Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

pred 2 minutami, 4janic pravi:

Kje bi dobil kaj več info o tej Dainese trgovini iz Kozine, predvsem kaj imajo na zalogi itd.? Gledam na FB pa nimajo nikjer ponudbe? Kje bi človek v širši okolici še lahko ugodno dobil Dainese enodelen kombinezon?

Najbolje, da se kr sam odpeleš in pogledaš kaj imajo ... kar nekaj jih poznam, ki hodijo tja vsake tok časa pofirbcat in lahko naletijo na super ugodno stvar (kombinezon, rokavice itd itd... )

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@4janic

Trgovina na Kozini že lep čas ni več Outlet, zato so tudi prodajne cene redne oz. redne s popustom. Pokliči, saj na internetu ne boš dobil ničesar :) FB oz. 05 689 26 00

V Trstu dobiš Dainese še najceneje v Moto Charlie-ju (FB / HP). Lahko tudi pokličeš na 0039 040 260 04 39, saj vedno dela kdo, ki govori slovensko.

Imaš pa še Alternativa moto v Sesljanu FB, ampak dvomim, da ima na zalogi enodelce, ker lastnik fantazira, da to ni komot in da se ne prodajajo ;)

Popravljeno . Popravil 3nity
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, 4janic pravi:

Kje bi dobil kaj več info o tej Dainese trgovini iz Kozine, predvsem kaj imajo na zalogi itd.? Gledam na FB pa nimajo nikjer ponudbe? Kje bi človek v širši okolici še lahko ugodno dobil Dainese enodelen kombinezon?

Nikjer ni ponudbe na netu. Edina opcija je da se zapelješ do njih in pogledaš...majo ponavadi dost ledr oblek na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo vsem skupaj. Sem nov na forumu (prvi post) in po desetih letih sem se zopet odlocil da kupim motor. Posledicno sem iskal seveda tudi trgovino kjer bi kupil opremo. Seveda sem spremljal tale forum in zgoraj je Cartman (hvala! ;)) objavil 2 trgovini. Gledal sem trgovino market2route in  spletna stran mi je bila vsec (kakor tudi ponudba in cene) in ker sem imel sluzbeno pot blizu Benetk sem se odlocil da se tam ustavim in vedel sem samo da bom skoraj zagotovo vzel usnjeno jakno in hlace (Alpinestars). No na koncu sem vzel tam celotno opremo. Dvodelni komplet, skornje, dvoje rokavice, zelvo (vse Alpinestars) ter Arai celado. Za vse skupaj sem dal dobrih 1400€. Prodajalec je bil z menoj skozi celoten nakup. Anglesko ni znel prefektno in tam kjer je rabil da mi neko stvar podrobno razlozi je poklical sodelavca ki je znal tekoce anglesko in medtem ko je on govoril je on istocasno prevajal. Res se je posvetil maksimalno in tudi svetoval. Ker na koncu sem vzel drug komplet (jakna in hlace) kot sem mislil, Ampak sem se zaradi njegovega mnenja odlocil tako. Drugace je nov komplet stal 20€ vec ampak mi je dal se popust in sem na koncu bil na isti ceni. Na koncu nakupa ko je racunal je dejal da naj pridem z njim za blagajno in mi je kazal kako bo poracunal. Tudi tam kjer je za tako ali tako 30% popust mi je zraven stisnil se kaksnih deset eurov. Pri artiklih ki pa niso bili v akciji pa mi je vedno dal 20 ali 30€ popusta. Na koncu mi je pa se pomagal vse nesti v avto. Ne poznam nobenega tam ali kaj podobnega da ne bo kdo mislil da delam zaradi tega reklamo, ker do Cartmanove objave trgovine nisem poznal. Ampak sem tudi prodajalcu dejal da jih bom pohvalil in dejansko sem zelel s tem postom obljubo drzati, ker je bila izkusnja res zelo zelo dobra. Bil sem pred tem v Bleljaku (Louise) in v Ljubljani v vseh ze poznanih trgovinah, ampak to je bilo pa res nekaj povsem drugega. Ce imate moznost res toplo priporocam.

Popravljeno . Popravil sparky234
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Ob 23. 7. 2017 ob 17:00, sparky234 pravi:

Zdravo vsem skupaj. Sem nov na forumu (prvi post) in po desetih letih sem se zopet odlocil da kupim motor. Posledicno sem iskal seveda tudi trgovino kjer bi kupil opremo. Seveda sem spremljal tale forum in zgoraj je Cartman (hvala! ;)) objavil 2 trgovini. Gledal sem trgovino market2route in  spletna stran mi je bila vsec (kakor tudi ponudba in cene) in ker sem imel sluzbeno pot blizu Benetk sem se odlocil da se tam ustavim in vedel sem samo da bom skoraj zagotovo vzel usnjeno jakno in hlace (Alpinestars). No na koncu sem vzel tam celotno opremo. Dvodelni komplet, skornje, dvoje rokavice, zelvo (vse Alpinestars) ter Arai celado. Za vse skupaj sem dal dobrih 1400€. Prodajalec je bil z menoj skozi celoten nakup. Anglesko ni znel prefektno in tam kjer je rabil da mi neko stvar podrobno razlozi je poklical sodelavca ki je znal tekoce anglesko in medtem ko je on govoril je on istocasno prevajal. Res se je posvetil maksimalno in tudi svetoval. Ker na koncu sem vzel drug komplet (jakna in hlace) kot sem mislil, Ampak sem se zaradi njegovega mnenja odlocil tako. Drugace je nov komplet stal 20€ vec ampak mi je dal se popust in sem na koncu bil na isti ceni. Na koncu nakupa ko je racunal je dejal da naj pridem z njim za blagajno in mi je kazal kako bo poracunal. Tudi tam kjer je za tako ali tako 30% popust mi je zraven stisnil se kaksnih deset eurov. Pri artiklih ki pa niso bili v akciji pa mi je vedno dal 20 ali 30€ popusta. Na koncu mi je pa se pomagal vse nesti v avto. Ne poznam nobenega tam ali kaj podobnega da ne bo kdo mislil da delam zaradi tega reklamo, ker do Cartmanove objave trgovine nisem poznal. Ampak sem tudi prodajalcu dejal da jih bom pohvalil in dejansko sem zelel s tem postom obljubo drzati, ker je bila izkusnja res zelo zelo dobra. Bil sem pred tem v Bleljaku (Louise) in v Ljubljani v vseh ze poznanih trgovinah, ampak to je bilo pa res nekaj povsem drugega. Ce imate moznost res toplo priporocam.

Se mi zdi povsem normalno, da so se ti posvetili, saj si jim pustil 1400€. Takih pacijentov nimajo vsak dan.

Tako da manj kot tak odnos sploh ne bi pričakoval.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V doloceni meri imas prav. Po drugi strani se prodajalcu na zacetku niti priblizno ni sanjalo da bom kupil celotno novo opremo. Tako da ce primerjam odnos in pripravljenost na pomoc od prvega trenutka ko sem stopil v trgovino se ne more primerjati z ostalimi. Res pa tudi da bi mi mogoce tudi drugje dali se dodatni popust na kolicino. Vem pa da sem prihranil cca 700€ glede na prodajne cene vseh artiklov. Sicer mi to kaj dosti ne pomaga ker mi stoji vse skupaj v omari :) Namrec odlocil sem da bom sele spomladi kupil motor.. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Fbju ..... Hmmmm a moram it v italijo?

 

40 years of MOTOCHARLIE!

Just for you, NOVEMBER is discount month!
Up to 60% off  ,,,, and ... don't miss out!
 

23000035_10156004116758291_1906487427051092089_o.thumb.jpg.a64778fddff4b57be4defec2b259cee3.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
živjo
naslednji teden v soboto,tudi na ostale artikle obljubljajo popuste
 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
On 2/11/2019 at 11:55 AM, Kugelschreiber said:

Danes sem na netu “odkril” tole. 

https://www.wheelup.it/it_it/negozi/udine.html

 

Ta tedn bom gotovo tud mimo Udin....povem, ce je u zivo res tako, kot zgleda. 

Danes sem se ustavil u trgovini trenutno imaj razprodajo cene so ugodne ,vsekakor se splača obiskat trgovino pred kakšnim večjim nakupom.Imajo pa  za vse tipe motoristov robo.Kambinezoni usnje eno,dvo delni ,kordura, kavbojke kevlar z ščitniki 71eu do 158 eu čelade in še in še znižano.Uzel sem samo tale FUCH spraj za verigo 9.90eu.Slovensko ne znajo  če pa bo kdo na tem koncu rabu pomoč ni blema če bom doma nikdra se ne naveličam hodit po moto trgovinah:lol1:Samo po mojem mnenju MotoCharlie je prvo za obiskat.

IMG_20190212_204315.jpg

IMG_20190212_163923.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Moram napisati nekaj o spletni trgovini Crosshop.eu iz Vareseja. Sicer imajo pretežno motokros in hard enduro robo pa vendar:

V nedeljo zvečer sem poklikal, v ponedeljek so poslali in danes dopoldan sem dobil. Poštnina zelo zmernih 14,40€.

Najlepše presenečenje pa je bilo sporočilo o prejetem naročilu, napisano v lepi slovenščini (samo č-ji manjkajo):

Citiraj

Zahvaljujemo se za zaupanje, ki ste ga izkazali našemu podjetju. Obveš amo vas, da je bilo vaše naro ilo odposlano dne 15/04/2019 preko dostavne službe Bartolini , na vaš naslov pa bo dostavljeno v naslednjih dneh.

Prosimo, da ob dostavi preverite naslednje stvari:
* Število dostavljenih paketov mora ustrezati številu, ki je zabeleženo na dostavljenih dokumentih.
* Paket je nedotaknjen, nepoškodovan, ni moker ali kako druga e spremenjen.
* Shranite dokumente, ki ste jih prejeli ob dostavi. Dokumenti so dostavljeni v dodatni kuverti, ki se nahaja na zunanji strani paketa, ki ga je prinesla dostavna služba.
*  e opazite poškodovan paket ali  e paketov ni dovolj, to takoj sporo ite dostavni službi.
* Ob dostavi preverite paket.  e je paket poškodovan, moker ali kaže znake spreminjanja ali odstopanja (npr. paket zaliman z lepilnim trakom), je potrebno to zapisati na dokumente, ki ste jih prejeli ob dostavi. Potrebno je opisati zunanjo škodo in pripisati: zadržati za pregled ob dostavi.  e tega ne boste storili, ne bomo mogli izpolniti zavarovalniškega obrazca v primeru nepopolnega ali poškodovanega paketa.

Upamo, da boste z našo storitvijo zadovoljni, pri tem pa vas prijetno opominjamo, da smo na voljo,  e potrebujete nadaljne informacije.

Lep pozdrav
crosshop.eu


 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, KARMEN1 pravi:

Dostavljajo v Slovenijo?

In to v sredo Slovenije! Direkt k meni na dom. :D

Pripeljal pa je DPD.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi CarpiMoto, spletna iz Genove, brez pripomb...cene ugodne, pride v 3 do 4 dneh, poštnina je odvisna od nakupa, zdi se mi, da ni več kot 18€, se pa že pri enem ali dveh izdelkih pokrije napram našim cenam, pa še na uradne servise ni potrebno hodit...

https://www.carpimoto.it/en-SI/

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

Tudi CarpiMoto, spletna iz Genove, brez pripomb...cene ugodne, pride v 3 do 4 dneh, poštnina je odvisna od nakupa, zdi se mi, da ni več kot 18€, se pa že pri enem ali dveh izdelkih pokrije napram našim cenam, pa še na uradne servise ni potrebno hodit...

https://www.carpimoto.it/en-SI/

enako, sem že kupoval pri njih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

https://www.genialmotor.it/it

Slučajno našel na internetu, kupil pri njih na ebayu. Pred nakupom sem jim poslal mail, ker sem imel nekaj vprašanj, s pripisom, da lahko komuniciramo tudi v Italijanščini. 

Po dveh urah dobil prijazen odgovor na vse kar me je zanimalo v Angleščini in Italijanščini. 

V dveh dneh po nakupu so mi na mail poslali račun. 

Pošiljka prispela točno v tednu dni v originalni embalaži z vsemi dokumenti, zraven pa še dodali kodo za 5% popust ob naslednjem nakupu. 

5% ni neki hud popust ?, ampak kar se mene tiče res lepa gesta prodajalca. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!