Skoči na vsebino

Črni 5. november...


Priporočene objave

Pa če ste že sami pisali tista besedila, bi bili lahko malo bolj izvirni.

In komu smo sedaj to dolžni??? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa -- verjamemo, da bi marsikdo želel videti, da bi bil motosvet.com res napaden. Ga moramo razžalostiti, da temu ni bilo tako, in da nas je napadla le neverjetna tehnična napaka. Da se kaj takega ne bi zgodilo več, smo dodali nove varnostne mehanizme. :OK: In šli za dva tedna nazaj v času, drugače pa se dobro držimo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In komu smo sedaj to dolžni???   :o

Nikomur :huh:

Bilo je mišljeno kot retorično vprašanje, ker ste že prej razjasnili tole glede napada.

Ste kar malo preveč osebno tole sesutje vzeli.

LP, Simon

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj si hotel povedat, ampak jaz tut ne vem več kaj sem hotel povedat, tako da se lepo umikam iz te debate in vam iskreno želim, da se vam kaj podobnega ne bi več zgodilo :004

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikomur :huh:

Bilo je mišljeno kot retorično vprašanje, ker ste že prej razjasnili tole glede napada.

Ste kar malo preveč osebno tole sesutje vzeli.

veliki retorik Simonsi :)

ej, najprej razmisli, kaj pomeni izvirnost :) pol pa probaj doumet veličino pojavnosti K3b4p Gr0Up :) pol pa si redefiniraj pojem "izvirnost" :)

:lol: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :lol1: :kva2: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Keky me vabi v kino.........PM z dne.....WE......sam joke je u tem,k ta film ne špila več.........back tu d fjučr varjanta

Se mi zdi,.....vse skupi k en dežavu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni dela spet zelo počasi? :ph34r:

Predlagam, da se pozanimaš pri svojem najljubšem ISP-ju, zakaj ti dela počasi. Če je to SIOL jih povprašaj, če so se že znebili DOS napada in zakaj vozijo interni promet preko tujine.

P.S.

Seveda, hahaha, si na SIOL ADSL (The host name for 194.165.117.105 is BSN-165-117-105.dsl.siol.net).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se pozanimaš pri svojem najljubšem ISP-ju, zakaj ti dela počasi. Če je to SIOL jih povprašaj, če so se že znebili DOS napada in zakaj vozijo interni promet preko tujine.

Hvala :yea2: samo druge strani mi pa hitro otpre, saj tudi MS, ampak dokončno stran pa moram malo počakati :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.

Seveda, hahaha, si na SIOL ADSL (The host name for 194.165.117.105 is BSN-165-117-105.dsl.siol.net).

Kaj nej bi to pomenil? :o :unsure: Mal sm tup za te stvari, a je kej wrong z Siol ADSL??? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nima veze, tistih par deset objav (pa moj avtar tud :kva2: , če ma kdo ponesreč njegovo sliko, se javim),, samo da je spet forum nazaj, da mam kej ponoč za brat, ko bi se moral učit. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

paranojaspetrazsajapress

nč ni treba bit shizoidno-agresiven

tu ni nobene paranoje ... bilo je

enostavno tehnično vprašanje,

ker je nekje omenjeno, da so zadeve izginjale od določenega datuma naprej - nisem pa vedel, da to ne velja za slike, in da je te pobiralo naključno kar sem in taj malo počez in po dolgem

tebi pa za postdiplomca predlagam

študij arch-psihiatrije ... potem boš mene lahko bolj kompetentno tituliral

s paranoikom

:SS

mogoče te bo kdo po pomoti celo vzel zares

:devil:

BTW:

BMKzavsemojefotkenaMSjupress

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!