Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Em...eno sliko se ko si ti gor :D

Žal ŠE nimam take slike... :)

Sh0Ck_eR Objavljeno Danes, 04:14 PM

  skuter zgleda v dobrem stanju ......motita me dve nalepki ob lučeh ....tisti barvni .....ki sploh ne pašeta skupaj

Pa sej je novi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yea, i don't like your dress... ...take it off! :devil:

o predelavah razmisljas kaj?

aja, zaj ga mors ulaufat - prvih 200 kilometrov na izi vozit - gas najvec do polovice! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yea, i don't like your dress... ...take it off! :devil:

o predelavah razmisljas kaj?

aja, zaj ga mors ulaufat - prvih 200 kilometrov na izi vozit - gas najvec do polovice! .)

Yes take it off!! :devil: Orginali izpuh mislim :lol1:

Em...kaksna mid race predelava bi lahko padla :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
1. Kaj naj kupim: APN 6 ali ATX-a (skuterja nebi).a obstaja še kej podobnga (bl off-road :D ).aja,pa prosim da obrazložite zakaj je en bolši in zakaj drugi.tle je dost bregov,tudi nekaj makedama,pravtako tudi asfalta nekaj.sam se bolj nagibam k APN 6 - bolše hlajenje pa še ceneje je

2. zanima me,kako je s to registracijo?jst ga kupim,predelam,samo kaj pa pol ko ga je treba spet pelat na tehničnega?če nimaš vez te ne spustijo skos,ne?

3. kaj je dovoljeno dat gor/not?mogoče samo kak auspuh (to mislim da ga še čez tehničnega)?mogoče kak auspuh,alpa kaj?

4. potem me zanima kako je s smrkci.če me dobijo s predelanim ne bi blo lepo,ker bom komaj za moped napraskal (pa še upgrade - tak da se bom mogu neki cajta z nepredelanim vozit,še za bolši auspuh ne vem če bo dnar)

najbrš se še kaj spomnem.

Hvala.

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Jaz bi atx-a kupo - se mi zdi da ga lahko bol predelaš, pa nasploh je lepši...

2. prvo ga kupiš, potem ga registriraš, pa pol ga predelaš .) pol pa maš tehničnega komaj čez 3 leta (se mi zdi :unsure: )

3. avspuh daš mf-power al pa lipnika, ko pa greš na tehničnega pa daš pač navadnega nazaj gor...

4. Fuck the police :devil: :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez tri leta je ja.samo kak ga bom pa čez tri leta prek spravu?auspuh že lahko dam drug gor,samo kaj pa stvari v mašini pa ne morem spremenit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to lahko kupim al jo morem sam narest? :D

aja,čist eno mim vprašanje,kolko tej mopedi zdržijo vode?se lahko po dežju furaš(ne da ti pol vse zarusta)?alpa ga opereš s tekočo vodo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tole:

aprilia_rx_50_rot.jpg

to je aprilia RX 50

da se kupit v slo (nov je 6120k)

mika me...ker je lep pa še bol na cross vleče

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je res lep...

Sam mors met se dnar da ka kups :) .

Recimo tale motor Rieju RR50 je nekaj cez 500k pa se ga tudi novega (ce ze cilas na nov motor)

dobi v sloveniji,res pa je da je tisti motor ki je na tvoji slikci lepsi...Pa po moznosti je se kaj drugega sam nism se tolko v podrobnosti spustil da bi bil prevec pameten,tak da ti bojo drugi mal vec o tem povedal :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!