Skoči na vsebino

Nakup prenosnika


Priporočene objave

ma kdo izkušnje s čim takim? 1,5kg hmm, sam ko ma samo 1 leto garancije :S

 

http://www.mimovrste.com/artikel/2750550529/prenosnik-samsung-np535u3c-21-ghz-np535u3c-a02hr#tech

 

mislim, da bi zadeva morala funkcionirat. jst bi za začetek dala gor win 7.

če pa ti je 1 leto garancije premalo, pa jo dokupi al pa zber kiro drugo firmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tega sem rihtal enem v službi. Kaj naj rečem..dela ok...samo winsi 8 SUX

:grim

 

Linux dej gor pa bo :OK:

 

Mimogrede, namenoma kupuješ 13" ekran? Meni je to malo premajhen ekran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, sej to da bi dal win8 dol pa win7 gor bi blo na prvem mestu :D ne, ne iščem samo 13" ekranov, sam padu mi je v oči, ker iščem neki kar se čim lažje okol nosi za na faks :) pa itak še mam cajt, verjetno si bom itak 3krat premislu do takrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naceloma je fajn igraca, lahek, dela ok. Kako se pa na daljsi rok obnese, me pa vprasaj naslednje leto ob tem casu (recimo) :)

Lahko si pa omislis Appla MacBook Air 13.. Nova verzija ima autonomijo baterije do 12 ur, ssd disk itak. Za 1200e ga ze dobis:) Odvisno pac za kaj rabis....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno ti svetujem Lenovo, po intenzivnem iskanju imajo poleg Acer-ja najboljše razmerje med price/performance. Tegale: http://www.hermesnova.si/prenosni_racunalniki/lenovo/lenovo_ideapad_y500_59-356560/  sem kupil pred dobrim mesecem za cca 850eur z naloženimi original w8. Dve grafični za renderiranje in 3d programovje, i7 tretje generacije, 8gb rama, ssd cache (cca 15sec zagon). Dela ko strela edino kar se še odločam je ali obdržati w8, sem bil zagovornik xp-jev tako da mi sedmica ni prioriteta.

 

Tudi acer je v tistem času imel odlično ponudbo pa so tisto zverinco hitro razprodali. 

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thnx za nasvet ampak ker ima laptop 2x GT650M SLI je na ta način žrtvovan cd/dvd in kolikor vem xp nima opcije bootanja z usbja. Bom pa razmislil o sedmici, čeprav mi je malo škoda žrtvovati licenčni OS če ne bi ravno občutil razlike :D, kot sem rekel navajen sem na xp in ker imamo doma na drugem laptopu sedmico, se mi zdi da ni takšne razlike in se bom verjetno kar na osmico navadil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na win 8 instaliraš Start is back in je skoraj isto kot Win 7 ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni nobeni windowsi niso fajn, zdej ko sem sprobal linux :OK:

Drugače šem pa prej uporabljal xp, potem pa sedmico, in v primerjavi z tema dvema se zdi kot da bi bil na tablici ko si na osemki. Mogoče se motim, vendar ne vidim kako bi lahko hitri in učinkovito delal na osemki (verjetno se navadiš ?).

Je pa nekako tako da pri windowsih, vsaka druga verzija je ok, vmes je pa šrot :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vas pa na Win 8 tako moti (v primerjavi z Win 7)? A niso fajn?

 

Fajn za kaj? Nič "revolucionarnega" za normalno delo niso prinesli,razen "kiča"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne da so revolucionarni. Daleč od tega... Winsi kot Winsi... Meni ne moti ta nov izgled in se mi dopade ideja, da hočejo podobnost med sistemi (telefoni, tablice, PC).

 

S parimi programi imaš izgled Win 7. So pa Win 8 kar hitrejši v primerjavi z Win 7. Vsaj jaz sem tako opazil... In to mi je glavno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!