Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

S.S. Sistiana, 45/E

34019 - SISTIANA - DUINO AURISINA

Tel.: 040/2907095

Stara cesta med Gorico in Trstom ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš kakšen podatek več o tej trgovini (ulica, bližina kakšnega objekta...) ?

Pelješ v Trstu mimo železniške postaje ob morju v smeri Benetk kakih 15 km. V Sistiani jo boš zagledal :eek: na levi strani ob glavni cesti. Pred izložbo je še postaja za mestni avtobus.

Lahko jim tudi pišeš na info@alternativamoto.com

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajalka je slovenka, tko da ni težav s sporazumevanjem.

:yea1: Nenaaaaa :yea1: končno B) ne bo več rabilo poslušati tistega štroncota :blush: :OK:

A imaš kakšen podatek več o tej trgovini ?

Najlažja pot.. greš po avtocesti čez mejni prehod Fernetiči in se voziš po avtocesti (proti Gorici, Palmanovi,.. ) še kakših 20min. Malo pred izhodom za Gorico (to pravim zaradi orientacije :blush: ) je izhod za Sistiano!

Ko zaviješ iz avtoceste (je en veeelik desni ovinek) moraš paziti, ker je kmalu po koncu ovinka treba zaviti še enkrat na desno ven (ponovno piše Sistiana).

Ko prideš na križišče, zaviješ desno. Pelješ naravnost po prednostni (je eno križišče vmes). Čisto na koncu mesta boš na svoji levi zagledal trgovino. Ne moreš zgrešit, res ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

a bi se dalo kumu napisat tko k je bli nekaj postov nazaj napisano za trgovine z dainese napisat se kake trgovine za clover

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi se dalo kumu napisat tko k je bli nekaj postov nazaj napisano za trgovine z dainese napisat se kake trgovine za clover

hvala

:D Na koncu ,drugega tunela,pred centrom TRSTA.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sem bil poleg tistih k....vih sejmov v Ger in Ita, tudi v Tristu pri Moto Sprintu (zadnjič kupil jakno in nekaj pod kombinezonskih stvari) danes nič, ker je bilo bl za :headbang: , nato šel še malo okoli in najdel naslednje štiri trgovine katerih imen se ne spomnim razen ene Moto Čarlija, Planet Bike je zaprt, tako da sm se odpravil praznih vreč v staro Gorico, kjer sem obiskal Moto Pignolo. A pred prihodom v Gorico sem parkiral še v (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), kjer sem bil presenečen, da niso imeli tistih iskajočih se stvari na zalogi, ampak možnost je bila samo, če bi mi jo naročili (mogoče tudi, da ni bilo zaloge, ker ni bila na delovnem mestu Nena :? ), tako, da sva ga odrinila dalje v Pignolom kjer je trgovina bila polna tako strank kot tudi robe (materijala) več ali manj imajo Dainese, ni bilo popustov kot so mi nekateri pravili, a vsaj ena vreča je šla z menoj na pol-prazna! Na koncu se še ustavim pri Mauri-Suspension tam pa stari kar trosi s popusti ima dosti Axo firme in M-tech, sam žal nisem tam nič kupil, vendar avto ni šel prazen domov :OK: !

Gorizia me kmalu spet vidi :grim :grim :grim

lp

nofrus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

jest sem bil v četretek v pignoliju, kjer sem si kupil dianese hlače, dobil sem kar 45eur popusta, dej mi povej kje je ta mauri trgovina, hvala

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za maurija greš naprej od pignola proti gradiški, ter potem v prvi kraj po gradiški. Sm pozabu ime. Cca. 3km naprej od pignola. Na sred te vasi maš na levi strani mauri na desni je pa otroško igrišče in taki mini park.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Moto shop Pignolo greš naprej po ul. Via Duca d' Aosta, na križišču, kjer zaviješ proti železniški postaji greš naprej pod nadvozom, skozi krožno križišče na most preko reke Soče ( d' Isonzo), preko mostu in prideš v Lucinigo. Po glavni cesti, ki se rahlo dvigne greš mimo cerkve (na levi strani), naprej se začne drevored. Nekje na sredi drevoreda je trgovina na levi strani.

Vse se dogaja na glavni cesti Gorizia - Cormons - Udine.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAURI suspension

www.mauriteam.com

Via Udine 43 - Lucinico (GO)

Tel. e Fax 0039 0481 391725

Se da tudi naročiti različne znamke in ti tudi na naročene izdelke lahko da popust (nekje do 20%) !!!

Vse se, da dogovoriti!

Slo trgovine so res mal omejene s temi popusti, ker imajo samo določena obdobja popuste in na zveste stranke, ki so pri njih pustile 1,2,3,4,5...mio (bivših) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, ne nasedajte mauriju glede popustov. NOBENEGA izdelka nima označenega z ceno. On samo klobasa popust gor, popust dol, škonto 50%, me zanima kaj bi tvezu če bi ble cene gor na izdelkih. Je pa res da tipo obvlada prodajanje 1A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, ne nasedajte mauriju glede popustov. NOBENEGA izdelka nima označenega z ceno. On samo klobasa popust gor, popust dol, škonto 50%, me zanima kaj bi tvezu če bi ble cene gor na izdelkih. Je pa res da tipo obvlada prodajanje 1A.

:OK: se popolnoma strinjam sam doživel isto. Kot praviš skonto iz 240 EUR na 200 EUR greš do soseda pa prodaja isto stvar za 190EUR. Raje kupujem pri nas so res vsaj cene gor napopane pa da mi dajo 10% realnega popusta ne pa taka sranja -50% :glare: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Moto shop Pignolo greš naprej po ul. Via Duca d' Aosta, na križišču, kjer zaviješ proti železniški postaji greš naprej pod nadvozom

..tam zaviješ levo - skrajno levo in se pelješ v hribček kakih 100m in še kakih 100m naravnost in prideš do trgovine kjer imajo servise za cross in enduro motorje in prodajalno z oblačili in rezervnimi deli..

post-2263-1174294903_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol mi pa razloži ali je ugodneje x-lite čelada model 701, če izbereš katero koli barvo kupiti za 300 Eu med tem, ko tu v Slo. stane 390 Eu??? :? Pa Sidi čevlje (race verzija) za ceno koliko stanejo tu lahko sam pogledaš v HMC-ju, pri njemu pa 100 Eu, Axo tudi za isto ceno :?

IMHO Ali je to ugodnje ali je samo preblisk v moji glavi :fredy: Ker pa cen nima označenih na artiklih, mi pa malo po malo dol visi, ker če gre vsak v shopping, verjetno tudi pogleda koliko dejansko stanejo tu ali pa kjer koli bi jih drugače kupil!

No ja komu jaz pametujem, vsak zase je svojega denarja gospodar tako, da mi je "U KNOW WHAT" !!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mauri ti največkrat ne da računa...men je razlagal da plačuje IVA davek nekako pavšalno :? ...ma briga me (če je blo kej za zamenjat je bp zamenjal)...cen res nima napisanih...ma briga me...ko plačam in pogledam kako je drugod (v ita - ker pr nas ne kupujem)ugotovim tko kokr je nofrus že napisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mauri res običajno naklada in klobasa, vendar je od kupca odvisno ali kupi ali ne! Cene primerjaš malo naokoli in potem vidiš. Lahko mu tudi ti ponudiš ceno po kateri si kaj pripravljen kupiti. Vse je stvar dogovora.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje v Italiji, ne predaleč od meje (bližina Trsta, Gorice..) držijo kombinezone Spyke. Vem da je bila ena trgovina v Trstu, kjer so imeli tudi Spyke, ampak sem jo zadnjič iskal in zvedel, da ne obstaja več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil v (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) v Sistiani. Moram reči, da sem zelo prijetno presenečen, tako nad založenostjo in ponudbo trgovine, kakor tudi nad ustrežljivostjo :OK: Trgovka je namreč slovenka povrh vsega pa tudi zelo prijazna in si vzame čas, da svetuje in razloži stvari :) Po nekaj pomerjenih kombinezonih sva našla pravega, cena tudi zelo udogna, sicer je malo v višjem cenovnem rangu kakor sem sprva nameraval kupit, ampak dobro. Upam da čimprej zmerem finančna sredstva in grem iskat, preden mi ga prodajo :)

Vseeno me pa zanima, če je kje kšna trgovina v IT ne predaleč od meje, ki drži Spyke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dam roke v ogenj, vsaj svoje ne :closedeyes: , mislim, da Spayke držijo v Udinah, nakupovalni center Iper Center Fiera, trgovina Megasport v prvem nadstropju.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi se dalo kumu napisat tko k je bli nekaj postov nazaj napisano za trgovine z dainese napisat se kake trgovine za clover

hvala

:D Na koncu ,drugega tunela,pred centrom TRSTA.

LP

A bi lahko tole bolj natančno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil v UDinah, in v velikem nakupovalnem centru Citta Fierra, al neki pofobnega je Mega InterSport. NOtr imajo veliko moto opreme, videl sem leder kombinezone, Shoei čelade, verjetno tudi par drugih znamk, ker je bilo čelad res ogromno. Imajo škornje, rokavice, usnjene jakne, navadne jakne, podkape, dodatke za motor, tudi krose, neke kros gume, zobnike...

Vem da je bil dvodelni kombinezon od Spyke 740€, zraven je bila nalepka 20% popusta, verjetno na 740€ -20%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Najdu sem link (www.lucianomoto.com) od trgovine v Italiji.Čeravno je v Torinu in je to kar daleč,imajo pa ogrpmno opreme in motorjev. :eek:

Če greste mimo poglejte malo noter.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil v UDinah, in v velikem nakupovalnem centru Citta Fierra, al neki pofobnega je Mega InterSport. NOtr imajo veliko moto opreme, videl sem leder kombinezone, Shoei čelade, verjetno tudi par drugih znamk, ker je bilo čelad res ogromno. Imajo škornje, rokavice, usnjene jakne, navadne jakne, podkape, dodatke za motor, tudi krose, neke kros gume, zobnike...

Vem da je bil dvodelni kombinezon od Spyke 740€, zraven je bila nalepka 20% popusta, verjetno na 740€ -20%.

Ali lahko bolj natačno napišeš kje je tu v udinah.

lp :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!