Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Lepo po vrsti. Naprej nrg mislm da je dobr motorck. Sam ga nebi kupu če nebi imel vodnega hlajenja in diska na zadnjem kolesu. Ker eni nrgji tega nimajo. Newem zkwa so tok razlicni. Ampak zracnega nebi fur za andya pa vem da bi delu dovge turce pa to. Se ksni drugi mnenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene to tut zanima sploh za NRG MC3 mnde so mel pubeci kr neki problemov :?

kok ti naj recem nrg je super motor ni tak tezek kot runner za noge je dost placa ne tak ko pr nekaterih ko si tak ko na minimotu, tud on zadi lahk lepo sedi, mc3 ze majo obratomer predvsem se mi pa zdi da je vazn da je vodno hlajen,delat more pa bp skoz nima kej bit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ti naj recem nrg je super motor ni tak tezek kot runner za noge je dost placa ne tak ko pr nekaterih ko si tak ko na minimotu, tud on zadi lahk lepo sedi, mc3 ze majo obratomer predvsem se mi pa zdi da je vazn da je vodno hlajen,delat more pa bp skoz nima kej bit .)

Pol se strinjas da je bv kupvt zracno hlajenga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinja ja hehe :blush: Kupi vodnega, je super motor, nima kej za crkvat, pa še fajn se pelje, ni okorn k krawa runner :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej kok bi me pa prslo da bi to jst vodno hlajenje dou notr v zracno hlajenga?

a to je baje ful drago?

kok pa je nrg-jou letnika 2004 vodno hlajenih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če se ravno splača.. pač kupi vodnega an? Rabu bi pa en vodn cilindr, vodno pumpo, killer.. :) Nebi blo čist poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej kok bi me pa prslo da bi to jst vodno hlajenje dou notr v zracno hlajenga?

a to je baje ful drago?

kok pa je nrg-jou letnika 2004 vodno hlajenih?

Kupi vodnega in nebo problemov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če se ravno splača.. pač kupi vodnega an? Rabu bi pa en vodn cilindr, vodno pumpo, killer.. :) Nebi blo čist poceni.

ok hvala.

a ma se kdo kej o nrg-ju za povedat?

ce ma do nrg-ja zracno hlajenega nej prosm pove kako se mu obnese??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, dobr se bo obnesel, sej tud niso tolk slabi k misli folk. Če maš stock mašino se čist vredu hladi tud ob poletnih dneh ko je vroče. Je fajn motor, lahek, placa je tud za mal včje dovolj (za razliko od aeroxa), mašinca je prava, dobr se da furat.. super motor je, nimaš kej falit, ampak če imaš možnost kupi vodnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, dobr se bo obnesel, sej tud niso tolk slabi k misli folk. Če maš stock mašino se čist vredu hladi tud ob poletnih dneh ko je vroče. Je fajn motor, lahek, placa je tud za mal včje dovolj (za razliko od aeroxa), mašinca je prava, dobr se da furat.. super motor je, nimaš kej falit, ampak če imaš možnost kupi vodnega!

jst bi tko sou s skuterjem tud na morje pa to...

... pa mi prau jebac-car da ce bom meu zracno hlajenega da se bom mogu usake 20 km ustaulat, kr pa jst nebi rd poceu!! Kaj mi priporocas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dolge relacije bi se bolje hladil kot na kratke ko skos pospešuješš, bremzaš, pospešuješ. Je pa vseeno boljši vodno hlajeni motor, na mojem bivšem se ni nikol nič pregrelo, poleti ob tahujši vročini smo se furali po največjih hribih, števec še do polovice ni prilezel :OK: Vzami vodnega, nebo problemov, če pa boš zračnega vzel, pa bo tudi kul, edin kakšni daljši vzponi ga znajo malce zmatrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja se neki, kaj je pa fora da eni majo uno steuc za temperaturo

eni pa ne???

ce nima steuca za temperaturo pomen da je vodno hlajen???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nima števca potem je zračen.. števec je zato da ti pokaže temperaturo pri vodno hlajenih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda vredu, cena je tud solidna.. Nevem pa kakšne barvne kombinacije nrg-jev obstajajo, možno tud da je bil prebravan, nevem. Ti pa iz izkušenj povem, da če je bil, sigurno ni bil zaradi tega ker lastniku ni bil všeč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu jst sm lastnika poklical, in ga prasal kako je s tem skuterjem, je rekel da je skuter ohranjen, sam da je plastike iz enega skuterja dal na drugega, ker je imel 2 piaggio nrg-ja zdej pa nevem kaj v prometni pise :?

drgac mi je pa skuter zelo všeč, a si rekel da je tale vodno hlajen? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj vidiš da ima števec za temperaturo..Sam tisto glede plastik je malo sumljivo. Idi pogledat, Če se lepo pelje in lepo zgleda, ni nič narobe, mu lahko zaradi tega samo malo ceno zbieš. Glede prometne ne komplicirajo, če pa že hočeš pa sam greš po novo prometno kjer piše novo barvo notr, ni problemov... zaradi barve se vozne lastnosti ne spremenijo, ali pač? :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no res lepa hvala za nasvete. samo še to koliko bi se pa dal ceno zbiti, morda za kaksnih 200€ oziroma kaksnih

50 tisočakov? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš videl na ogledu kakšen je res in če dobr gre an.. Sam tolk velik nevem če bo ratal. Vprašej kolk je čist zadnja, pol pa še kakih 10k manj če je res lep :) (teh 10k, rečeš pol na ogledu: 10k še spustiš pa odppeljem) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš videl na ogledu kakšen je res in če dobr gre an.. Sam tolk velik nevem če bo ratal. Vprašej kolk je čist zadnja, pol pa še kakih 10k manj če je res lep :) (teh 10k, rečeš pol na ogledu: 10k še spustiš pa odppeljem) :)

:OK: :OK: res najlepsa HVALA, ju3 upam da ga bom ze imel pri sebi doma spravljenega v garazi...

se 1x hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no res lepa hvala za nasvete. samo še to koliko bi se pa dal ceno zbiti, morda za kaksnih 200€ oziroma kaksnih

50 tisočakov? :?

to bi mogu bit pa lastnik zlooooooo dobre vole ne veramem :? mogoče lahka sanujaš o kakih 50-100€ :OK:

newem či bi ti kot lastik enmu spustu ceno kr za 50k sit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa recimo piaggio NRG POWER so kakšni problemi znjim :? (na avto,net je full mal mc3-jev pa mi nobedn ni padu u uč -barva-)

zdj sm pa vidu enga hudga NRG POWER ceno ma 1500€ sam do zime bojo taki skuterji nmal zgubil ceno ane? zdj pa me zanims recimo Decembra, Januarja kakšna bi bla cena :?

rabljeni ! ! ! ! ! !

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!