Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

stalker kot motor je super in ti ga tut priporocam in ker si pripadnica neznejsega spola ti nakup stalkerja bolja priporocam kot pa runnerce (zarad teze)! drgac si pa loh tut gilero ice ogledas!

Em...a mi lahko daš natančno ime oz. podatke od stalkerja(sm bolj začetnica v svetu motorjev)... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmm kaj nej ti recem! ime je gilera stalker je v bistvu bol cross skuter je zracno hlajen drgac pa benota vprasi on jo ma!

evo tuki mas pa eno sliko gilere stalker

pa se gilere runner

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

runnerca ne bi bla zate če si bl začetnica.stalker ma sicer zračno hlajenje ampak če ne boš vsak dan nardila 150km pol je čist ok.drgač ti pa jst tut vivacitiya priporočam.mejhn pa vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmmmm sori speed devil sam nocem se kregat ampak bi ji jst bl gilero priporocu al pa piaggiota zarad delov pa servisov pa tega sranja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

runnerca ne bi bla zate če si bl začetnica.stalker ma sicer zračno hlajenje ampak če ne boš vsak dan nardila 150km pol je čist ok.drgač ti pa jst tut vivacitiya priporočam.mejhn pa vredu.

začetnica <_< vsi smo bli enkrat začetniki

kaj misliš da si bo zaj kupla stalkera pa si bo pol za en mesec lahko te runnerco kupla? :D

za kar koli se boš odločla, se boš boš na skuter slej ko prej navadla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej požig lej tko je runnerca je iber tezka za zacetek vem k sm jo jst kupu k sm bil star 14 let pa se svoh sm bil ful pa se ce tko na njej sedis ni tezka sam k ti pa na stran pa de je pa huh za zacetnike to mislm drgac pa zarad mene nej jo kup!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud goldwing je popolnoma obvladljiv, ce le mas malo grifa. ne smes pustit da se stroj izmuzne ravnotezju, pa je vse vredi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem 100% da ni prodajalne z motorju, k smo bolj ''bogu-za-hrbtom''! :blink:

Ok, morde sem mal zbirčna...ampak stalker mi po izgledu ni cool. <_< Men je ful bol ušeč runner, zato ker je spredaj višje. :hmm: :D Uhh... aja, imamo pa bolj hribovito pokrajno(če je to kej važno pr nakupu :? )...

Sicer pa niti nisem tok ''švoh''. :) .) .) :P

Čaw

Popravljeno . Popravil Scooter_girl:)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si bolj iz hribov, je dobro da kupiš vodno hlajenega, pa mogoče je vredi da je kakšni manjši pa bolj okreten sploh če si punca, pa verjetno mate tud bol ozke ceste, tak da je mogoče sploh za punco bolše premislit o čem bolj agilnem od runnera, tako je vsaj moje mnenje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iz okolice Cerknice. :rolleyes:

No, ker motor pa bi bil pol zame(pa da je po videzu podoben runnerju)? Aja, moja prijateljica ima Peguet Speedfight. A mu je Runner kej podobn? A je dost razlike? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja runner je mau težji pa težišče ma bolj spredi. Sam je pa veliko bolj kvalitetn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm, ne speedfight je bolj kvalitetn glede plastik pa geštela pa tega, lepše leži v ovinkih ker nima tak spredaj težišča (no to se tak navadi vsak svojega ampak jaz mam občutek da runner hoče sam kr gor stat) speedfihgt je bol agilen, za runnera rabiš naprimer dosti prostora če ga hočeš brez dviganja okoli obrnit ker se belanca ful malo obrne.

runner pa ma zagotovo boljšo mašino :) da nebote rekli kak speedfighta poveličujem pa hvalim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aerox pa firefox nova nista pod 500.000 sit, se ti pa slpača vzet, če kje najdeš lanski letnik ki se še ni prodal ker lahko dobiš zeloooo ceneje skuter je pa enako nov, pa enako prve 3 leta nimaš tehničnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je ker mi je 1x golob pravo da so baje zaj bol poceni ker imajo "normalni" uplinjač, ni še nič elektronsko, kot je pri arpiliji in gileri(pure jet), zato jim je cena padla nekaj v tem smislu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce gledam mi je tudi yamaha aerox najlepsi skuter :) lepe oblike gre vredi , pa deli tudi se dobijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce gledam mi je tudi yamaha aerox najlepsi skuter :)  lepe oblike gre vredi , pa deli tudi se dobijo :)

men je tudi aerox najlepši od skuterov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao kva kompliceraš.

Na voljo maš pač tolk keša kot ga maš. Greš na internet (za rabljene, (Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)) al pa reskiraš 700 buksov in kupiš revijo, pogledaš kater ti po ceni ustreza , si vzameš čas in greš te skuterje malo pogledat. Tistega ki ti najbolj ustreza nabaviš in to je to, ne pa da tukaj druge sprašuješ za mnenje ker itaq bo vsak svojo prasico hvalu (če veš kaj s tem mislim) in s tem ne boš dobila nekega dobrega nasveta. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm, če bi prečital objave bi vido da ni nič vsak svoje prasice hvalo :)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!