Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

sem pred enim mescem v motoshoppignolo v Gorici kupu kombinezon in škornje

super ponudba super cene :OK:

znamka model, cena....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znamka model, cena....

Dj te napisat še v kerem kraju je to v Italiji pa ime trgovine prosm :eek: ....da bom vedu kam it :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ljubljana in primorsk konc??

Malo poglej v tem forumu (oprema), skoraj vsaka štacuna ima svojo temo odprto tukaj. To je tema o štacunah v Italiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konkretno za Dainese:

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

S.S. Sistiana, 45/E

34019 - SISTIANA - DUINO AURISINA

Tel.: 040/2907095

BRAIDOTTI MOTO

Via Crispi, 5B

34170 - GORIZIA

Tel.: 0481/533580

IL CROSS

Via del Molino, 3

34070 - GORIZIA-FOGLIANO REDIPUGLIA

Tel.: 0481/489621

MASTER SPORT

Corso Lino Zanussi, 70

33080 - PORDENONE-PORCIA

Tel.: 0434/590755

Ali pa konec koncev njihova industrijska štacuna:

Dainese

Via Dell' Artigianato, 35

36060 Molvena

ki je le kakih 300 km iz Ljubljane, blizu Bassana del Grappa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konkretno za Dainese:

Ali pa konec koncev njihova industrijska štacuna:

Dainese

Via Dell' Artigianato, 35

36060 Molvena

ki je le kakih 300 km iz Ljubljane, blizu Bassana del Grappa.

Cene tam pa niso nič manjše kakor v kaki drugi Dainese štacuni.

Pa Pepe pozabil si MOTOSPRINT v Trstu.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V kratkem (mogoče-mala verjetnost- jutri) šibam za Trieste. Mam ene 4 trgovine "u paci" za Vemar čelade - jebiga-če pa ni SLO uvoznika <_<

Kar me moti pri teh 'taljanskih motošopih, da za "spletno stran" baje niti slišal še niso. redke info preko spletnih strani proizvajalcev zveš (Dealers-telefon, naslov... ) pol pa tipkat pa telefonare za osnovne informacije ala-odpiralni čas oziroma razni routenet.nl za lokacijo (vse že sprintano :grim ) ipd... :doze:

če kdo rabi kake kataloge ali info... v primeru, da sploh nudijo kake brošure/kataloge/akcijska ponudba ipd...

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem (mogoče-mala verjetnost- jutri) šibam za Trieste. Mam ene 4 trgovine "u paci" za Vemar čelade - jebiga-če pa ni SLO uvoznika <_<

Kar me moti pri teh 'taljanskih motošopih, da za "spletno stran" baje niti slišal še niso. redke info preko spletnih strani proizvajalcev zveš (Dealers-telefon, naslov... ) pol pa tipkat pa telefonare za osnovne informacije ala-odpiralni čas oziroma razni routenet.nl za lokacijo (vse že sprintano :grim ) ipd... :doze:

če kdo rabi kake kataloge ali info... v primeru, da sploh nudijo kake brošure/kataloge/akcijska ponudba ipd...

Dej če greš jutri v pignolo,prosim malo poročaj glede trenutnega stanja cen, ker še nism bil nikoli tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, včeraj pozno zvečer prišel iz šoping-tripa.

obiskal Dirtbike in Motosprint Mario Ursic v Trstu. Mel še namen poiskat Motocharlie, pa ni bilo treba.

V Dirtbike tip prijazen pokazal čelade, ki sva jih iskala, razložil, ponudil primerno ceno..., mel v trgovini ene 20 jaken/kombinezonov, nekaj Nolank, Vemar in še par drugih proizvajalcev, par tazaresnih motorjev in malo morje skuterjev.

pot nadaljeval do Motosprinta-še manjša štacuna od Dirtbike (cca 6.4m2 površine za kupce :( ), drugače pa dobro založena od čelad (Vemar, Nolan, Shoei,... ) do motodelov in opreme (od zavornih diskov, centralnih stojal, lockov do kovčkov... ). Imel sem v planu še 2 trgovini obiskat, ampak je bil prodajalec fajn, pomagal, razlagal, bil celo tako ustrežljiv, da mi je za v XL čelado montiral od XXL ličnice, da mi je čelada še lepše prilegala, ni mu bilo problem 4x po lojtri plezat, da je druge čelade dol prinesel. za ceno smo se tudi zbarantali in z drago sva zapustila trgovino otovorjena in zadovoljna. :naughty: :naughty: :yea2: :yea2: :yea1:

torej - Motosprint- priporočam.

zraven Motosprinta (naslednji vhod) je bila še ena Moto trgovina s kar lepo zalogo jaken, hlač, kombinezonov in čelad ter manjše opreme. z drago sva sicer otovorjena vstopila in se malo razgledala - jakne od 180 eurov naprej.. bi bilo za pogledat. trgovini sta sicer v centru trsta, ampak sta na istem mestu in tako prišparaš čas, korake in bencin.

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

ali se lahko kdo pozanima, koliko stane ta-podalšana šipa za hondo transalp od givija, če bo ravno kje v kakšni moto trgovini v italiji (trst gorica)

hvala in lep pozdrav janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dodaj kako fotko iz kakega kataloga, kataloško številko ali kaj podobnega, pa ob priliki (mogoče v 14dneh) preverim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dodaj kako fotko iz kakega kataloga, kataloško številko ali kaj podobnega, pa ob priliki (mogoče v 14dneh) preverim.

givi - D209S (h500x365mm), hvala in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

ali se lahko kdo pozanima, koliko stane ta-podalšana šipa za hondo transalp od givija, če bo ravno kje v kakšni moto trgovini v italiji (trst gorica)

hvala in lep pozdrav janih

Če se ti gre za solidno ceno, in če se ti ljubi biti "sam svoj mojster", se obrni na firmo Krili d.o.o. Vrzdenec pri Horjulu (g. Lado Kočevar).

Meni jih je že nekaj naredil. Moraš jo pa sam oblikovati (negativ!!), on ti jo pa "napihne" in obreže.

Lahko izbiraš plastiko in debelino.

To je to - ugodna varianta.

Hoj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti gre za solidno ceno, in če se ti ljubi biti "sam svoj mojster", se obrni na firmo Krili d.o.o. Vrzdenec pri Horjulu (g. Lado Kočevar).

Meni jih je že nekaj naredil. Moraš jo pa sam oblikovati (negativ!!), on ti jo pa "napihne" in obreže.

Lahko izbiraš plastiko in debelino.

To je to - ugodna varianta.

Hoj!

hvala za nasvet, vendar pa mi to ne gre glih od rok

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Givi D209S oz. povišana sp.šipa za transalpko(00) 75€ ali natančneje še 10% popust pri Motoshop Pignolo Gorizia. Za info pa še rolbar TN366 € 97,28..

nlp

mat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih tako v vednost tistim, ki živijo blizu IT meje.

V Lidl-u začne naslednji teden akcija ('cenene' :) ) moto opreme.

Lidl

:slap: Kvaliteta je zihhr prvo klasna :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram nabavit nov kombinezon, ne dam več kot 600 eurov!

Kdo je kaj hodu v trgovino motoracing v trstu? Kolk se da kaj cenkat?

Ali ima MotoshopPignolo tudi kaj drugega kot dainese? Katera čezmejna trgovina ima največjo izbiro kombinezonov srednjega razreda (pa seveda za ugodno ceno)?

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram nabavit nov kombinezon, ne dam več kot 600 eurov!

Kdo je kaj hodu v trgovino motoracing v trstu? Kolk se da kaj cenkat?

Ali ima MotoshopPignolo tudi kaj drugega kot dainese? Katera čezmejna trgovina ima največjo izbiro kombinezonov srednjega razreda (pa seveda za ugodno ceno)?

Hvala

LP

Oktobra :hmm: so mi v uč padli kombinezijon usnjeni dvodelni dainese po 600 eur...so imeli znižano.... V manjših štacunah npr Via Milano (upam da nisem brcnila v temo s tem imenom) ima dve, se da nekoliko zlihat...spet pa odvisno kaj in za koliko in kakšno količino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Udinah, nakupovalni center" Fiera lavoratore " ( sejem Udine). Je v nadstropju centra trgovina s športno opremo. Podobno, kot Spotrler ali Hervis le, da imajo ogromno izbiro vse vrste športne opreme in tudi motoristične. Pred letom dni in prej, tudi tremi, so imeli kar dobre cene. Tam sem nabavil hlače iz cordure, dva dežna kombinezona in stranske torbe. V tistem trenutku so bili ugodnejši, čeprav mi gospod Carleto v Moto Charliju v Trstu da izreden popust, saj sodelujeva že tri destletja na tem področju.

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem Regijevem mnenju. Mislim, da sem včeraj videl v tej trgovini ob Fiera Udine, nakupovalni center IPER, trgovina MegaIntersport v prvem nadstropju, kombinezone od AlpineStar in Cordura so bili pod 600 EURO.(usnje)

V nasprotnem primeru je še ena trgovina v Udinah, na glavni cesti iz Udin za Tarvisio (stara cesta), v bližini Mercedes prodajnega centra na levi strani. BeBop (ali nekaj takega, tam imajo tudi motoristično opremo), včasih so kakšne zadeve znižane, za pogledat.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!