo pomoje spet bentil! uporabi iskalnik ker mislim da je taka tema ze bila ce jih ni bilo ze vec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, lej, no, najprej dobrodosla na forumu - cimvec kvalitetnih debat ti zelim.

glede skute (scooterja) - folk se zlo navdusuje nad Gilero runner, Yamaho aerox, Aprilio SR (ne RS!), pa se nekaj je takih.. ...to so najbolj popularni, kar pomeni da imas rezervne dele in servis povsod zagotovljen. seveda pa ne mores zgresit tudi z ostalimi iz gilera/piaggio hise... ...zaj 400k ni neka ful visoka cifra, tak da me zanima a to mislite kupit novo al rabljeno? ce gre za novga, pol lahko zgresis sam ce ga vzames pri napacnem prodajalcu, in ce vzames napacno znamko (da ni podpore zanjo), pri rabljenem je pa dooost vec fint, na katere mora bit clovk pozoren.

am, ti si punca, ne?? :) torej predvidevam da frizirat se ne bos spravla. :P kaki rabljen DiTech bi ti torej verjetno kr lepo pristal - sicer je totalno antioverclockabilen :P, kar pa te najverjetneje neb motlo, zre minimalno, pa gre za original kr solidno. mal drag je edino, pa ce bi kupovala rabljeno, tudi to neb bla ovira. .) za kake hude napake se nisem slisal.

verjetno pa bi pri tebi (ker se ti verjetno ne gre tolk za performanse in tunabilnost) imel se najpomembnejso vlogo izgled (in pa seveda cena), tako da se probaj nekako sama odlocit (konc koncev - denar je tvoj, pa tudi vozila ga bos ti). .)

@mzibert: glede na to da gre za zacetnico, ne smem bit prevc strog... :rolleyes: ...bom pa pr drugih temah tolk bolj tecen, ok? :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej men je u bistvu vseen ce lahko tko povem sam vem da si ti bl strog! no pol pa DOBRODOSLA! aja kar se pa tega tice jst ti bom tko povedu mam gilero runner sicer je ze stara sam me pa do zdej se ni razocarala! sicer je pa ze zok reku najlazi bos dobila dele za piaggio in gilero (ker je isti motor) pa se servis sploh ni problem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wow...Zkok a če bi jst takole temo odpru bi me tud tkole lepo ogovoru nazaj :D :D :D ...ma pa brez zamere,mal heca ne škodi ;)

Drugače pa,Scooter_girl:),če te res zanima samo oz. bolj izgled motorja kt friziranje motorja pol se mi zdi da bi ti še nejbolj pasu kakšne lep moder Yamaha Aerox :D ---huda bejba na Aeroxu :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo :topic: : pizdakam ko nekdo vprasa "a naj kupim skuter1 al skuter2", s tem da tema o "skuter1" ze obstaja, prav tako tema "skuter2". .)

ja, tokrat sm bol na izi, ker se gre za punco - zacetnico. .)

sicer pa - kot odgovor na vsako temo tega tipa bi lahko zapisali - ne bomo ga vozili forumasi. vozila ga bos ti, prav tako kupila in vzdrzevala, kar pomeni da ga moras sama tudi izbrat. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

sicer pa - kot odgovor na vsako temo tega tipa bi lahko zapisali - ne bomo ga vozili forumasi. vozila ga bos ti, prav tako kupila in vzdrzevala, kar pomeni da ga moras sama tudi izbrat. .)

Ja samo predvidevam pa da nas po skutreju sprašuje prav zato ker ne ve veliko o njih in jo zanimajo verjetno take stvari kot so razmerje med ceno&kvaliteto,problemi pri vzdrževanju...

Moje mnenje je da so skuterji pri nas že tolk razširjeni da če kupiš kakšno od znanih znamk ki se redno prodajajo ne boš imela s skutrjem prevelkih problemov vzdrževanja...drugač pa si odpri ene par tem od vsazga modela skuterja posebej pa tam praši za vsazga posebej kako je s porabo,vzdrževanjem,okvarami,itd.,itd.(pa nenazadnje lahk prašaš tud kaj o tunungu da se ne boš ravn 45km/h vozila ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede srke ti je jst ne priporočam če si bolj mejhna. No vsaj moja frendica k ma ene 160 je rekla da je zanjo prevelk pa pretežak. Ona ma pa speedfighta pa ji je ql. Sam pr speedfightih pa pravjo da je kvaliteta bolj v qrcu (nje tud mašina crkuje, pa ma 4000 kilometrov narejenih)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma izbire maš kokr hočš.najbolš je če si izbereš tizga k je teb lep.drgač so pa kvalitetni motorji gilera, aprillia, peugeot, piaggio, yamaha, malagutti, benelli

če bi meu jst dnar bis i kupu al peugeota speedfight 2 al pa gilero dna.

upam da boš dobr zbrala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stalker ... pomembn podatk za zenske je trpeznost O:-)

moja sestricna ga ma pa je zlo zadovolna znemu ... je pa stalker eden izmed redkih skutrjov k se ga se pod 400k dobi (novga) pa da je uredu

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa scooter girl ves kaj bi teba pasal pomoje! gilera ice lepa je ful gistel ma mocn pa poraba je mejhna edin kar je da se 2 tezko vozta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hay!

Sprašujem pa zato, ker se ne poznamo tolk na znamke in modele, tak da morem kar vprašat. .) :P

Ja, kupili bi novega. Pa da nebi bil predrag... Bom jst mal pogledala o tej Gileri pa od Yamaha Aerox-u. .) :D :D

Čaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne pa so približne cene od Gilera runner, Yamaha Aerox...

Jah, ko sedaj vidim te cene :unsure: , mislim da je meja 450 000.

A stalker je u redu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stalker kot motor je super in ti ga tut priporocam in ker si pripadnica neznejsega spola ti nakup stalkerja bolja priporocam kot pa runnerce (zarad teze)! drgac si pa loh tut gilero ice ogledas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!