Skoči na vsebino

Nasvet za internet ?


Priporočene objave

T2 in Telekom ne gresta skupaj! V primeru, da Telekomovo omrežje omogoča prenos za T2, se odpove Telekomov priključek ampak vse urejaš pri novem ponudniku, se pravi v tem primeru T2. T2 kasneje ureja naročniško razmerje z Telekomom, ti pa podpišeš eno izjavo na T2, da se odpoveduješ priključka. T2 kjer nima svoje mreže in uporabljajo Telekomovo mrežo dela na razdalji od Telekomove centrale samo 1500m.

T2 in telekom gresta skupaj.....temu se reče delno razvezan dostop......in ne potrebuješ ničesar urejati....

samo izpolneš prijavnico na t2 strani in t2 poda poizvedbo na telekom, o zmožnostih...

in T2 celo ima svojo mrežo....optiko, da ne verjameš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so se pri Volji pojavili novi, ugodnejši paketi, sem samo sklenil novo pogodbo, tako da imam za isto ceno še enkrat višjo hitrost. Sem pa spet na novo vezan za 2 leti.

Ja samo si imel od prejšnjega podpisa 2 leti in si lahko staro "skenslal" brez penalov in podpisal novo :blush:

Jaz bom tudi namesto 5ksit plačevl 7ksit :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da so vse te akcije, jako ugodni, ah in oh in sploh paketi polni pasti in drobnega tiska in je vse skup en velik začaran krog iz katerega je težko izstopit, ponudniki nas pa veselo molzejo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo si imel od prejšnjega podpisa 2 leti in si lahko staro "skenslal" brez penalov in podpisal novo :blush:

Jaz bom tudi namesto 5ksit plačevl 7ksit :headbang:

Ne, dobro leto je komaj preteklo. Se pravi da sem lahko "predčasno" podpisal novo pogodbo brez dodatnih stroškov.

Sem mislil, da je to stalna praksa pri drugih ponudnikih. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da je to stalna praksa pri drugih ponudnikih. :hmm:

Pri siolu na žalost ni :( ....v mojem primeru, se je paket 1024/256 pocenil za 1800 sit, ampak če bi prekinil pogodbo, bi moral, plačat 2000 sit 'kazni' za vsak mesec do poteka prejšnje pogodbe, tako, da bi pol bilo še vse skupaj malce dražje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

ekola, mam paket trio in sagemov modem pri siol-u.

moj sum, da se obeša modem mi je danes pisno potrdil telekomov serviser.

vprašanje za tiste, ki VESTE: ali lahko zamenjam z drugim adsl-modemom, da ne

bi spret dobil jajca od sagem-a?

(sej smo poskusl zvedt od serviserja, pa je nekej govoru od delovne knjižce, če bo preveč govoru)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

je kdo , ki ima izkušnje z "astra 2connect" ?

nekej piše na tušovem forumu, nas ses-astri pa so izgubili dotično stran....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako "varno" je srfati preko "tuje" nezaklenjene mreže. Kaj vse ti lahko ušpiči kak spodoben heker?(gesla, certifikati, podatki z diska...., virusi....)

varna je že, varno....

u glavnem tisti ki ne zaklene mreže in ma router dostop admin:admin.....potem se nimas kej bat da bi ti kdo kej naredu :)

ni pa legalno.)

edit:

ops...2006 :)

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam zdej 1let pa pol samo siol net 1/256, zdej pa mislm novo pogodbo nardit ker bom uzev duo tv. Pa me zanima če bo to kej dražji račun pol leta ker mi ta pogodba še ni potekla, al bo navad kot bi postov nov naročnik? Vzel bom zato k je zdele akcija 4 mesece maš pol brez naročnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!