Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

@hector:

Osebno ti ful priporočam trgovino (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), ki se nahaja v Sistiani (malo naprej od Trsta). Za razliko od recimo PK Moto in Motosprinta, ki ju je omenil prejšnji, tukaj odpade cenkanje, ker imajo cene že znižane. Notri dela punca, ki je drugače iz Kopra, tako da glede jezika ne boš imel težav, če se jih odločiš it pogledat. Trgovina je zelo velika v primerjavi z drugimi po trstu, držijo pretežno izdelke dainese, številko dobiš skoraj zagotovo, če pa je ne, ti jo bp naročijo (tudi kakšen poseben model iz kataloga). Tako da.. če imaš v glavi že izbran model in številko, ti lahko posredujem njihovo telefonsko, v nasprotnem primeru pa ti zelo priporočam en izlet do njih.

Pa še primerjava:

V motosprintu je bil določen model jakne 375€, v Giona Racingu cca. 420€ (s cenkanjem na 390€), v moto racngu pa 370€. Valda je ta model star že hmm :? (dobro vprašanje), v pretežno črni barvi, nič kaj poseben.

V (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) sem dobila jakno model Monza letošnji model za 355€.

..v končni fazi je izbor trgovine najbolj odvisen od tega kaj bi rad imel.

Sploh pa ne vem kaj kupuješ ? Cel kombinezon / hlače / jakno / usnje /... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello

Imam vprasanje, ki ga sicer nisem mogel najti v tej temi, ali na spljoh na forumu, kje v stari gorici se ta trgovina spljoh nahaja. Ce pa je se kaksna tovrsna trgovina, vredna obiska bi prosil napotek tudi zanjo. Prosil bi, ce se napotek začne takole: Prečkaš MP v Rožni dolini in potem ...

Ce sem pa napotek spregledal se pa opravicujem.

Hvala lipa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prečkaš MP Rožna dolina - zapelješ 50 m naprej - do križišča z glavno cesto - zaviješ levo - se voziš do prvega semaforja - zaviješ desno-se voziš do "glavnega" semaforja (na levi je visok zid in polno reklamnih plakatov)-tam zaviješ levo -vozi miško po cesti kakih 300m in nalevi zagledaš trgovinco - pred križiščem....če greš pa še ene 2km naprej po tej cesti - ven iz GORICE- prideš do MAURIJA-v drevoredu pogledaš na levo in tam je on... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prečkaš MP Rožna dolina - zapelješ 50 m naprej - do križišča z glavno cesto - zaviješ levo - se voziš do prvega semaforja - zaviješ desno-se voziš do "glavnega" semaforja (na levi je visok zid in polno reklamnih plakatov)-tam zaviješ levo -vozi miško po cesti kakih 300m in nalevi zagledaš trgovinco - pred križiščem....če greš pa še ene 2km naprej po tej cesti - ven iz GORICE- prideš do MAURIJA-v drevoredu pogledaš na levo in tam je on... :)

Hvala lepa za tole..si bom sprintal...pa pol spilel.. Indiano Jones-a..po S. gorici..

BTW: Kdo je on.? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prečkaš MP Rožna dolina - zapelješ 50 m naprej - do križišča z glavno cesto - zaviješ levo - se voziš do prvega semaforja - zaviješ desno-se voziš do "glavnega" semaforja (na levi je visok zid in polno reklamnih plakatov)-tam zaviješ levo -vozi miško po cesti kakih 300m in nalevi zagledaš trgovinco - pred križiščem....če greš pa še ene 2km naprej po tej cesti - ven iz GORICE- prideš do MAURIJA-v drevoredu pogledaš na levo in tam je on... :)

DrAcO: Si že šou?

Do maurija je mal drugače. En piko bol komplicirano ku je jazbec napisu (brez zamere jazbec). Gre pa tako. Ko najdeš pinjolouko. Furaš po cesti dalje pod nekimi drevesi. Prideš v prvo semafor. križišče...greš naravnost. Pelješ pod nek most kjer je veliko križišče...furaš kar dalje mimo trgovine od "škoda", pole je ena črpalka, takoj zraven Ford, pole še ena črpalka (vse skupej gre mal v dolino) in prideš na križišče k si na prednostni in zapelješ na most... Na mostu se drži levega pasu (je dvopasoven, ločen z ograjo, nč se bat:) ) pa greš sam naglih čez most pa dalje dalje mimo še ene črpalke, pol se pa cesta začne vzpenjat rahlo v hrib. Sam naravnost furaš pa prideš nazaj v nek drevored k je Jazbec opisal. No tik poleg bara na levi strani je Mauri...

Srečno. Če se pa zgubiš sm ti na voljo preko GSM (profil) pa pokliči :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DrAcO: Si že šou?

Do maurija je mal drugače. En piko bol komplicirano ku je jazbec napisu (brez zamere jazbec). Gre pa tako. Ko najdeš pinjolouko. Furaš po cesti dalje pod nekimi drevesi. Prideš v prvo semafor. križišče...greš naravnost. Pelješ pod nek most kjer je veliko križišče...furaš kar dalje mimo trgovine od "škoda", pole je ena črpalka, takoj zraven Ford, pole še ena črpalka (vse skupej gre mal v dolino) in prideš na križišče k si na prednostni in zapelješ na most... Na mostu se drži levega pasu (je dvopasoven, ločen z ograjo, nč se bat:) ) pa greš sam naglih čez most pa dalje dalje mimo še ene črpalke, pol se pa cesta začne vzpenjat rahlo v hrib. Sam naravnost furaš pa prideš nazaj v nek drevored k je Jazbec opisal. No tik poleg bara na levi strani je Mauri...

Srečno. Če se pa zgubiš sm ti na voljo preko GSM (profil) pa pokliči :OK:

Ola, ne nisem se sel imam pa namen kmalu,

tako, da hvala za novi napotek sicer..pa sem ga prebral le enkrat, in se to je izgledalo nekako takloe.. :D .. :blink: .. :blink: .. :blink: .. :doze: .. :huh: .. :huh: .. :? .. :? .. :o ...pol pa se sam... :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: .. :hmm: .... :lol1:

Se enkrat najlepsa hvala za info. ..sicer pa resnicno hvala za GSM opcijo.. Hvala. :OK:

BTW: A so drugi teden tudi odprte trgovine v Italiji...ve kdo..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....v italiji delajo v decembru 110%....resda bolj z mortadelo,parfumčki :K ,panetonni,...trgovci z moto opremo delajo v decembru bolj 30%- delajo pa le ....delajo... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: A so drugi teden tudi odprte trgovine v Italiji...ve kdo..?

So odprte in BTW v torek al pa sredo(odvisno od vremena in če bo popravljeno) grem h pinjolouki po hlače in bundo k sm dau neki šivat. Pa če češ pokliči pa se zmenva, lhko gremo tudi ukop d se ne zgubiš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
....če greš pa še ene 2km naprej po tej cesti - ven iz GORICE- prideš do MAURIJA-v drevoredu pogledaš na levo in tam je on... :)

Vse lepo in prav, ampak tam je mene na vsak nacin poskusil prepricat, da na mojo glavo gre pa samo kaksna od unih HUGE celad, ki se odpirajo spredaj.

Verjetno zato, ker je to bila edina celada, ki jo je imel na zalogi in je meni sla na glavo. Ampak bila je prevelika. Tko, za kaksno stevilko. manjse pa ni bilo v stacuni, zato je bila ta "ravno prava".

Potem sem se odpravil nazaj do tete v pignolo in kupil eno relativno poceni Shoei (mislim, da je bila takrat ene 300E s cenkanjem) in sem bil zadovoljen in hvalezen, ker je lepo sedla na glavo (ok, mal je tiscala po dolgih voznjah) in solidno opravila svojo nalogo, ko je bilo to kaksni dve leti pozneje potrebno. Zdej mam pa za silo eno za <25KSIT, ki tudi gre na glavo. Takrat pri unem fasistu sem bil pa zgleda cist nestandarden :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker opazam,da vas zelo malo ve za trgovino,ki je sicer le leto dni odprta,vam osebno priporocam,da obiscete (Zbrisano&#33; Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) v Sistiani,ker je sigurno najbolj ugodna.Na razpolago je 80% DAINESE...OD...DO...se najbolj boste zadovoljne motoristke :OK: ker,kot vsi vemo,za zenske je bil to vedno problem.Celade pa so prav tako od ekonomicne varjante,pa vse do X-spirit/NORICK5 SHOEI,ki jo dobis ze za slabih 700EUR.S tem,da se da dobit SHOEI monocolor-za 370EUR.NOLAN X-LITE 801 START..270EUR;CHAMPION..320EUR...;REPLICA ELIAS..336EUR...ITD

Sicer pa drzijo se AXO,ALPINESTAR...OXTAR,GIVI...pa se kaj se najde...

TRGOVINA JE VIDNA S CESTE IN SICER : iz TRSTA proti MOLFACONE cca 17km,SISTIANA 55/E TEL 0039 040 290 70 95,ZA INFO POKLICI,SLOVENSCINA NO PROBLEM :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
No zdaj mislim odit pogledat v ta Pignolo za čelado pa me zanima če je bil kdo nedavno tam in kaj pogledal cene? Pa kje je to v Gorici. Hvala.

Včasih so imeli web stran na kateri je bila karta z lokacijo pa zgleda, da strani ni več. Če mi rata pridet do petka domov, če uspem takoj registrirat motor in če bo lepo vreme grem naslednjo soboto tja.

Vem, da je veliko če-jev, a ČE se ti da, lahko greva skupaj (verjetno bo še kdo zraven).

Pa še do AlternativaMoto bi lahko skočili.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boš kompliciral s zemljevidom, pojdi čez mejni prehod Vrtojba in na rondoju (do njega prideš tako, da na italijanski strani pred "mostom-to je rondo .) " zaviješ desno navzgor) desno za Gorizo. Vozi stalno naravnost proti centru in po kakšnem 1,5 ali dveh km boš tam. Trgovina je na desni strani, takoj za, mislim, da tretjim semaforjem od rondoja.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Mene zanima koliko vas je kupilo ali pa vsaj gledalo opremo na bližnjem zahodu(ITALIJA).

Zanima me, če se splača iti tja kupiti npr.kombinezon,čevlje,rokavice....

In pa predvsem kje?

ps:upam da ne smetim :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima koliko vas je kupilo ali pa vsaj gledalo opremo na bližnjem zahodu(ITALIJA).

Zanima me, če se splača iti tja kupiti npr.kombinezon,čevlje,rokavice....

In pa predvsem kje?

ps:upam da ne smetim :doze:

Odvisno od znamke. Nekaj je ceneje, nekaj dražje.

Bom pa tudi jaz izkoristil za podobno vprašanje: kako je z moto opremo v Mariboru in bližnji okolici? Kje bi lahko kaj kupil in katere znamke?

Popravljeno . Popravil solo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od znamke. Nekaj je ceneje, nekaj dražje.

Bom pa tudi jaz izkoristil za podobno vprašanje: kako je z moto opremo v Mariboru in bližnji okolici? Kje bi lahko kaj kupil in katere znamke?

Bližnja okolica je Avstrija;med drugim imaš tam tudi Louis & Hein Gericke;v samem Mariboru pa Stupit, Motor Jet, Šerbinek, Autocommerce oz. Avto Triglav, potem se pa počasi že konča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bližnja okolica je Avstrija;med drugim imaš tam tudi Louis & Hein Gericke;v samem Mariboru pa Stupit, Motor Jet, Šerbinek, Autocommerce oz. Avto Triglav, potem se pa počasi že konča.

Kaj pa ljubljana in primorsk konc??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ljubljana in primorsk konc??

ma italija se zmer owna ..... res dobis jakno ful bolj cenej .. pa tud opremo vso .... recimo ..... najbl majo od dianesse, spidi in axo .... se mi zdi da te znamko najbol furajo tam v italiji so pa res dore reci ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!