Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Moja prasica je NAJboljša!!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2: :wacko: :wub: :lol1:

<zok> Prasica je MOJ motor, in ima zasciteno ime!!! hoces odvetnika za vrat!?! :angry: :angry: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi nisem svojega skutera hvalo :) samo je vseeno vredi, zdaj ce pa je akcija za aeroxe , pa če želi novi skuter se to najbolj splača :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govorim točno za to temo ampak na splošno, je znano da je najslabše spraševat po forumuh ker avto, motor it je boljši ker vsak svojo prasico hvali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej scooter girl sej zdej je velik povedanga o skuterjih tko da bi ti tut jst priporocu d apogledas na (Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) pa pol kups kar hocs ker tuki se bojo pomoje sam se kregal ker skuter je bolsi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja runner je res bolj neokreten ko ostali skuteri samo lezi pa bolj v ovinkih ko vecina skuterov. Kaj pa glede NRG sita masina ko runner pa bolj je okreten pa se tezki ni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa DNA :naughty: ista masina pa ko cestak zgleda :D , samo je cena zelo velika najboljse da poisces malo med rabljenimi pol pa gres z nekim strokovnjakom pogledat skuter da ni prevec v k****o, ali pa kakšen novi poceni skuter :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa nevem :( idi pogledat v kakšen yamahin center, kjer prodajajo yamahe pa povprasaj .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaki Phantom F12 LC bi bil dober al pa SF2 ce enbos tunala ce pa bos pa kaki runner

to se ve :OK: :OK: :OK:

yamaha ? ne se šalit folx če ko gor sedim mam tace nad belanco :BUA:

SUX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem ti si približno isto velik ko jaz jaz pa imam prostor za noge :) Ss runner je tud vredi, samo je zelo težki, kar pa ni glih za punco primerno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začetek junija...  <_<

Yamaha se zelo dobro jaha ;) Pa glede na to, da zna bit dostikrat na tleh, je tudi najbolj na interšpar varijanto (cheap parts).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja junij še je daleč, samo če hočeš cenejše dobit, mislim da bi zdaj ob koncu sezone ali pa pol pred začetkom dobila kaj znižanega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo malo v Ljubljani po trgovinah pogledali. .) :wub: .) Kakšna je približna cena nove Yamaha Aerox, sedaj ko je znižanje? :?

Sam bi blo verjetno ful bad, če bi mogla scooter sam v garaži gledat, pa nč se z njim peljat(če ga zdej kupmo). :P :hmm: , samo bi že kako.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jebiga sam bos pa velik prsparala! jst sm se sicer neki cajta se brez izpita vozu ceprov to ni blo lih pamtn sam sm pa velik prsparu pa ker sm rablenga kupu pa se zglihu sm ceno ker se mu je mudil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jebiga sam bos pa velik prsparala! jst sm se sicer neki cajta se brez izpita vozu ceprov to ni blo lih pamtn sam sm pa velik prsparu pa ker sm rablenga kupu pa se zglihu sm ceno ker se mu je mudil!

Eh, saj maš prav! Bi res kr nek dnarja pršparala! .) Sej mi mamo tuki dost teh travnikov, pa bi se tam vozila... :P :P .)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe! ti sam kup ce kej najdes pa jst bi ti priporocu ksn pol leta al pa en let star skuter k nima prevec km zato ker je ze ulaufan ker ce novga kups mors pocas se vozt neki cajta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe! ti sam kup ce kej najdes pa jst bi ti priporocu ksn pol leta al pa en let star skuter k nima prevec km zato ker je ze ulaufan ker ce novga kups mors pocas se vozt neki cajta!

jst se itak neb kej preveč hitr vozila. .) :P Aja, sem šla zdej modele gledat. Pa me zanima ker model zdej vi mislte:

YQ 50 Aerox -2.243 EUR -530.565 SIT

YQ 50 AeroxReplica- 2.351 EUR- 555.920 SIT

Popravljeno . Popravil Scooter_girl:)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseen tist k je teb bl usec (za tehnivne podrobnosti nevem)! drgac pa bos vidla ce bos novga kupila ti bo 50 km/h seveda premal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aerox je navadni, mislim da so ti cenejši, Replica pa je se mi zdi oni od rossija ki se razlikuje v barvah, na lepkah, obratomeri ima in drugačni zadnji amortizer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!