Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

Moto trgovina Suomy outlet shop (v kompleksu outlet village) v Palmanovi

Jz sem bil nazadnje septembra tle...Pa se mi ni vidlo nič pametnega!Ne cenovno,ne zaloga!

V oči mi je edino padel otroški kombinezon za tam 130cm.Cena 390eu :whistle:

Mogoče sem razvajen :unsure:

Se ti pa splača,če boš tle it v nike pogledat,ker imajo večkrat določene modele res konkretno znižane!Večkrat pa tud nič pametnega...Nazadnje kupil 109e-25e in 89e-40e.Pri nas vsaki še 10eu dražji od polne cene!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kar sel v Italijo v cetrtek s kolegom.

Najprej sva sla v Alternativa-moto v Sisitianu (mal od Trsta naprej) pa je mel kar nekaj kombinezonov. Sem probal Alpinestars

Monza za 500eur, je kar prodajalec sam ceno zbil :whistle: . Nima pa prevec izbire stevilk. Celade recimo pa niso tako ugodne,

cene so primerljive z nasimi.

Pol pa v Suomy shop v Palmanovi, to pa se mi zdi ena boljsih mototrgovin kar sem jih videl, majo kar vse stevilke kombinezonov,

skornje, rokavice.... Celade vseh moznih barv. S tem da so pri celadah podobne cene kot pri nas, rokavic in

kombinezonov pa se pri nas ne dobi. Nism kaj pomisljal, sem kar vzel kombinezon za 400eur, je pa enodelni z grbo. Prejsnja

cena je pisalo 750.

Se slika: je takle, crno-siv.

i329463_AEROpromulti.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...jutri in v petek imam eno pot proti primorski, pa me zanima kje v TRSTU ali GORICI imajo zalogo kufrov (Kappa ali Givi), da se vsaj malo splača in da se DA PARKIRAT (vsaj kje blizu...)...

Lahko kdo pomaga? Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto charlie v ts ima vedno nekaj kufrov, ki so pogosto precej cenejši kot pri nas.

in parkirišče vedno najdeš v radiju 50m od trgovine.

v trstu pri stadionu, via valmaura. če si že tam, vsekakor priporočam obisk.

aja, pa dademoto v trstu ima trenutno kar občutne popuste. strada della rosandra.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo!

Zanima me ce kdo ve urnik "motoristicne" trgovine iz Sistiane?

Hvala

Popravljeno . Popravil westnikky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti ne da prebrat cele teme in poiskat, potem je najbolje, da napišeš PM članu - oziroma bolje članici - MS: Bela81.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa njih ne vprašaš direktno kdo prodaja njihove artikle v okolici Trsta :unsure: . Imaš njihovo internet stran pa jim kar piši , če pa te jeb..... italjianščina mi piši na PM kaj bi želel, pa jim bom jaz pisal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm klicou v carlija nimajo veze z barracudo tako da ce kdo pozna trgovino ki ima njihove zadeve dobrodošla informacija!!!http://www.barracudamoto.it/DettaglioProdotto.aspx?IDP=889&CAT=45

Za vse tiste , ki bi jih zanimal zastopnik oziroma trgovec v trstu ,ki prodaja njihovo balgoDobil sem odgovor, kam se lahko obrnemo za njihove artikle v Trstu. .

BURN OUT

VIA XX SETTEMBRE 40/A

34125

TRIESTE

http://www.burn-out.it/html/home.php

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me ce kdo ve urnik "motoristicne" trgovine iz Sistiane?

Hvala

Urnika nimam, samo tel. št.: 040 2907095 (plus pozivna za Italijo)

Lp, Pito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koncno dobil težko pričakovani mail

citiram:

'' Hi,

the place is correct, the indicator MINIVIPER are available in shop.

We see us Wednesday or Thursday. Our schedules have been since 09:00 at 13:00 o'clock and from the 16:00 at 20:00 o'clock.

Yours Sincerely.

Burn-out ''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Gre mogoče kdo v Italijo v šoping kej al pa hod tm okol kej ? Kupujem vizir od firme Barracuda ki je v Italiji za Yamaho FZ6 2006 letnik. Ker pa nimam nobenih izkušn z naročanjem blaga iz tujine se obračam na vas, če kdo kaj kupuje ali hodi po Italiji oziroma če kdo kej naročuje od tam.....

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

jutri grem s kolegom ki fura kombi v trst in nato po stari cesti do gorice a mate kako idejo kje bi se splačalo ustavt razen pignolo v gorici in alernativa moto a je kje kakšna trgovin kjer prodajajo spyke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri grem s kolegom ki fura kombi v trst in nato po stari cesti do gorice a mate kako idejo kje bi se splačalo ustavt razen pignolo v gorici in alernativa moto a je kje kakšna trgovin kjer prodajajo spyke

tukaj je ena trgovina par km iz stare Gorice v centru Lučenika. Na levi strani med drevoredom da desni pa je nek park :) .Znajo slovensko :P

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=sl&geocode=&q=Lucinico,+Gorizia,+Italia&sll=45.921662,13.576698&sspn=0.05099,0.109005&ie=UTF8&hq=&hnear=Lucinico,+Gorica,+Furlanija-Julijska+krajina,+Italija&ll=45.933543,13.574338&spn=0.012745,0.027251&t=h&z=15&pw=2

Popravljeno . Popravil dopolaoro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena fajn trgovina z moto opremo je v cervignanu (cervignano del friuli) je caa 20 min od gorice. stran je tuki http://www.ladybikemoto.it/ majo pa od m-tech, clover in beringa. midva sva si lani tm kupla opremo, moj jakno od berina model vento in je res zakon, jst pa astarsov kombinezon k so ga še meli za 400€. zdej enkrat pa greva spet kej v shoping, ker sm je moj kombinezon zgolj za poletje in rabim neki še za mraz, in glede na to da je moj z beringom zadovoln, bom si ga tudi jst umisnla. No pa zdilat se tudi da kej, sicer slovensko ne znajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš tudi datume od teh sejmov? k jst si res morem umislt bolj zimske hlače pa jakno, k to oblačenje če z usnje glih ni nek višek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš tudi datume od teh sejmov? k jst si res morem umislt bolj zimske hlače pa jakno, k to oblačenje če z usnje glih ni nek višek.

nimam nism se nic gledal...sej si goricanka bi lahk tud ti vedla si bliz italije...se bol kot jst :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bologna 4.-12.12.2010

Verona 21.1-23.1.2011

Padova ni še dokončno določeno.

predlani je bla padova in verona na isti dan....ce bom mel karte za padovo se lahko kaj zmeniva...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!