Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Ej tejcy ti delaš izpit za avto, pa me zanima, če se da ta nove testa že kje dobit, oz. ali jih inštruktorji že kej talajo?

ja jaz jihbom na cdju dobila...to te evropske pole pa to...to ma nasa avto sola na cdjki :D tko da ni blema..kako so pa druge avto sole organizirane pa ne mene sprasvat...jaz morm rect da so kle full uredu dobis kar hocs dajo kar hocs pa ne nategujejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem teste vmes že dobil, tudi na CD-jki B), očitno so se že malo razpasli in ni več taka panika pridet do njih, vsaj ne taka kot je bila poleti.

A za izpit si že slučajno vprašala :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem teste vmes že dobil, tudi na CD-jki B), očitno so se že malo razpasli in ni več taka panika pridet do njih, vsaj ne taka kot je bila poleti.

ooo gebre, to se bomo pa mi kej zmenil glede teh testov :kva2: :grim , kdaj mas kej casa da prletim iskt? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede A-kat. je takole:

sem bil dons na moji avtošoli in se tm pri tajnici pa šefu avtošole mal pozanimu kako pa kaj je zdej s tem novim zakonom in kako je z nami ki naj bi nalednje leto dopolnili 18 let in dobo 2 leti od prejetja A125 izpita,no stvar je zakomplicirana tko da za nas ki smo ravn umes med tastarim pa tanovim zakonom sploh ni nič konkretnega napisanga tko da bo varetn vse odvisn od iznajdljivosti posameznika kako se bo drug let prigrebu do A-neomejeno!

Just a Tip:

Men je šef avtošole svetvov naj grem drug let ko bi mi moral izpit podaljšat v neskončno ccm kar na Mačkovo(Lj) in naj tam rečem referentki da mi naj podaljša izpit in se enostavno nardim neumnga(se sploh ne bo treba tolk močno pretvarjat :P )in če bo ona na tekočm s temi zakoni me bo seveda zavrnila,češ da sem še malo prezelen za A-neomejeno,če se mi to zgodi grem h drugi referentki in tako naprej in tako naprej dokler ne najdem eno zaspano gospodično ki ne bo mela pojma kaj mora sploh delat pa bo sam poštemplala A-neomejeno in jst bom vs vesu odšel v trgovino po R1 :D

Got it?!? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predelej jo na 100KM pa sva zmenena .)

Ja Jerry tvoja 125ka se kr vztrajno približuje tolkšni moči :lol: :P

hechecpress :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gebre: men tut cd s testi plizzzzzzzz.....magar me poklič pa mi kr prek neta pošl :D

Drgač pa upejmo da se bo res dalo kej poštimat s tem A neomejeno drug let...po moji logiki je blo zmer tko da vela tist zakon , po ktermu si šu izpit delat...i hope....no ja ... sj upanje ostaja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bisvu, je tudi recimo temu rešitev, kako nekako obiti ta zakon. pri 18 dobiš do 25 kW, samo v zakonu ni omenjena kubatura. pozanimal sem se, in ugotovil, da lahko katerikoli letnik od 00 naprej kawasaki ninje zx-6r zablokirajo na 25 kW z homologacijo, stane pa 25k sit. potem pa ga registriraš, pa daš ponovno 25k sit, pa ti ga odblokirajo do polne moči, pa maš pač 100 konjev al kolko jih že ma zx-6r :hmm: no ja, vseeno ni neomejeno, je pa bolše kot pa 125 al pa 250ccm okol vozit (ali pač??)

LP :yea1:

PS: a je res, da se naj bi v povprečju pri večini avtošol podražle ure vožnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem teste vmes že dobil, tudi na CD-jki B), očitno so se že malo razpasli in ni več taka panika pridet do njih, vsaj ne taka kot je bila poleti.

A za izpit si že slučajno vprašala :? .

ej ja sm prasala za izpit...emmm men so tko razlozil,da trenutno nuben nic ne ve, da tud zakonodajalec ki je zapisal ta zakon se ne ve kaj bo z nami naredu, ki smo naredili izpit v tem zakonu vendar dobimo neomejeno po 2 letih,ampak se zakon s 1.1.05 spremeni...TKo da najprej morjo razčistit na zakonodaji...

Ej gabre se bi to kej dal zment za cdjko da bi mi jo skuperal al pa da bi ne vem kako ti to men poslal ce se da zipnt skrekat al pa kukr kol.K pr nm v avtošoli ne dajejo za dam...sej lahka pišeš na privat...

Lp tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bisvu, je tudi recimo temu rešitev, kako nekako obiti ta zakon. pri 18 dobiš do 25 kW, samo v zakonu ni omenjena kubatura. pozanimal sem se, in ugotovil, da lahko katerikoli letnik od 00 naprej kawasaki ninje zx-6r zablokirajo na 25 kW z homologacijo, stane pa 25k sit. potem pa ga registriraš, pa daš ponovno 25k sit, pa ti ga odblokirajo do polne moči, pa maš pač 100 konjev al kolko jih že ma zx-6r  :hmm:  no ja, vseeno ni neomejeno, je pa bolše kot pa 125 al pa 250ccm okol vozit (ali pač??)

LP :yea1:

Ko policaju ne bo jasno kako 25kw motor doseze 200kmh, s katerimi ga boš prehitel na avtocesti bo pa treba na izredni tehnični pregled. Sankcije sledijo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa pa cez 3leta? se jih bo dal takrt se nategnt???  :naughty:

Pomoje to ne bo kakšen velik problem, vaj glede na mojei zkušnje. Če so meni po 2 letih novega zakona hoteli dati a do 25kw namest a neomejeno po starem zakonu, se prav lahko zgodi tebi obratna situacija. Pridi na upravno enoto Cerknica, pa boš ziher dobil :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just a Tip:

Men je šef avtošole svetvov naj grem drug let ko bi mi moral izpit podaljšat v neskončno ccm kar na Mačkovo(Lj) in naj tam rečem referentki da mi naj podaljša izpit in se enostavno nardim neumnga(se sploh ne bo treba tolk močno pretvarjat :P )in če bo ona na tekočm s temi zakoni me bo seveda zavrnila,češ da sem še malo prezelen za A-neomejeno,če se mi to zgodi grem h drugi referentki in tako naprej in tako naprej dokler ne najdem eno zaspano gospodično ki ne bo mela pojma kaj mora sploh delat pa bo sam poštemplala A-neomejeno in jst bom vs vesu odšel v trgovino po R1 :D

Got it?!? ;)

Ja to je tud men šef avtošole reku ja :D hehe...ma sej to bo še najbolš...:D bomo že kako...al pa se skregas in pač po zakonu temu pa temu člena tega in tega k pač zapoveduje da če si v nekem zakonu naredu neki te v tem zakonu kaznujejo,odobrijo ipd, al pa kake VIP treba do takrat najdt da ti poštamplajo in to je to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejchy za CDjko bom povprašal, trenutno jo ima še kolega(grem j3 do njega), pa jo bom prepekel. Do kdaj pa približno nucaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz samo to vem,da takrat ko se je zakon 98 leta spremenil, je en tip glih izpit za neomejeno delal, sam glavno vožnjo je imel po 1.maju 98 in namesto,da bi mu dali izpit za neomejeno katerega je delal, je dobil izpit z omejitvijo do 350 ccm :blink: Star je bil pa 18 let

Tko da res ne vem, a boste tisti,ki že imate izpit za 125 ccm skoraj dve leti drug let dobil za neomejeno :(

Kako sem srečen,da se mi ni treba še s tem ukvarjat :P

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pomeni pri meni, da dobim za neomejeno junija 2006 namesto novembra 2005.

Tko da mi je skor vseeno, pozimi se itaq ne bom vozil. Motorja pa sigurno ne bom menjal še kake 3 leta, razen če na loteriji zadenem <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa pa cez 3leta? se jih bo dal takrt se nategnt???  :naughty:

Eh to pa po moje da ne,predvidevam da bi tak nateg ratu drug let k bi tiste kokoške(mišljeno v najlepšem smislu te besede)na upravi vse zmedene pa navjo mele pojma za kva se gre,pol s časoma bodo pomoje tud one pokaperale da je biu vse skupej nateg :D ...sej čez 3 leta bo že nov zakon da boš s tem ko boš naredu H-kat dubu zravn še A-neomejeno :kva2: :lol1:

Ko policaju ne bo jasno kako 25kw motor doseze 200kmh, s katerimi ga boš prehitel na avtocesti bo pa treba na izredni tehnični pregled. Sankcije sledijo  :naughty:

Jep...niso vsi policaji tolk neumni kot vi mislte in boste s takim motorjem naletel na enga policajčka motoristka in vas bo prav veselo pospremu do tehničnih pregledov!

Ja to je tud men šef avtošole reku ja :D hehe...ma sej to bo še najbolš...:D bomo že kako...al pa se skregas in pač po zakonu temu pa temu člena tega in tega k pač zapoveduje da če si v nekem zakonu naredu neki te v tem zakonu kaznujejo,odobrijo ipd, al pa kake VIP treba do takrat najdt da ti poštamplajo in to je to :D

Mogoče nama je pa to isti šef zaupal B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko policaju ne bo jasno kako 25kw motor doseze 200kmh, s katerimi ga boš prehitel na avtocesti bo pa treba na izredni tehnični pregled. Sankcije sledijo  :naughty:

200km/h loh gre že mal bljš predelana 125ccm .)

Sam ko bo kkdo prletu mimo 300 se bojo šele čudli :lol1:

Se mi zdi da na izrednem tehničnem pregledu ne merjijo kw :D :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enzo: Zlo hitro ga bojo na valarje postavli če jim bo sumljiv  ;)

kako bo pa na tehnicnem zmeru kolk kW mam jest na kolesu?? sej nimajo probne mize, kr jst vem, za 50cc lahk probajo ce gre 50km/h ali vec, ne pa kolk kW mam, tko da jim je edina resitev uradni servis, to je pa to.. :hmm: , sicer pa tista varjanta z ninjo zx6r je ocitna, s ksnmu er5 pa pomoje nebi smel bit problemov. :

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gerbe mulc, kdo bo pa su u solo :grrr , pr er5 je stvar taka: motor ima 25kW zablokiran, cena motorja je 4900eur (taka bo tut v 2005). Glede blokade je pa stvar taka: motor se da odblokirat in ima potem 50hp, to pri panigazu stane cca 5000sit, tko da pomoje ne more bit to lih ne vem kolk "zakombliciran" :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!