Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Jaz in Climber uporabljava kar gasilske, ki jih dela podjetje Safesteps d.o.o. iz Škofje Loke ...

kovinska bunka na prstih in na peti, kovinska plošča v podplatu, vezalke, dve stranski zadrgi za hitro obuvanje in sezuvanje, vodotesno usnje, cena ugodna ... jih imam od letošnje pomladi in sem suprzadovoljen. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in Climber uporabljava kar gasilske' date= ki jih dela podjetje Safesteps d.o.o. iz Škofje Loke ...quote]

cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in Climber uporabljava kar gasilske, ki jih dela podjetje Safesteps d.o.o. iz Škofje Loke ...

cena?

Jaz sem dal 18kSIT, redna cena se mi zdi da je 26 ali 27kSIT ampak so imeli neke akcije pa še prodajalko sem lepo pogledal ... :oops: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ni vam treba hodit v Škofjo Loko.

V Ljubljani na Njegoševi 1 je firma SPIN kjer dobite te iste za 31.200 SIT pri čemer trenutno velja 30 % popust.

Zdej pa ne vem ali sem se prekršil in reklamo zganjam, pa me bodo z zvezdicami zasuli.

Dejte SPIN nadomestit z **** ostalo pa pustite. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem se vrnil z nakupa.

Dal nejkaj tolarjev manj kot 22kSIT.

Tip pravi, da so za našo policijo delani in da je nek izpopolnjen model ojačan na določenih mestih z kevlarjem.

Men se zdi v redu.

Podobne sem gledal, ki so stali tam nekje 40-50 kSIT.

Kako se bodo obnesli bomo pa še videli.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani na Njegoševi 1 je firma SPIN kjer dobite te iste za 31.200 SIT

Bil na Njegoševi 1, Spin je res tam, vendar ne izgleda kot trgovina, zvonec na ograji ne dela ali ga ne slišijo, na telefon se ne javljajo. Škornjev nisem videl :(

:?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani na Njegoševi 1 je firma SPIN kjer dobite te iste za 31.200 SIT

Bil na Njegoševi 1, Spin je res tam, vendar ne izgleda kot trgovina, zvonec na ograji ne dela ali ga ne slišijo, na telefon se ne javljajo. Škornjev nisem videl :(

:?:

Jaz sem jih tam kupil in sem zelo zadovoljen.

Poskusi prej telefonirat :

01/433 72 13

01/433 42 63

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj !

Nosim oz hodim v njih, ne boste verjeli, popolnoma udobno in brez kakršnih koli težav, so lahki kot copatki: SIDI vertebra CARBON-komplet karbonska zaščita. Odličen škorenj, edino kar je problem je cena. Polna sezonska cena v Habatu...nekje okol 55.000 SIT, jst sm jih kupu lani enkrat pozimi..dobu popust na popust :oops: :shock: :P , odštel nekaj čez 40 tisočakov.

Drgač pa ko izveš, kako asfalt raztrga, razreže in odpre nogo do kosti, že pri manjšem padcu, da ne govorim o hudih zdrsih, potem..hmmm, jebi ga noga je samo ena, šparaš, šparaš, šparaš in si kupiš škornje :wink:

Je pa kolega kupil OXTAR škornje, v TC-ju v LJ.... odličen škorenj, podoben kot Sidi, le da nima karbona, cena okol 35.000 SIT.. cenejši in udoben za hojo. Dober nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi prej telefonirat :

01/433 72 13

01/433 42 63

Očitno sem imel včeraj smolo, da se nihče ni javil na telefon. Danes so mi lepo razložili, da to ni klasična trgovina, da imajo nekaj škornjev, za nakup je pametno prej poklicati in se zmeniti za uro, da bodo tam.

Poklical sem tudi v safesteps, kjer jih delajo. Tudi tam nimajo klasične trgovine, seveda se je možno zmeniti za nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklical sem tudi v safesteps, kjer jih delajo. Tudi tam nimajo klasične trgovine, seveda se je možno zmeniti za nakup.

Kot vem imajo v ind. coni pred Škofjo Loko trgovino odprto od ... do 18h. Vsaj, ko sem bil jaz lani tam je bilo tako ... razen, če niso trgovine zaprli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Nikakor nobenemu ne priporočam Vendramini, Se mi sesedajo in se bojo vsak čas odprle, krosiram v Alpinestars, mislim pa, da je SIDI zakon!

Lahko pa daste CAT škornje gor (sicer nimajo veze z motorji) pa boste

prezadovoljni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Jst mam pa eno zanimivo varianto in sicer škornje ALIPINESTARS. Škornji so novi= nenošeni, sam modelno leto je pa mislim da 99. Škornji so usnjeni in so bili takrat v najvišjem cenovnem rangu- super šport varjanta z drsniki... Cena bi bla 24000 SIT. :)

PROBLEM= da so noro grde barve :evil: :evil: :evil: (bela, svetlo zelena, svetlo modra... -verjetn original za ninjo letnik 99)

VPRAŠANJE: a se mogoč da usnje nekak prešpricat brez kakih posledic...

Škornji so glede na kvaliteto super ugodni, sammmm barva pa ubija :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se mogoč da usnje nekak prešpricat brez kakih posledic...

V vojski so se morali škornji vedno svetiti :( . Po celodnevnem gaženju mokrega snega se je krema sprala in kapice čevljev so dobile naravno barvo usnja. Po vztrajnem glancanju so postale spet svetleče črne.

Škornje lahko pobarvaš samo v črno. Glede na novo gladko usnje ne bo najlažje. Probaj površinsko barvo odstraniti oziroma narediti hrapavo s krpo in nitro razredčilom. Premaži čevlje z barvo, ki jo uporabljajo čevljarji in potem redno glancaj s kremo za čevlje. Upam, da razredčilo ne spremeni trdnosti usnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobi se barva za usnje. Štacuna Koža na Slomškovi v Ljubljani. 500m od železniške postaje. Penzelček pa štrihaj, po potrebi zadevo obnavljaš. Jasno pred tem nekje preizkusi, da me ne boš potem z nojščem v roki lovil! Jaz se spravim vse sorte packarij delat, pa bi na tvojem mestu tud te škorne prefarbal, če praviš, da so sicer tolk superca. Z razredčilom ga pa ne bi preveč biksal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobi se barva za usnje. Štacuna Koža na Slomškovi v Ljubljani. 500m od železniške postaje. Penzelček pa štrihaj, po potrebi zadevo obnavljaš. Jasno pred tem nekje preizkusi, da me ne boš potem z nojščem v roki lovil! Jaz se spravim vse sorte packarij delat, pa bi na tvojem mestu tud te škorne prefarbal, če praviš, da so sicer tolk superca. Z razredčilom ga pa ne bi preveč biksal.

Namesto razredčila uporabi ACETON!!!! Sprobano! Deluje!!!! Smo včasih barval jakne!

Lahk pa tud kak horjotov šnopc ponucaš, sam tistga, ki ga ni z vodo redču! :twisted: :twisted:

(smjesttudmalžlehtpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto razredčila uporabi ACETON!!!! Sprobano! Deluje!!!! Smo včasih barval jakne!

Lahk pa tud kak horjotov šnopc ponucaš, sam tistga, ki ga ni z vodo redču! :twisted: :twisted:

(smjesttudmalžlehtpress)

Ne ga poslušat! Uporabi aceton, šnopc pa spij! Če pa greš po obratnem vrstnem redu, pa sam šnopc spiješ, pa se ti jebe kakšne farbe so škornji. Mogoče ti še všeč ratajo. Probaj! :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto razredčila uporabi ACETON!!!! Sprobano! Deluje!!!! Smo včasih barval jakne!

Lahk pa tud kak horjotov šnopc ponucaš, sam tistga, ki ga ni z vodo redču! :twisted: :twisted:

(smjesttudmalžlehtpress)

Ne ga poslušat! Uporabi aceton, šnopc pa spij! Če pa greš po obratnem vrstnem redu, pa sam šnopc spiješ, pa se ti jebe kakšne farbe so škornji. Mogoče ti še všeč ratajo. Probaj! :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Evo, strokovnjak je govoril!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kdo po čevljih packal z razredčilom mu to odsvetujem, zato ker je usnje tako kot človeška koža (potrebuje maščobo, da ostane mehka) z razredčilom pa obrišeš maščobo dol in zato postanejo spet trdi (dobiš neprebojne :lol: )...

če pa že moraš, jih pa potem dobro namaži s kremo za roke, globinom...

barvaš jih pa tud lahko, če koga kej zanima lahko mal pomagam, ker se moj foter s tem ukvarja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole bom naredu: šel bom v trgovino dal dnar in se zmenu da mi ne da računa -da jih lahk še isti dan nazaj prnesem če ne bo potegnal... pol bom šel pa k čevlarju in on bo najbol vedu a se da kaj nardit al ne. Če ne jih bom pač vrnu :oops: ... simpl :P :wink: Pa vseen hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!