Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

ej lahko, sicer smo neki razmišljali da bi šli v bologno, bomo vidli še sporti kako bo.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

bla uceri v lady bike v cervignanu in imajo kar fajn popuste (35% in vec) tko da ce se ma kdo za se oblect nej gre pogledat. je se 10min voznje pole k gres dol iz une kao hitre ceste v vilesse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.beps.it/

a je že kdo bil, izgleda kot neka nova veriga trgovin z avto-tuning opremo, opremo za motoriste in dodatno opremo za motorje, kot italijanka verzija louis-a.....katalog na strani je dostopen samo če se prijavite (geslo ter username), prijava je brezplačna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.beps.it/

a je že kdo bil, izgleda kot neka nova veriga trgovin z avto-tuning opremo, opremo za motoriste in dodatno opremo za motorje, kot italijanka verzija louis-a.....katalog na strani je dostopen samo če se prijavite (geslo ter username), prijava je brezplačna

na via flavia v trstu?!!? nikoli opazu. bom drug teden bol pozoren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.beps.it/

a je že kdo bil, izgleda kot neka nova veriga trgovin z avto-tuning opremo, opremo za motoriste in dodatno opremo za motorje, kot italijanka verzija louis-a.....katalog na strani je dostopen samo če se prijavite (geslo ter username), prijava je brezplačna

Mogoče veš kolko je poštnina ker sem našu neki zanimivga zase?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče veš kolko je poštnina ker sem našu neki zanimivga zase?

Hvala!

Se sploh da?

Nikjer ne najdem da se bi dal.

Se bo pa treba zapelat do tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ze nasel nekaj stvari zase, se v temu mesecu se peljem.... Trst ni dalec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto sejem Verona 21-23.01.11...roba do -50%,ni da ni vse znamke obleke,čelade,škornji....kdo rabi se splača pa še dober sejm si ogledaš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ima ta moto sejem v veroni kak link oz. da vidim razstavljalce ki bodo prisotni na sejmu???

fiera verona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto sejem Verona 21-23.01.11...roba do -50%,ni da ni vse znamke obleke,čelade,škornji....kdo rabi se splača pa še dober sejm si ogledaš..

alpinestarsa ni na seznamu, prav tako dainese-ja, jaz bi šel pogledat za rokavice če bi bil tudi knox na seznamu, pa ga prav tako ni, bo treba ali do spomladi počakat pa v zagreb it iskat ali pa ebay....hvala za link dami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alpinestars rokavice so mislim da v cervignanu meli. nism pa tolko gledala. kar se oblek tice so meli mtech, neki malega astarsa, bering. pa shoei in hjc čelade. pac uni k ste z goriskega se splaca. no nam se je do zdej. no jst sm si zdej umisnla se od mtech jakno (cordura) in held hlače in je blo 320€. pa se mi ne zdi tolko. mislim da so ble hlace skori 158 in jakna 164, sej hlace bi ble se kake bolj poceni ma ni blo stevilke. sicer majo za moske se vec izbire. no sicer pa majo na spletni strani poslikane neki ponudbe. k v gorici k je dainese je obcutno drazje,v lucniku bi me pa ista jakna prsla 230€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alpinestarsa ni na seznamu, prav tako dainese-ja, jaz bi šel pogledat za rokavice če bi bil tudi knox na seznamu, pa ga prav tako ni, bo treba ali do spomladi počakat pa v zagreb it iskat ali pa ebay....hvala za link dami

Na seznamu rastavljalcev mogoče res ni ,kr nimajo štanta direkt proizvajalci,ampak dilerji-trgovci,lan vem,da si dobu in dainese,alpinstar,berik...v glavnem vse kar ponuja italjanski trg in to zelo ugodno!,Dost cenej ko na IMOT-u..,LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nekdo je napisal, da je GIVI/Kappa roba v SLO skoraj po istih cenah kot v Italiji.

Ma vraga:

SLO ponudba: 464€

Moto Charlie: 274€

(kovček z lučjo, plošča, nosilec centralnega in stranskih kovčkov, cevasta zaščita motorja)

Za 190 ojrov se 3x zapeljem do Trsta, če je treba.

Komunikacija pri naročilu ni problem - vse sem se zmenil preko emaila (napisal sem jim v angleščini in spodaj še prevod v IT z Google prevajalnikom). Kode sem jim itak dal prave iz GIVI strani.

Robo so naročili in me obvestijo, ko pride.

Ne bi pa priporočil, da se gre kar brez predhodnega dogovora dol, saj vsega na zalogi le nimajo.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem Givi kovček v Trstu dobil mnogo ceneje, kot ga je imel uradni slovenski prodajalec v akciji, kaj šele v redni prodaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je napisal, da je GIVI/Kappa roba v SLO skoraj po istih cenah kot v Italiji.

Ma vraga:

SLO ponudba: 464€

Moto Charlie: 274€

(kovček z lučjo, plošča, nosilec centralnega in stranskih kovčkov, cevasta zaščita motorja)

Za 190 ojrov se 3x zapeljem do Trsta, če je treba.

Komunikacija pri naročilu ni problem - vse sem se zmenil preko emaila (napisal sem jim v angleščini in spodaj še prevod v IT z Google prevajalnikom). Kode sem jim itak dal prave iz GIVI strani.

Robo so naročili in me obvestijo, ko pride.

Ne bi pa priporočil, da se gre kar brez predhodnega dogovora dol, saj vsega na zalogi le nimajo.

tut jst hodm u charlija, je pa dol prodajauc k je slovenc, tko da sploh ni panike glede komunikacije, pa še skonta zmerej kej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil v Charliju in je moja vzela tekstilno jakno Bering, cena 115€. Jaz sem si šel še naročit nosilce za torbe, cena pri nas je okrog 40€ brez popusta, pri njih 35€, končna cena pa 26€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po neko robo grem danes v Trst, pa me zanima, kako je kaj s parkiranjem tam. Je zastonj čez vikende ali se plačuje? Koliko je ponavadi ura?

najbrž sm že zamudila z pdgovorom, če pa slučajno še vidiš...

če prideš dol iz obvoznice, zaviješ v prvem križišču desno, in takoj še enkrat desno, tm zastonj parkeraš. čarli je pa cerka 100-150m naprej ud križišča.

dobr ubav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, sem se znašel potem, ni bilo težav. Še prav prijetno sončno je bilo na tržaški obali... Italijani se že lahko na veliko furajo :)

Roba je na varnem, bo treba sedaj zavihat rokave in začet montirat:

GIVIroba.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!