Skoči na vsebino

FS 8 - 16.2.02


Priporočene objave

quote:

Jaz upam da ne bom sneženi mož, ko bom iz kakšnega grabna rinil svojo zvezdo

Ampak tokrat bo ta zvezda precej tezja kot pa motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji, pospravljam kufre za odhod na Forumsko... oziroma v zimsko idilo, po ovinkih z rocno, direktno v graben... To zadnje srcno upam, da ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Joj, udar zdravstvenih težav v družino.

Nič usodnega, a preprečuje udeležbo na FS8.

Se opravičujeva, morebitne stroške nakažem naslednji teden.

Brrrm, pozdravte se!!!

Morebitne stroske bos nakazal naslednjic, ko bomo skupaj nazdravili.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja kva je zdej to - a vsi spite al kva??? Rise and shine, ljudstvo!!!

Kaj naj recem: ze zacelo se je tako tipicno motosvetovsko - vsi smo vedeli, kam bi radi prisli, a pravzaprav nihce ni cisto tocno vedel, kje se to gre. Sneg je padal mi smo se pa vozili... in porivali... in vozili... in porivali... in vozili... in porivali... jest sem bil ze cisto trd od tega sexanja (pa mal sem se bal une v stiklih), no potem je pa Kekec nasel zaporo na prednjih kolesih Frontere in mu je zacel delati 4WD in sexa je bilo konec. Potem smo se spustili v tak dir, da smo se ustavili sele kakih 5 km naprej od kraja dogodka. Pa obrnit in nazaj, da smo koncno prisli v gostilno.

Zanimiva, tale Slovenija - vsi smo se cudili, kako velika je, saj smo se do Kandrs vozili dalj kot v Portoroz poleti ko so ful kolone. Pa pravijo, da se stvari na mrazu skrcijo - ma kje pa, glih obratno, vam povem!

Potem smo naskocili vecerjo, jo premagali, prisla sta El in Mariacchi in smo peli in plesali dolgo v noc in se v jutro. vmes sta zaigrala tudo Hotschko in Lojzi, ki ni in ni hotel razumeti, da mu ploskamo samo zato, da bi nehal... Itaq je znal samo eno vrtico dveh pesmi: Lojzi je delavc, tisto s srcem ga je pa ze zjebalo. Potem je sel na pot s firmom Krstic, a je prisel le do "Nesretnik sam od malena" i gotovo vise...

Potem je zacel folk pocasi odhajati, in bolj sem jim razlagal, kako je to brez veze in da dejmo rajsi se malo plesat, manj so me poslusali - hja, story of my life - ampak kot se je kasneje izkazalo, sem imel prav...

No, malo pred tretjo (ali tam nekje) smo se tazadnji odkidali avte (hja, eni so morali tri, da so nasli svojega) in se odpeljali proti domu. Po kakih 25 km (kaj pa vem, eno uro smo se vozili med 20 in 30 kph) smo nasli nase drage prijatelje, ki prej niso hoteli vec plesati in so sli domov - ups, raje stat v kolono, ki se je nabrala, ko se je romunski tovornjak naguzil pocez cez cesto. Kaj se mi je fajn zdelo - pravica skazica sem rekel in tokrat pozel celo kar nekaj odobravanja. Potem smo preobuli zmrznjene stikle v prave cevlje in jih zavili se v toplo bundo (hvala Gregs!), pa cakali na cestno/vlecno sluzbo. Cez eno uro je prisla, ampak iz napacne smeri in ni mogla mimo... Bravo! Pa spet kaksno uro uzivanja na snegu v mrazu in temi (namesto da bi plesali!!!), potem se ja pa zacelo dogajati (bolje da ne veste, za kaj so privezali tovornjak!) in po neizmernih mukah je ubogi Romun le odpeljal, mi pa spet proti domu.

Vozili smo v strnjeni koloni, dokler nas na dve skupini ni presekal semafor pred avtocesto, kjer sem se jest, pricakujoc nadaljevanja zura navduseno drzal vozila pred seboj, dokler se nismo ustavili na pumpi v Domzalama, ker je Viragica morala lulat... no, tko je minil tudi drugi zur in potem smo sli pa res domov.

Sneg je medtem ponehal in malo cez 6 uro sem bil doma na Vrhniki. Kaj naj pa sedaj, glasbo sicer imam, ampak je zalostno sam plesat??? Pa sem vzel lopato in odkidal dvorisce in cesto, malo cez sedem pa od samega dolgega casa sel spat. Malo cez pol dvanajsto me je zbudila soseda, ki mi je prinesla svez topel jabolcno-borovnicni strudl... hej, kaj lepsega za zacetek dneva (no ja, pravzaprav se lahko spomnim se ene tudi zanimive stvari, ampak tole je motoforum, a ne).

No in tako je minilo se eno zanimivo FS... Vani opet padaju ona bela govna - ali: kakrsna drzava, tako vreme...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno imamo v sistemu vgrajeno napako.

Novoletni FS - sneg.

Postpustovski FS - sneg.

Očitno sodi k tematskim FSjem sneg.

Nikakor 25. maja organizirati mladostni FS. Bo sneg!

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja prepozbo ste šli, pa ste padli že v jutranjo konico. Šli bi kot jaz ob enih pa bi prišli v tričetrt ure v ljubljano.

FS PREŽIVELI SNEG NAS JE ZMATRAL A VOLJE ZA NASLEDNJI FS JE ŠE VEDNO DOVOLJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodba, ki smo jo doziveli vceraj in jo je suzuki odlicno opisal je vec kot dokaz, da smo zeljni dogodkov, drugacnosti, da hocemo naprej. Ni je turisticne niti kaksne druge agencije, ki bi lahko ponudila tako raznolike, originalne in spontane dozivljaje

Torej 25. maj mladostni FS (neverjamemcebosamosnegdovoljpress)

Eni so srecni drugi pa trezni

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto o 25. majem sem napisal kar tako na pamet. Sedaj pogledal na koledar.

25. maj.2002 je sobota.

Da ni to v zvezdah kaj v naprej zapisano?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!