Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

vseen tist k je teb bl usec (za tehnivne podrobnosti nevem)! drgac pa bos vidla ce bos novga kupila ti bo 50 km/h seveda premal!

A pol k ga bom pa že dlje vozila bo šel pa hitrejš?

Sej pr nas je itak omejitev 40 km/h. :grrr :grrr :wacko: :lol1: Tako da... :cry: Ko gremo v Ljubljano, bom šla mal v Yamahin center pa pogledala. .) Sem pa že poslala mail, kolikšna je sedaj cena ko je znižanje. .) :)

Čaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo zablokiran ti bo vedno šel 45 in nič več (tolk je tud umejitev z scoote). Ko ga boš pa odblokirala (lahko takoj, najbolj priporočljivo je po 1000km) se bo pa hitrost povečala za ene 25-30 km/h.

Morda ti bo čez čas šel 1-3 km/h več ko se mašina uteče.

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej scooter girl ti mene ne razumes! ce se bos ti dolg vozila ti bo sou se zmer 50km/h ce ga bos pa odblokirala ti bo sou pa vec! logika ane!

A pol k ga bom pa že dlje vozila bo šel pa hitrejš?

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Sam ne mi takih sprasvat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cez cas pa se kaka 70ka pa to  pa te povabimo na miting

hja prej al slej si bos zazelela pospeskov in hitrosti! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa like Roba predelava :naughty:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

oh ja! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scooter girl:) priporočam ti, da se po ene 3000-5000km, ki jih boš naredila na skuterju, odločiš za Roba Tuning. Zakaj? Vprašaj Robeja :OK: Če nočeš frizirat je nalepka dovolj :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scooter girl:) priporočam ti, da se po ene 3000-5000km, ki jih boš naredila na skuterju, odločiš za Roba Tuning. Zakaj? Vprašaj Robeja  :OK: Če nočeš frizirat je nalepka dovolj  :yea2:

Potem bo pa prisla na drag race in zmagala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nekaj takega ti lahko robi not naredi ko ma sam :) te pa bos letela, v dragih pa bila skoraj nepremagljiva .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...s tem pa je tema ze ob osnovn namen - pomagati zacetnici, ki nima pojma o tuningu, kateri pa je niti ne zanima... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem bo pa prisla na drag race in zmagala  :D

Ja ženske so lahke ;) Pa ne mislim tak lahke, da bi jih vsak lahko nabris.... Ok, kje smo že ostali? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite za moje neznanje v svetu scooterjev in drugih motorjev. Sem opazila da vas je to zelo razburilo... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nobenega nič razburilo, samo malo so se začeli pogovarjat bol kaj bi oni radi naredli z svojim skuterjem :)

no, si si že ogledala kakšen skuter, kam se nagibaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce sama ne we kaj hoce,more pa se sama odlocit keri ji bo najbol vsec!Na motosvetu mas katalog pa si jih oglej pa...mislim najlepsi model je seveda aprlia sr 50ditech,gilera runner,gilera DNA :wub: :wub: ,pa se MNOGO malo si jih poglej al pa recimo kaki symjet2 za tebe zacetnico...newem malo mej odprte oci pa se jih naglej!jas tut prvo sem mel in ga se mam atx-a,vendar tudi nacrtujem skuter in tudi ze vem da bom kupo gilero DNA in sem 100% da mi bo dobro sluzila :wub: O:-)

Lp!atx-man

Popravljeno . Popravil atx-man
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!