Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Akito
      ...stric...to je bila južna za 5 "ludekov"....🤓...
    • DAMI34
      Torej je poanta tako kot pri ribolovu, kot motorizmu: kolko para, tolko muzike Teoretično se da poceni shajat, kaj hitro pa postane drago.
    • SF
      Ne. Proporcialno sem vložil približno toliko, kot nekdo, ki je kupil motor za jurja, oa nakupa plovila v teh 500 eur sploh nisem upošteval... Do stroškov primerljivih s tremi tisočaki pri motorizmu je pri meni še zelo daleč...
    • LunaticFringe
      A to še obsaja? Prva liga v ⚽? Sam prašam
    • DAMI34
      in ti verjamem, verjamem tudi Jamesu. Ampak vi2 sta namerno v nek hobi vložila nekaj več. tako kot sta v ribolov nametala denar, ja tudi čoln se lahko kupi, al pa ribiško ladjo, lahko kupiš H2R al pa kako pregrešno drago MWagusto. Moj zapis je bil pa v smislu štarta nekega hobija. sicer pa ni bistvo toliko, kaj stane, ampak samo dejstvo, da v kolikor se nekoliko več voziš (pa četudi imaš moped za 3 jurje) zadeva stane. Stane vzdrževanje, stane oprema, gume in sam izlet. Namesto ribolova, bi lahko zapisal biciklizem, pa bi se oglasili tisti, ki majo bicikle za 10 jurjev in več iz karbona, da tudi biciklizem ni poceni. Pa je, kupiš normalen bicikel in se voziš simpl, sem počel.  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!