Skoči na vsebino

MOTO oprema Wintex


Amper

Priporočene objave

Pozdravljeni.

Malo sem že iskal po porumu, vendar nisem našel še ničesar konkretnega od firme Wintex.

Zanima me kako se obnese v prasi, seveda od ljudi, ki jo ali so jo kdaj uporabljali.

Zanima pa me še kje v tujini A ali I bi se jo dalo dobiti. Seveda ceneje kot v SLO.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabljam wintex in sem zelo zadovoljen. Tudi od ljudi, ki so jih uporabljali v tekmovalne namene sem zvedel da so odlični. Pa še popuste majo sedaj :yea2:

Go me brand new leder. Sam mal se še more uležat pa bo pasal ko ata na mamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam imam Wintexove hlače iz Cordure (model sahara se mi zdi); zdijo se mi dobre, všeč mi je kroj ki je zelo povišan na hrbtu in ima tudi dodatno zadrgo čez meča tako da imaš hlače res oprijete okoli noge; tudi vodo preverjeno ne spustijo in ščitniki na kolenu ne žulijo (so lepo oblikovani tako da se prilegajo pokrčeni nogi).....aja pa za poleti imajo na zunanji strani zadrgo (zračnike), super zadeva, za jeseni in spomladi pa seveda podloga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje (nekdaj) črne Wintex rokavice so v enem letu popolnoma zbledele, drugače jim pa nič ne fali, pa še poceni so ble! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam imam Wintexove hlače iz Cordure (model sahara se mi zdi); zdijo se mi dobre, všeč mi je kroj ki je zelo povišan na hrbtu in ima tudi dodatno zadrgo čez meča tako da imaš hlače res oprijete okoli noge; tudi vodo preverjeno ne spustijo in ščitniki na kolenu ne žulijo (so lepo oblikovani tako da se prilegajo pokrčeni nogi).....aja pa za poleti imajo na zunanji strani zadrgo (zračnike), super zadeva, za jeseni in spomladi pa seveda podloga.

tole? KLIK

Kdo pa pri nas prodaja wintex? Mogoce se okvirna cena tehle hlac? Hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani prodaja Wintex opremo:

MOTO CENTER PILKO

Koprska 2a, 1000 Ljubljana - VIČ

Tel.: 01 / 422 85 70

Fax 01 / 422 85 71

Uvoznik pa je:

Motocenter PROMOTOR

Drešinja vas 18

3301 Petrovče

Telefon:

++ 386 (0) 3 570 71 51

Telefax:

++ 386 (0) 3 710 29 20

E-pošta:

promotor@siol.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole? KLIK

Kdo pa pri nas prodaja wintex? Mogoce se okvirna cena tehle hlac? Hvala :OK:

Ja točno tole .) . Cena je na začetku letošnje sezone bila 34kSIT, ravno danes pa sem domov prejel reklamno pošto da imajo do 1. novembra 30% znižanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

No danes sem se iz Kranja odpravil v Ljubljano k gospodu PILKOTU v trgovino.

In ne boste mi vrjeli na kaj sem naletel.

NA ZAPRTO TRGOVINO!!!

Po vsej verjetnosti je bila zaprta cel dan, ker še pošte nihče ni vzel iz kljuke na vratih.

Toliko o resnosti trgovca. Zaprta trgovina brez kakršnega koli opozorila.

Pa še malo o njihovi internetni strani, ki je bila nazadnje posodobljena leta 2003.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se pozanimal o delovnem času, bi izvedel da so v Lj. odprti ponedeljek, sreda in petek.....ja sej vem :BUA: :BUA: , razen tega da imajo kolkor tolk dobro opremo je to tudi vse (na reklamacije se odzivajo le če zagroziš z inšpektorjem....PREVERJENO, pa še to le z veliko muko).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj na naslovu v Drešinji vasi - Promotor. Odprti cel dan razen med 12 in 14. Pa še takrat se da kaj zmenit če je kdo v bližini. Do sedaj sem bil tam z ponudbo in postrežbo zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno tole .) . Cena je na začetku letošnje sezone bila 34kSIT, ravno danes pa sem domov prejel reklamno pošto da imajo do 1. novembra 30% znižanja.

Sem bil danes pri pilku, ogledal in sprobal. Super zadeva! Sploh ce upostevamo da pridejo z znizanjem zdaj 27.900 sit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz že kar nekaj časa nosim wintex-cordura,samo za pohvalit.Sem pa ravno kupil še usnjen kombinezon,glede na prejšnje izkusnje pričakujem zelo kvalitetno robo.Tudi fantje v trgovini so vedno v redu!

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje (nekdaj) črne Wintex rokavice so v enem letu popolnoma zbledele, drugače jim pa nič ne fali, pa še poceni so ble! :OK:

Namaži jih z prozorno kremo za inpregnacijo težje obutve (za planinske, vojaške ali moto čevlje), ki se da dobiti v vsaki trgovini in spet bodo lepo črne. Usnje je potrebno negovati in ti dolgo služi. Čeprav po enem letu še nebi smele zbledeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wintex opremo uporabljam že dobrih 5 let. In to še vedno eno in isto, zato nimam nobenih pripomb na kvaliteto, vse kar je, je le to da jo lahko pohvalim kokr se da. Res, je pa tut to, da se mi je samo enkrat pokvarla zadrga na hlačah, ampak se je dal vse popravt.

Kar pa se tiče trgovine, je pa tko, v Ljubljani je kokr je, ampak v Petrovčah-Drešinja vas pa ni blo še nikol nobenga blema. Prodajalci so ustrežljivi in prijazni, pa tut spoznajo se na zadeve.

V glavnem je Wintex za moje pojme zelo kvalitetna motoristična oprema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem bil včeraj v Ljubljani pri Pilkotu, pa sem nabavil opremo zame in za mojo bjbo.

Kupil dve jakne, dve želve, dvoje rokavice. Pol sem šel pa še v Drešinjo vas po dvoje hlače ker jih v Lj ni imel. Za vse skupaj sem dal 150,000 sit.

Pol pa pridem dam pa ni bla izpravna zadrga pri moji jakni(tista ki se spne skupaj z hlačami). Poj sem pa poklical Pilkota in mu razložil problem, in zaenkrat brez problema dobim v Ponedeljek novo v Lj.

Tako da sem zadovoljen z trgovino in z robo. Pa tudi prijazni so bili v Ljubljani in v Drešinji vasi.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Včeraj bil v promotorju in bil zelo razočaran,moram priznat da se mi to še ni nikoli zgodilo,vsaj v moto trgovini ne.Stregla sta dva nova trgovca vsaj meni neznana,ker lastnika poznam.Če mislijo v promotorju nadaljevati s takim načinom dela,se lahko samo obrišejo za strankami ki jim zaupajo.Škoda je ker,v trgovini se prodaje oprema wintex in še nekaj drugih znamk,ki se meni zdijo kvalitetne in še dokaj ugodno.Samo upam lahko,da bo to naletelo na prava ušesa,ker če ne si bomo morali poiskati nove prijaznejše motoshope. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil malo razočaran nad Pilkotom v Lj. 30 jan sem na internet šel preverjat kdaj je odprta trgovina, "super jutri delajo" in tako sem se na 31.1.2005 odpravil v Pilkota tam pa - :SS na vratih obvestilo da je zaradi prenavljanja trgovina zaprta do konca meseca, ja pa zakaj sploh majo obratovalni čas na internetu, če ne napišejo obvestila tudi v primeru ko je trgovina dalj časa zaprta (razumel bi če bi na vratih pisalo "zaradi bolezni zaprto" ali kaj v tem stilu, ne pa prenova, ki se točno v naprej ve kdaj in koloko časa bo trajala)

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"zaradi bolezni zaprto"  :BUA:

Tudi sam sem se že odpravil v njihovo trgovino z namenom kupit rokavice in isto naletel na zaklenjena vrata, brez obvestila na vratih. Bil sem v času, ko je del.čas!

verjetno so pozabili na vrata na pisat: :D Zaradi BOGASTVA zaprto B)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Moje izkušnje:

Vsem, ki hočete odličen kombinezon za dež priporočam - dvodelni model Wintex! Meni služi odlično je sicer malo dražji od cenenih variant vendar drži vodo ne glede na količino dežja!

Močilo me je 50 km pod Plitvicami - do Kranja - jaz sem bil suh! Tudi ostala oprema je OK, pa še predraga ni.

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki hočete odličen kombinezon za dež priporočam - dvodelni model Wintex! Meni služi odlično je sicer malo dražji od cenenih variant vendar drži vodo ne glede na količino dežja!

Mare

kolk si pa dal za njega :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam že dolgo časa ta dežni kombinezon,vedno suh :) .

Cena pa je zdaj tam nekje okoli 18 ali 19 jurjev,vreden je pa vsakega tolarja.

Enako moram povedat za vso ostalo Wintexovo opremo(Usnje in kordura),Zelooo zadovoljen :) No brainer!!!

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk si pa dal za njega  :?

Ja jaz ga imam že nekaj let - je pa današnja cena pod 20 000 sit, tako, kot je naposal kolega! Pa še to na testu, ki je bil objavljen v Delu nekaj let nazaj je bil ocenjen, kot najboljši med testiranimi ! Jaz sem ga kupil brez izkušenj - priporočil ga mi je prodajalec (Moto center pilko - Drešnja vas) in sem mu vrjel! Očitno me ni našponal - zadeva je taprava.

To je vse!

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!