Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

V Udinah, nakupovalni center" Fiera lavoratore " ( sejem Udine).

Tam kjer je UDINE FIERE, kjer so vsi sejmi :grim Na avtocesti pejde izhod "udine fiere" Da ne boste zgrešili, stavba ima obliko piramide in se jo vidi z avtoceste!

V nasprotnem primeru je še ena trgovina v Udinah, na glavni cesti iz Udin za Tarvisio (stara cesta), v bližini Mercedes prodajnega centra na levi strani. BeBop (ali nekaj takega, tam imajo tudi motoristično opremo), včasih so kakšne zadeve znižane, za pogledat.

Tale trgovina je pa Bep's je zravn porsche avtohiše :D Notr imajo doooosti stvari za AVTOTUNING (luči, odbijače, akustiko... vse odlične in priznane znamke) in MOTOTUNING (vezirje, auspuhe, poliestre, zavorne diske, amortizerje... vse od znamke ne kar neki) poleg tega pa tudi moto opremo alpinestars, axo, shoei, arai, nolan, ipd

Mal naprej od Bep's-a je pa na nasprotni strani ceste velika trgovina samo od DAINESE kjer imajo tako moto kot smučarsko opremo od te firme! Je pa v zavetrju ene male bencinske :)

Se splača it pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto grem spet na izlet. :010 :010 Upam, da bo Nena na šihtu... :blush:

...Nena ne bo na šihtu, verjami.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vem, da pričakuje oz je že pričakala.....

Je dobila skonto? ;)

Neka druga gospodična sedaj dela tam....

Popravljeno . Popravil pikec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil v trstu, v motosprintu vprašal za povišano šipo honda ta cena 74 eur, takoj mi je dal poust sam od sebe, končna cena 68 eur, tako danes v trstu, pred nekaj dnevi vprašal v tc mot. v ljubljani, cena 20000 sit., popusta nič tud na gotovino, človek se vpraša, do kdaj bojo pri nas višje cene kot v eu saj smo že več kot leto dni v eu, kar pomeni da ni več carin

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. A pozna kdo kaksno punco k bi rabla kombinezon in sicer usnjen dvodelni zenski daines, zelo malo rabljen...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam kjer je UDINE FIERE, kjer so vsi sejmi :grim Na avtocesti pejde izhod "udine fiere" Da ne boste zgrešili, stavba ima obliko piramide in se jo vidi z avtoceste!

Tale trgovina je pa Bep's je zravn porsche avtohiše :D Notr imajo doooosti stvari za AVTOTUNING (luči, odbijače, akustiko... vse odlične in priznane znamke) in MOTOTUNING (vezirje, auspuhe, poliestre, zavorne diske, amortizerje... vse od znamke ne kar neki) poleg tega pa tudi moto opremo alpinestars, axo, shoei, arai, nolan, ipd

Mal naprej od Bep's-a je pa na nasprotni strani ceste velika trgovina samo od DAINESE kjer imajo tako moto kot smučarsko opremo od te firme! Je pa v zavetrju ene male bencinske :)

Se splača it pogledat.

Samo pri Bep's-u pa nism zasledil oz. videl niti enega kombinezona (švoh izbira) :glare: , za avtotuning je pa res bogata :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil v trstu, v motosprintu vprašal za povišano šipo honda ta cena 74 eur, takoj mi je dal poust sam od sebe, končna cena 68 eur, tako danes v trstu, pred nekaj dnevi vprašal v tc mot. v ljubljani, cena 20000 sit., popusta nič tud na gotovino, človek se vpraša, do kdaj bojo pri nas višje cene kot v eu saj smo že več kot leto dni v eu, kar pomeni da ni več carin

janih

:010 :010 :010 :010 :010 tomideli... in predvsem zaradi tega grem jutri spet dol tokrat (ne zase) komplet opremo kupovat.. :yea1:

pol pa ldje pravijo, da te Italijani nategujejo... :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pri Bep's-u pa nism zasledil oz. videl niti enega kombinezona (švoh izbira) :glare: , za avtotuning je pa res bogata :grim

majo, sam prašat moreš k nimajo vsega zuni...... že tko je nabasano :wacko: če pa trenutno nimajo, ti pa pove ceno in naroči :grim Je pa res da je trgovina apriori za AVTO tuning ne lih moto opremo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil v trstu, v motosprintu vprašal za povišano šipo honda ta cena 74 eur, takoj mi je dal poust sam od sebe, končna cena 68 eur, tako danes v trstu, pred nekaj dnevi vprašal v tc mot. v ljubljani, cena 20000 sit., popusta nič tud na gotovino, človek se vpraša, do kdaj bojo pri nas višje cene kot v eu saj smo že več kot leto dni v eu, kar pomeni da ni več carin

janih

dokler se bo pri nas prodalo manj robe in bo treba vseen met tip-top porihtan salon da bo folk sploh pršu kaj kupit ...

Se ti zdi odgovor zadovoljiv?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler se bo pri nas prodalo manj robe in bo treba vseen met tip-top porihtan salon da bo folk sploh pršu kaj kupit ...

Se ti zdi odgovor zadovoljiv?

maš prav, vendar pa mislim, da če bi delali z manjšimi maržami, bi imeli tudi več kupcev, ker potem mi nebi hodili ven kupovat, kolk pa imajo visoke marže, se pa vidi kadar so razprodaje ob koncu sezone, še celo pri inflaciji se pozna

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim :grim

se čisto strinjam... sicer pa je (vsaj po moje) takole: raje grem v eno malo štacunco, na polno zabasano z robo, da imam občutek, da sem v skladišču in za enako robo dam manj denarja, kot v neko veliko štacuno, svetlo, top novi materiali, nova zgradba, klima, KTV, đakuzi, masaža, kavica... da mi "od rit vse odnašajo" in zarad tega za enako robo računajo več... <_<

Malo verjetno se mi zdi, da bi šel trgovec na razprodaji v svoj minus... bi moral met velike stroške s skladiščenjem ipd, da bi se mu bolj splačalo iti v minus.. torej če upoštevamo tole.. glede na 40-50% razprodaje moto opreme .. se mi zdi, da marže niso ravno manjše od % razprodaj... sej morajo nekaj zaslužit.. ampak ker je kupec kralj je prav, da gre iz štacune zadovoljen. in če gre zadovoljen zato, ker je zbarantal 20-30% popust in ima ob tem prodajalec še vedno 20% maržo... ni v tem nič napačnega... in ravno to delajo v ITA.

bo nekaj na visokih obratovalnih stroških.. je pa nekaj tud na skopušnosti...

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim :grim

se čisto strinjam... sicer pa je (vsaj po moje) takole: raje grem v eno malo štacunco, na polno zabasano z robo, da imam občutek, da sem v skladišču in za enako robo dam manj denarja, kot v neko veliko štacuno, svetlo, top novi materiali, nova zgradba, klima, KTV, đakuzi, masaža, kavica... da mi "od rit vse odnašajo" in zarad tega za enako robo računajo več... <_<

Malo verjetno se mi zdi, da bi šel trgovec na razprodaji v svoj minus... bi moral met velike stroške s skladiščenjem ipd, da bi se mu bolj splačalo iti v minus.. torej če upoštevamo tole.. glede na 40-50% razprodaje moto opreme .. se mi zdi, da marže niso ravno manjše od % razprodaj... sej morajo nekaj zaslužit.. ampak ker je kupec kralj je prav, da gre iz štacune zadovoljen. in če gre zadovoljen zato, ker je zbarantal 20-30% popust in ima ob tem prodajalec še vedno 20% maržo... ni v tem nič napačnega... in ravno to delajo v ITA.

bo nekaj na visokih obratovalnih stroških.. je pa nekaj tud na skopušnosti...

se strinjam s tabo janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi! Zato pa toliko folka kupuje izven Slo..

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Statistike ni.

pa pust statistiko ta itak laže, mal se zapel čez mejo, pa boš imel statistiko v živo ta pravo, skoraj vsak nekaj kupi, kaj pa pri nas, pri nas se samo pasemo po trgovinah in gledamo cene, nato pa gremo ven in isto stvar kupimo ceneje

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Pozdravljeni. A pozna kdo kaksno punco k bi rabla kombinezon in sicer usnjen dvodelni zenski daines, zelo malo rabljen...

Lp

pa kje si ti bil pol leta nazaj!!!!!!!!!!! :angry: jz pa nujno rabla kombinezjon!!! :D pa težila našim dečkom če kdo kaj ima.

zdj pa na žalost ne rabim. dainese?? velikost?? cena?? barva??

čist tko me zanima mogoče se kera najde. če bo lep še jz.:D

ajde!!!

črnolaska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. A pozna kdo kaksno punco k bi rabla kombinezon in sicer usnjen dvodelni zenski daines, zelo malo rabljen...

Lp

----------

Jst poznam eno ki ga potrebuje (rabila ga bo potem), tako da če napišeš velikot, ceno in barvo...

Popravljeno . Popravil urban+
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAINESE

Kje je najbližja trgovin, ki bi bila res dobro založena z Dainese opremo (jakne, hlače)?

Predvsem Trst, Gorica....

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res založeni sta Motosprint v Trstu (robo nosijo celo iz bližnjega skladišča) in (Zbrisano&#33; Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) v Sistiani .

glede cene: pbl ti lahko povem - novi modeli jakna cca 350-400€ in več + hlače cca 200€ in več seveda odvisno od modela.

pa na kak skonto računaj

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je usnjen, dvodelni ženski kombinezon dainese. Črne barve, zelo malo nošen in lepo ohranjen št. 40.

cena je 90.000 sit kupljen pa skoraj eno leto nazaj...

jah črnolaska...nikoli ni prepozno... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je usnjen, dvodelni ženski kombinezon dainese. Črne barve, zelo malo nošen in lepo ohranjen št. 40.

cena je 90.000 sit kupljen pa skoraj eno leto nazaj...

jah črnolaska...nikoli ni prepozno... :P

ah ja jz ga iščem sam v temle bi pa plavala najbrz :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!