Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

bikez ne bom trdil...Vem pa, da je pred 2 leti ko sem kupoval opremo nudil robo najceneje oz. se je dalo dogovoriti za velike popuste.Kako je trenutno ne vem

Sej pravim, glede cene na netu. Če pa se da dogovorit za pameten popust, potem pa je to seveda druga pesem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to, poizkusil sem Supertech R v velikosti 45 in so mi kot ulite... bi znal kdo povlečt paralelo s SupertechTouring GoreTex, velikost mislim?

Hvala.2

lp

Škornji so enake velikosti. Sicer pride model Supertech Touring na zalogo med 15 in 25 majem.

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni nobena reklama ali karkoli!!!

sem kar nekaj stvari naročil preko te strani: www.fc-moto.com

stvar katero sem naročil sem plačal po prevzetju torej so zadevo poslali in plačal ko je poštar prišel :D

ljubko ane? :D

drugače kar se tiče škornjev, sam imam Alpinestars Supertech R in sem nenormalno zadovoljen z njimi, tako udobnih in lahkih škornjev še nisem imel obutih. Če se bom odločal za nakup novih ko stare ponucam se definitivno odločim za isti nakup. Ni mi žal niti centa ki sem ga dal za te škornje....so me ko sem še izpit delal kar parkrat rešili oz. ublažili udarce :D itd. hehehe

in da ne bo pomote, ne bom rekel da so ostale znamke itd. slabe ampak na žalost nisem sprobal ostalih tako da lahko samo pohvalim ST-R ;)

LP

koliko škornjev si že pa imel, da tako supertech r hvališ ?

pomojem si ze kr nekaj let motorist? ali?

aja jaz jih mam 4 sezono so ok.... za to ceno top....:worship:

glede fc moto.... cene so še strav dogovora.... žal ne moreš probat.. edina slabost...

moto. murska... :worship:

naslednji daytona.... rang višje...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko škornjev si že pa imel, da tako supertech r hvališ ?

pomojem si ze kr nekaj let motorist? ali?

aja jaz jih mam 4 sezono so ok.... za to ceno top....:worship:

glede fc moto.... cene so še strav dogovora.... žal ne moreš probat.. edina slabost...

moto. murska... :worship:

naslednji daytona.... rang višje...

todomundo....skušaj provocirati koga drugega...če ti je pa tako bed v lajfu mi je pa kar žal zate ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

todomundo....skušaj provocirati koga drugega...če ti je pa tako bed v lajfu mi je pa kar žal zate ;)

LP

otročiček.....

najvrjetneje nisi daytone probal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otročiček.....

najvrjetneje nisi daytone probal :whistle:

da ne bo pomote, škornje sem kupil v Slo. kjer sem jih seveda sprobal in ne samo njih.

Sploh ti nisem dolžan razlagat. Misli si kar hočeš in posplošuj itak ne znaš drugega...si tipičen človek ki ne vidi dlje od svojega nosu in ki rine svoj nos v tuji zeljnik v svojega pa ne gleda.

naj ti daytona škornji služijo čimbolj in veliko varnih in srečnih KM ti želim njih :OK:

LP

S

Popravljeno . Popravil Spade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otročiček.....

najvrjetneje nisi daytone probal :whistle:

eni smo probal tud daytono, pa mi ni sedel tako kot a*, škorenj me ni dost stisnu okrog noge, je pa kar se zaščite tiče res top.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni smo probal tud daytono, pa mi ni sedel tako kot a*, škorenj me ni dost stisnu okrog noge, je pa kar se zaščite tiče res top.

trdim da definitivno kar se udobja tiče je a* zakon.... po testu so že zdaj nekaj let eni izmed najboljših..

poznam par ki jim daytona ne ugaja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup škornjev in ker imam nogo številko 49, me zanima katero trgovino priporočate, in bi imeli kakšen škorenj na zalogi za probat.

Bil sem v tcju in sem probal TCX Competizione S Gore-Tex, dolžina mi je bila ravno pravšnja, ampak se mi je zdelo kot, da me čez nart sploh nič ne drži. Gledal sem na fc-moto (tu me najbolj moti to da ne morem probat), pa laba (ma na spletu samo do št. 48.), pa bs center, loius (ima tudi samo do 48).

Gledal sem pa tudi na official straneh od a* ampak bi me potem poštnina prišla še dodatnih prbl. 100€.

Hvala za odgovore!

Lp, Yunksi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup škornjev in ker imam nogo številko 49, me zanima katero trgovino priporočate, in bi imeli kakšen škorenj na zalogi za probat.

Bil sem v tcju in sem probal TCX Competizione S Gore-Tex, dolžina mi je bila ravno pravšnja, ampak se mi je zdelo kot, da me čez nart sploh nič ne drži. Gledal sem na fc-moto (tu me najbolj moti to da ne morem probat), pa laba (ma na spletu samo do št. 48.), pa bs center, loius (ima tudi samo do 48).

Gledal sem pa tudi na official straneh od a* ampak bi me potem poštnina prišla še dodatnih prbl. 100€.

Hvala za odgovore!

Lp, Yunksi

po moje ne bi smel biti problem, da bi ti recimo pri labi naročili tako velike škornje. ali pa se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup škornjev in ker imam nogo številko 49, me zanima katero trgovino priporočate, in bi imeli kakšen škorenj na zalogi za probat.

Bil sem v tcju in sem probal TCX Competizione S Gore-Tex, dolžina mi je bila ravno pravšnja, ampak se mi je zdelo kot, da me čez nart sploh nič ne drži. Gledal sem na fc-moto (tu me najbolj moti to da ne morem probat), pa laba (ma na spletu samo do št. 48.), pa bs center, loius (ima tudi samo do 48).

Gledal sem pa tudi na official straneh od a* ampak bi me potem poštnina prišla še dodatnih prbl. 100€.

Hvala za odgovore!

Lp, Yunksi

Kateri model bi pa imeli št. 49 od Alpinestars-a? Št.48 ste sicer že poskusili in je premajhna?

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko škornjev si že pa imel, da tako supertech r hvališ ?

pomojem si ze kr nekaj let motorist? ali?

O njegovih res bogatih izkušnjah priča njegov zapis ... skratka, 9. marca letos je še svoj prvi motor kupoval .... trance_05_banana.gif

Pozdravljeni motoristi :P

Sem namreč nov na forumu in tudi v svetu motociklizma. Izpit sem opravil prejšne leto in to leto bi si kupil svoj prvi motor. V oko mi je padel kot muha v uč ko nimaš spuščenega vizirja :P

Gre se za Ducati Monster 696 2008 letnik. Ki se prodaja za 6000€

http://www.avt0 . net/_MOTO/ad.asp?ID=4160301 (odstranite presledke in 0 zamenjajte z o)

Pa da ne bo pomote. Nisem si izbaral ducatija zato ker je ducati ampak ker mi je design monsterja zelo všečen in mi pač odgovoarja.

Pa bi se raje malo pozanimal naokrog če kdo kaj ve o tem motorju bi informacije bile dobrodošle :D

Zelo bi bil hvaležen.

Pa me še zanima, kot veliko ljudi pravi da so stroški visoki za ducatije in da se radi kvarijo, je to le navaden trač ali je nekaj resnice v tem....mislim saj vse se kvari, lahko naletiš tudi na japonca ki se bo kvaril ko stara ura.

Hvala lepa za odgovore in lep dan vam želim še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo, daytona shair gtx je zame naj. prej imel 10 let predhodnika tega modela in bil enako zadovoljen. zamenjava bila potrebna, ker je cevljar zabrkal pri popravilu podplata (ja, danes vem, da to dela daytona za male pare :rolleyes:).

v najvecji vrocini so bili fujzekli edini suhi kos opreme na meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri model bi pa imeli št. 49 od Alpinestars-a? Št.48 ste sicer že poskusili in je premajhna?

lp

Boštjan

Ja to sem si že rekel, da morem probat še št. 48. Sklepal sem po tem, ker imam ostalo obutev št. 49, da mi bodo pač 49 odgovarjali.

Gledal sem model S-MX Plus ;)

Lp, Yunksi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O njegovih res bogatih izkušnjah priča njegov zapis ... skratka, 9. marca letos je še svoj prvi motor kupoval .... trance_05_banana.gif

pa še ne pomeni da se nisem vozil ;)

itak pa sam dobro veš kaj ti bolje sede na nogo in kaj ne....tele

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O njegovih res bogatih izkušnjah priča njegov zapis ... skratka, 9. marca letos je še svoj prvi motor kupoval .... trance_05_banana.gif

ej sem ziher da niti mopeda nima :whistle:

O njegovih res bogatih izkušnjah priča njegov zapis ... skratka, 9. marca letos je še svoj prvi motor kupoval .... trance_05_banana.gif

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to sem si že rekel, da morem probat še št. 48. Sklepal sem po tem, ker imam ostalo obutev št. 49, da mi bodo pač 49 odgovarjali.

Gledal sem model S-MX Plus ;)

Lp, Yunksi

Če je običajno številka 49, potem bo tudi tukaj skoraj zagotovo. Vendar Alpinestars SMX Plus ne izdeluje v št. večji od 48. Isto velja za Supertech R in S-MX R. Edina opcija so S-MX 5.

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Toplo vsem ODSVETUJEM nakup Oxford Bone Dry škornjev.

lrgscaleOxford-Bone-Dry-Motorcycle-Boots-2.jpg

Po nekaj mesecih zmerne uporabe (niti zmočili se niso nikoli) se je prednji del popolnoma raztrgal na obeh. Pa nisem edini ki se mu je to zgodilo, sem potem na netu našel še več pritožb. Še Lidl roba je boljša od tega jajca. Za tistih 70 Evrov ali kolikor so bili bi dobil tudi kaj boljšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toplo vsem ODSVETUJEM nakup Oxford Bone Dry škornjev.

Po nekaj mesecih zmerne uporabe (niti zmočili se niso nikoli) se je prednji del popolnoma raztrgal na obeh. Pa nisem edini ki se mu je to zgodilo, sem potem na netu našel še več pritožb. Še Lidl roba je boljša od tega jajca. Za tistih 70 Evrov ali kolikor so bili bi dobil tudi kaj boljšega.

koliko para, toliko muzike :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ni res.

Recimo, da kupiš navadne čevlje za 70 Evrov. Zanje to ni malo denarja (razen če si papež Benedikt, pa jih kupuješ od Prade za 3000 Evrov).

Na primer bulerje s kapico spredaj bi dobil za ta denar. Ali se ti bodo kar raztrgali ob normalni uporabi? Saj s tem govnetom še hodil nisem skoraj nič, le vozili so se na motorju cca. 2000km ali manj.

Se ti še vedno to zdi normalno?

Popravljeno . Popravil Fantocci
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi drugo firmo škornjev kot recimo Sidi, TCX,...dvomim da te bodo tako razočarali kot Oxford. Pa morda vseeno dodaj kakšen evro več za škornje.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj sem jaz mislil povedati s tem "koliko para toliko muzike"

če bi dal za škornje več in vsaj neko firmo ki se ve da je kvalitetna, se to skoraj da ne bi zgodilo...je pa možno...saj v vsaki gajbi se bo našlo gnilo jabolko, tako kot tu na forumu se vedno najde en pametnjaković ;)

zdej pa men je itak vseeno a ti maš gor superg ali škornje za 400€ ali prada štikle za 2000€....sej bo tvoja noga trpela ob padcu ki ti ga ne privoščim ampak govorim na splošno.

LP

pa upam da razumeš kaj hočem povedat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toplo vsem ODSVETUJEM nakup Oxford Bone Dry škornjev.

lrgscaleOxford-Bone-Dry-Motorcycle-Boots-2.jpg

Po nekaj mesecih zmerne uporabe (niti zmočili se niso nikoli) se je prednji del popolnoma raztrgal na obeh. Pa nisem edini ki se mu je to zgodilo, sem potem na netu našel še več pritožb. Še Lidl roba je boljša od tega jajca. Za tistih 70 Evrov ali kolikor so bili bi dobil tudi kaj boljšega.

sem mislil da sem edini nesrečnež ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!