Skoči na vsebino

Nasvet za internet ?


Priporočene objave

telekom bo že poskrbel zase

Mislim, da to že dela.

Po ovinku, čez SiOL, ki je itak njegova firma.

Podražili so klicni dostop.

Sedaj bodo podražili pa tudi naročnino ADSL, ki je bila nekaj let nespremenjena.

Mene so namamili čez ISDN.

Sedaj bi lahko šel nazaj na analogijo, a sem vse analogne telefone zmetal stran in sem nekako v njihovi pasti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj bodo podražili pa tudi naročnino ADSL, ki je bila nekaj let nespremenjena.

Dejansko so POCENILI naročnino za ADSL. 1Mb dostop je sedaj 6600 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame so podražili, ker imam študentski paket, ki je do sedaj stal 5800 tolarjev, sedaj bo pa 6600 tolarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da to že dela.

Po ovinku, čez SiOL, ki je itak njegova firma.

Podražili so klicni dostop.

Sedaj bodo podražili pa tudi naročnino ADSL, ki je bila nekaj let nespremenjena.

Mene so namamili čez ISDN.

Sedaj bi lahko šel nazaj na analogijo, a sem vse analogne telefone zmetal stran in sem nekako v njihovi pasti.

Analogna- cca 2.700 sit tel. aparat stane cca 5.000 sit

Digitalna- cca 3.600 sit

Razlika- cca 800,00 sit

Ne vem, če se splača zamenjati nazaj!!!! Prej odpovedati, samo te bo pa adsl več stal :grim to od 5.9. 05 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za kolko se bo pa podražil ADSL, a je že kaj znano, se bojo podražili vsi paketi ???

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za kolko se bo pa podražil ADSL, a je že kaj znano, se bojo podražili vsi paketi  ???

Kakor pri komu.. odvisno od ponudnika. Volja na svojih straneh ne govori o nobenih podrazitvah.. tudi ADSL brez isdn naj bi stal isto :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala nisem vedel :P :D

....mam osnovni paket 1024/256....pa nisem zasledil da bi bila cena kaj višja :hmm: še vedno je 8060 sit

...v čem je pa finta pri tehle novih paketih, ko ne rabiš več isdn-ja, a se to spoh splača prešaltat, kolko sem razumel moraš pol prekinit razmerje za telefonski priključek s telekomom in te priklopijo na siol omrežje :unsure: .....a sem spregledal kak droben tisk mogoče :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova fora "mojega" providerja:

XDSL 2: 64Mbit/s

:blink:

na zalost se v testni fazi za dolocene klijente. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ti hasne 2000 Mbit/s prenosa, če je server, kjer downloadš, počasnejši, pa preobremenjen, pa Emule etc, šteka, ....

Pri listanju strani pa se mi tiste pol sekunde, koliko je hitreje, sploh ne pozna. Poleg tega mi je pri dol vlečenju datotek vseeno, ali traja dve minuti, ali dva dni, saj je enaka cena.

Kar pa se tiče priključka, jaz imam kabel, prek lokalnega operaterja (teleing), ta pa dela preko siola in glede na to, da sem na vasi, moram reči, da sem zelo zadovoljen. V enem letu in pol je bilo mogoče 5 motenj, po 2 uri......

Je pa hitrejši od priključka, ki sem ga imel na Dunaju. Tam se je kar poznalo, ko so zvečer vsi "gor viseli", pa je hitrost prenosov kar lepo padla....

Cena pa je 6.990 skupaj s kabelsko TV na mesec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

telemach bo v prihodnjih dneh objavil zanimive ponudbe ...

1,5 Mb/s prenos bo stal cirka 6 jurjev, pol bo pa še Trojka in Petka, ki bosta 8700 in 9900 SIT... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam 2MBit/s - 384 kbps ADSL SiOL in moram rečt, da mi zadeva laufa super. Občasno crkne kak mail, vendar uporabljam poleg še gmail in ni panike. :OK: Drgač pa sem zadovoljen s siolom. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

js mam kablskega ze en let... zadovoljivo.

pred dnevi pa prnrsse postar pismo ki pravi: "Ker ste narocnik paketa P 100 vas obveščamo, da smo hitrost paketa nadgradili s 512/128 kbit/s na 2048/348 kbit/s. Mesečna naročnina za ta paket ostaja nespremenjena.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam kablskega ze en let... zadovoljivo.

pred dnevi pa prnrsse postar pismo ki pravi: "Ker ste narocnik paketa  P 100  vas obveščamo, da smo hitrost paketa nadgradili s 512/128 kbit/s na 2048/348 kbit/s. Mesečna naročnina za ta paket ostaja nespremenjena.

:OK:

in kdo je tvoj kabelski operater? Kakšen link? Cena paketa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kako je s to televizijo? Isti sistem kot pr Siol TV ali kaj drugače? :hmm:

Podoben: settopbox pač ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!