Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

paris2 izčrpno poročilo! Svaka čast, hvala. Bo ziher komu prav prišlo.

Hvala paris2 za izčrpne info.

Ni problema, se mi je zdel kul če dam na forum, bo še komu prav prišlo.

Popravljeno . Popravil paris2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

moto charlie via valmaura Trieste....super prodajalci,super cene...samo za primerjavo:čelada hjc r-pha 10 v lj 380 v Trstu 260,če jim pustiš bilokakšno staro čelado!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer v Alternativi dela uporabnica motosveta Bela81, ki seveda zna slovensko in je zelo prijazna. Pa sam si napisal da so bili 200 eur cenejši...

Je pa v zameno naredil lep izlet,ki ga osebno nisem nikoli;)

Vsak ima svojo računico, narediš dnevni izlet ,ki te stane 100€ in pol prišparaš pri kombinezonu v Slo=) Dličen,ti dobro veš kakšna je matematika=) Sta pač zgrešila dan in bila,ko jz uživam na plaži,smola pač;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa v zameno naredil lep izlet,ki ga osebno nisem nikoli;)

Vsak ima svojo računico, narediš dnevni izlet ,ki te stane 100€ in pol prišparaš pri kombinezonu v Slo=) Dličen,ti dobro veš kakšna je matematika=) Sta pač zgrešila dan in bila,ko jz uživam na plaži,smola pač;)

Strogo poslovno:kako delaš naslednji teden?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker vidim, da vas kar nekaj nakupuje po bližnji Italiji, me zanima, če je kdo vidu v kakšni izmed obmejnih prodajaln Gaerne motocross škornje, oziroma vsaj kaj ostale robe od Gaerne?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo bili v Sistiani, kjer smo ženo oblekli.Žal ni bilo "naše " Bela81 a vseeno lepo postreženi in zadovoljni odšli . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

14 dni odsotnosti je bilo dovolj, da sem danes nekaj ur prejahal preko meje na podobne punkte kot paris!

Moj povzetek:

Ski&moto trgovine nisem nasel, sel dvakrat po ulici in je nisem uzrl pa se kopljejo cesto in je delno enosmerna. To in temni oblaki so poskrbeli, da sem obupal! Zal!

Citta fierra bi osebno preskocil, ce bi iskal orenk robo! Trgovina ogromna izbira pa bolj tako tako, leder kombinezonov, ki sem jih iskal prakticno ni, sem pa nasel sidi skornje najceneje tako blizu meje! 200 eur, moto charlie 212, pri nas s popustom 238, ebay.de 200 s postnino, valeri sport 180 eur! Malo za oceno! Intersport sem pa napacno prebral komentar paris-a in odsvetujem, da tja hodi kdo izkljucno zaradi moto opreme!

Nato pride na vrsto alternativa_moto! Solidna stacuna, brez presezkov, nasel tudi kombinezon, a nazalost zadnjega v ogabni barvi! Se tuhtam ali pozret barvo ali se stegnit 100+ eur visje! Aja prodajalec no parla englese, tko da je kar malo pestro lahko! Ce se vrnem upam, da bo nase gore cvet v trgovini! :)

Nadalje moto charlie! Na sreco pride ravno ob odprtju trgovine popoldne, imajo deljen urnik! Takoj me slovenski glas povprasa ce lahko pomaga! Prodajalec Damir si je vzel cas in se res potrudil, a nazalost sva prisla samo na en komplet, kjer pa so hlace bile malce majhne za moj filing! Vseeno zrihta se dodaten popust, ce bi se odlocil! Skratka pohvale za prijaznost in vse! Znajo pa tudi da pricajo srbohrvatski! :)

Zadnja postojanka dainese v Kozini! Drugic prestopil prag in jih nekako uvrscam v razred TC-ja! Postrezba nikakva, ce sam ne bi vprasal kaj me zanima me se povohal ne bi noben, kombinezone sem si moral sam znosit in zrihtat in vrnit, vmes seveda veselo streze italijana, ki je kupil ledvicni pas! Skratka tudi ce bi nasel kombinezon bi ga kupil drugje! Vcasih res ne morem verjet kako so nekateri zahojeni! Eni se trudijo, drugi kot da je posel malica 12 ur na dan!

Toliko zaenkrat! Sedaj moram samo se prespat misel ali v pon picit v valeri sport ali v trstu nabavit! :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nato pride na vrsto alternativa_moto! Solidna stacuna, brez presezkov, nasel tudi kombinezon, a nazalost zadnjega v ogabni barvi! Se tuhtam ali pozret barvo ali se stegnit 100+ eur visje! Aja prodajalec no parla englese, tko da je kar malo pestro lahko! Ce se vrnem upam, da bo nase gore cvet v trgovini! :)

Žal,sem na 'prisilnem' dopustu do 20.Septembra,nakar delam do začetka Novembra in po 10ih letih KONČAM DELOVNO RAZMERJE :(

Žal je prekleta kriza naredila tako,da mi morajo dati odpoved :(

Tako, če je komu do nakupa v trgovini, me lahko vedno kontaktira na Fbju pod A...M...Nena privat :) Fizično me ne bo v trgovini,virtualni motoopremski nasveti pa mi niso nikoli odveč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Čau,

mene zanima če imate v Alternativi Revit opremo? Na njihovi strani piše, da ste dealer... js bi zelo rada imela jakno Rev'it Airwave (po možnosti s fluo-rumeno barvo), žensko številko L oz. italjansko 46 ali pa moški model podobne velikosti.

Sicer bi mi mogoče prišla v poštev tudi Rev'it Tornado ali kaj podobnega zelo zračnega.

Lahko mi pošlješ privat sporočilo, se bom oglasla pri vas do konca oktobra, če imate kej od tega.

Hvala!

LP, BS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Tisti, ki veliko kupujete v okolici Gorice, Udin - kje se dobi Givi tank torbe? Ker cene kar lepo varirajo za isti model.

 

Prejšnji mesec sem šel v Bep's-a pogledat in seveda nekaj nabavit. Trgovci/trgovke prijazni in ustrežljivi, cene pa mi tudi niso bile slabe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki veliko kupujete v okolici Gorice, Udin - kje se dobi Givi tank torbe? Ker cene kar lepo varirajo za isti model.

 

Prejšnji mesec sem šel v Bep's-a pogledat in seveda nekaj nabavit. Trgovci/trgovke prijazni in ustrežljivi, cene pa mi tudi niso bile slabe.

moto charlie mas tudi nasproti stadjona 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoshop pignolo si pogledal. Vem da ma tudi od givi-ja

 

Drugače pa cene ne bi smele toliko varirat tudi napram našim, samo pri nas se moreš konkretno spogajat za kak popust. 

 

Vprašaj na BS center v Ljubljani, osebno meni najboljša mototrgovina pri nas. So mi dali popust za 20% tudi na givi opremo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki veliko kupujete v okolici Gorice, Udin - kje se dobi Givi tank torbe? Ker cene kar lepo varirajo za isti model.

 

Prejšnji mesec sem šel v Bep's-a pogledat in seveda nekaj nabavit. Trgovci/trgovke prijazni in ustrežljivi, cene pa mi tudi niso bile slabe.

 

V stari Gorici imaš Moto Mauri, Via Udine 43. Za vsak kos se da ceno znižat oz. ti kar sam ponudi poust. Stari je kar faca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Givijevo tank torbo (Easy-lock) sem nabavil v FR moto (izredno prijazen trgovec - govori tudi slovensko, preklical je vse okoli za dodaten del, izbira oblačil in opreme dokaj mala, ampak se da lepo barantat, oziroma samo omenil "škonto" in ga že imaš :OK: ), potem pa se je pojavil problem dobit nastavek za Suzukija, pa še ponedeljek je bil. Bil še v Braidotti moto (BMW prodajalec, ki je uradni prodajalec tudi za Givi, nisem opazil nič drugega kot samo BMW motocikle) - ni imel, Pignolo (me je kar razveselil s Furlanščino, ki je skoraj ni več slišat, vse pohvale za trgovinco) - ni imel, Marassi - klical, a ni imel. Za zadnjega sem prihranil Maurija (pač pretekle slabe izkušnje, "ta stari" me je slabo razumel kaj potrebujem in me že odslavljal. Še dobro da je njegov sin v trgovini, ki čeprav je imel stranko, slišal za kaj se gre), ki pa je edini imel na zalogo z razlago, da jih itak vsi potrebujejo, ki kupijo sistem "Tank lock" (oz. easy-lock). Na koncu pa je itak bilo: "Povej kolegom, da imamo lepe popuste na večino artiklov".  :grrr  Kar sem gledal, nisem opazil oblačila, ki ne bi imel nalepke -30%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lih v vednost... v italiji 30+€ šipice rezervne za HJC čelade, preko ebay-a s poštnino vred sicer kar iz južne Koreje (original ne kopije) pa niti 20€ tako da tudi carina in ddv v jok. :)

Pridejo pa tudi v 5+ dneh da ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdravljeni,

mogoče ima kdo informacije če v (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), dela kakšen prodajalec, ki govori ang. oziroma slovesnko?

lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa, lahko ponoviš, v kateri trgovini?

Če misliš (...........) v Trstu, govori najmanj eden slovensko, ker je iz Kopra.

Vsi ostali pa razumejo.

V drugi njihovi trgovini (rezervni deli) pa govori ena ženska slovensko, ostali pa razumejo.

Če pa te kaj zanima glede zalog, lahko jim tudi pišeš na fb, takoj ti bodo odgovorili.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, FrigoFrops pravi:

Moto pig..., sem imel v mislih.

nism bla v moto pignolo ze sto let, ma se da zment, sicer v bolj polomljeni slovenscini pa malo z rokami... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Če kupujete guzzija ali aprilijo v italiji je dobro povprašati za ceno pri Crm moto srl (Porcia zraven Pordenona). Imajo testne motorje, odličen servis.

Sam sem odšel na brezplačen test motorja. Ko sem vprašal za ceno mi je na listek napisal takšno številko, da nisem mogel reči ne :)

Brezplačna nadgradnja map in informacije o mapah ter kdaj bo prišla nova :)

Pogovarjate se lahko v polomljeni angleščini.

Screen Shot 2017-01-27 at 10.24.15.png

Upam da je legalno dodati informacije o trgovini.

Screen Shot 2017-01-27 at 10.08.14.png

Za;

dobra cena
Servis, ki te nosi po rokah (pripeljejo ali odpeljejo te na ....javni prvoz v mesto. Natančno razložijo o delih nadgradnji ali servisu...)

Ne bojijo se slovencev in naših čudnih zahtev.

 

Proti;

Daleč je u pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Torej s punco sva se odločla za nakup opreme zanjo. Najprej v Dainese v Kozino ker nama je najbližje (sem opisal v OCENE SLOVENSKIH TRGOVIN)

Naslednja postaja Moto Charlie v Trstu. Sicer lokacija ni ravno prideš pa zagledaš + v trstu je itak zmeda. Navigacija me je pripeljala kakih 30m proč na tisto hišno številko. Ubistvu je tako ena trgovina z moto deli je čisto ob cesti in ni kaj falit, tista z opremo pa 20m višje (peš), tabla se pa z glavne ceste vidi. Parking maš čez cesto pred večjo trgovino z jestvinami, tako da parking je bil vedno fraj ko sm bil dol, tako da tega se ne bat. Prodajalcev je cca 2-3, eden zna vedno slovensko! Bravo taljani.

Torej tekstilna jakna, jeans/kevlar hlače, rokavice, želva, čevlji. Čelado sva kupa v veroni MotoExpo pozimi. Pogoj je bil dobra zaščita, ampak tudi comfort zraven. Js mam sicer doma na zalogi in usnje dvodelc, jeans kevlar pa cordura. Ampak sm ugotovu da za daljše fure usnje zame odpade (dvodelc) ker je 1)prevroče 2)pretežko 3)ni comforta tazga kot bi želel 4) nemoreš ga slečt :). Zato sva začela z pomerjanjem Tekstilne cordura jakne ter jeans / kevlar hlač.

Morm rečt da majo za ženske veliko več izbire kot marsikje v sloveniji, svaka čast AMPAK PAZI! V itaiji zgleda da so samo suhice in temu je pol tudi zaloga primerna. Torej moja ma 175 pa 72kg in sva pobirala že kr tavečje številke. Malo manjša komfekcija je blo pa oh in sploh....modelov / znamk / barv nema da nema. Sej vemo kakšne so ženske. Barva pa če ji dobro stoji :P Kljub malo ˝problemov˝ zaradi številko sva mela vedno izbireko med 4-5 različnimi. In hvala ku... je najdla neki kar ji je blo flu ušeč.

Obutev je vsekakor tudi velik plus. Majo žensko kolekcijo do 41 številke ter unisex vse ostale. Recimo od oka modna ter varovalna obutev vsegaskupej majo 15-20 različnih (top znamke), višjih dokolenskih škornjev ter dirkalnih še 20. Nemoreš da nebi nek najdu zase! Rokavic majo ogromno na izbiro (zimske, letne, usnjene, dirkalne!)

Torej jakna, hlače, želva rokavice so bli v roku 2h ur na blagajni :D dobro da sm se motu še js, kr v obični trgovini bi že znoru. Ker so mi ble strašansko všeč njene kavbojke sm jih še js zase probal (PMJ jeans made in italy), kao kavbojke iz top kvalitete kevlarja. Boljših hlač za na moped še nism obleku. Zaščita + comfort + izgled enaA!!! Pa še ene poletne rokavice sm zase vzel.

Prodajalec ki je govoril tekoče slovensko je potrpežljivo stregel moji, brez ene pripombe. Cene mi je že sproti nižal, čeprav so ble že znižane. Na blagajni sem se z mojimi dodatnimi hlačami ter rokavicami zboril še za -5% na celoten nakup. V tej trgovini sem bil dosedaj 2x. Slišal sm 9/10 dobrih komentarjev razen en kolega jih je skurcal, za katerga pa nism niti sigurn če je bil res tam :D

Zelo toplo priporočam!

 

http://www.motocharlie.it/

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si naletel na Damirja, je "naš" iz Kopra :smoke: Imaš pa dol še Makija - on je bolj na HR jeziku, ampak se vse zmeniš. V spodnji trgovini z moto deli in ostalo opremo pa povprašajte za Renato in se boste tudi tam menili po SLO oz HR :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kje bi dobil kaj več info o tej Dainese trgovini iz Kozine, predvsem kaj imajo na zalogi itd.? Gledam na FB pa nimajo nikjer ponudbe? Kje bi človek v širši okolici še lahko ugodno dobil Dainese enodelen kombinezon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!