Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Sem danes klical v Planiko pa so mi rekli da oni škornje izdelujejo ampak jih ni mogoče dobiti v prosti prodaji,ker jih proizvajajo za enega velikega odjemalca.Možno jih je sicer dobiti le če imajo višek proizvodnje pa še to v Turnišču ki se nahaja nekje v Prekmurju.

Se pravi da oni škornje izdelujejo,kupi jih neka znana firma in jim trikratno nabije ceno pa hajd v trgovine!

Mat, povej kje si jih ti kupil pred par leti.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem danes klical v Planiko pa so mi rekli da oni škornje izdelujejo ampak jih ni mogoče dobiti v prosti prodaji,ker jih proizvajajo za enega velikega odjemalca.Možno jih je sicer dobiti le če imajo višek proizvodnje pa še to v Turnišču ki se nahaja nekje v Prekmurju.

Se pravi da oni škornje izdelujejo,kupi jih neka znana firma in jim trikratno nabije ceno pa hajd v trgovine!

Mat, povej kje si jih ti kupil pred par leti.

LP

Leteči

Skoda da nimam "laptopa" pa gprs bi ze vceraj to sporocilo videl pa bi lahko sel pogledat.Sem se tam mimo peljal! Sicer pa bom malo potelefoniral, pa ce kaj izvem vam javim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar je leteči napisal drži.

Planika izdeluje te motoristične čevlje samo za znanega kupca po naročilu in tudi meni jih zaenkrat še ni uspelo dobiti (pa čeprav sem tam vsaj enkrat na teden). Tudi v tovarniški prodajalni v Kranju jih ni.

So mi pa obljubili, da če bodo kdaj kak višek prodajali, da mi sporočijo. In takrat jaz seveda takoj vam.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

So mi pa obljubili, da če bodo kdaj kak višek prodajali, da mi sporočijo. In takrat jaz seveda takoj vam.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

večno hvaležen in še vedno bosonog.................

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

29 kSIT ni glih malo denarja... Jest sem predlani na IMOTu kupil usnjene moto skornje (brez membrane) za 70 DEM...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Jaz imam Vendramini, en model za malo manj kot 30 jurjev. So prav fajn udobni, nekaj ojačani na zgornjem delu stopal....

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Neto cene, brez Mwst:

6.600 ATS = Dainese T3 dvodelni kombinezon (kupljen v času akcije)

3.300 ATS = Shoei RX-800 čelada, Suomy FogCity vstavek proti rosenju

2.000 ATS = Wintex (Kevlar pro race menda) škornji

1.500 ATS = Dainese Backspace (ti. želva + ledvični pas)

1.000 ATS = Wintex rokavice (Kevlar pro race menda :D)

1.000 ATS = Dežni kombinezon

300 ATS = podkapa (bombaž, windstopper)

=====================================================

15.700 ATS = 1.141 EUR = 255.150 SIT

Več kot dovolj dobra oprema zame.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Uredil - brrrm on 22/01/2002 09:29:42

Me pa res zanima od kod pa iz katerega leta so te cene?!

Namrec od Wintexa sportnih cevljev se nisem videl cenejsih od 36kSIT.

Tako da povejte v keri trgovini je to pa bomo sli nabavit ce je res tak poceni..

Ajd...

p.s. Jaz tudi kupujem skornje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kire škornje mi torej priporočate za do 40.000 SIT - firma in material - za fundurota

Jest mam Oxtar Matrix Goretex varianto in so absoluten zakon. Primarno namenjeni za endure, jest jih mam na coperju, ker mi najeda visoka peta pri bootsih. So vodno neprepustni, ojacan imajo sprednji del, peto, gleznje in piscali, so enobarvni (crni) in zelo udobni. Poglej si jih na: http://www.oxtar.com/uk/prodotti/catalogo/....php?cod=7103/G

In cena? V TC na Vosnjakovi:

Matrix - 28000

Matrix GoreTex - 37000

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Oxtar Matrix GoreTex sem dal v Gorici v Italiji (Pignolo) 126 EU brez IVE. So pa dobri škornji, preizkušeni že v soncu in dežju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam usnjene gasilske škornje z vezalkami in dvema zadrgama za hitro obuvanje in sezuvanje. So zelo robustni in nudijo dlično mehansko in vodno zaščito. Vodo rahlo prepustijo šele po 4 urah vožnje v dežju. Imajo jekleno bunko za prste in jekleno ploščo v podplatu (za žeblje). Prodaja jih Safe Steps v ind. coni pred Škofjo Loko. Če koga zanima naj jih poišče v imeniku.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ne uporabljam ker jih še nimam ampak če danes dobim keš jih mam jutri na nogah- točno takšne kot ti Kiro kremo pa ti uporablaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Je ne uporabljam ker jih še nimam ampak če danes dobim keš jih mam jutri na nogah- točno takšne kot ti Kiro kremo pa ti uporablaš?

Ok, sicer je bila bolj sala tisto zgoraj in res sem mislu zobno pasto, ko sem to reku. Ampak salo na stran - za ves leder, vkljucno s cevlji mam eno IXS mazilo, ki ti ga nazaj impregnira in ga naredi volhkega (ce je to pravi izraz). Prodajajo ga v TC na vosnjakovi. je pa okrog 2000 sit in ful dela.

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Je ne uporabljam ker jih še nimam ampak če danes dobim keš jih mam jutri na nogah- točno takšne kot ti Kiro kremo pa ti uporablaš?

Če je to namenjeno meni za gasilske čevlje ... sem jih do sedaj namazal z neko univerzalno pasto za čevlje, ki zelo dobro ščiti usnje pred vodo ... imena pa ji žal ne vem. Vprašaj v trgovini, ko jih boš kupil ... menda bodo že vedeli kaj je najbolje za njihovo usnje.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No tkole...

Sem novopeceni, se ne zapeceni motorist in se odlocam kje in kaj naj kupim za oblect.

Da ne govorim o tem kaj mi trgovci vse govorijo, jst pa samo kimam in ne vem komu naj verjamem.

Mogoce boste vi tle na forumu dali odlocilno besedo pri temu kaj naj kupim.

Rabim:jakno, hlace, rokavice, skornje.

Vozim: Kawasaki KLE 500

Rad bi: Za cim manj denarja cim boljse :)

Odlocam se med: WINTEX, IXS ...itd.

Help! :)

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Kot nekateri veste so jih meni in moji deklici ukradli na moto zboru v Lendavi. V petek grem v Graz po nove in me zanima, če se mi splača iti pogledat še kam drugam razen v HG in Auner?

Hvala lepa za vse info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... sicer ne vem kaksne so ti ukradli... oz. KAKSNE ISCES?

Jaz grem ponavadi v Italijo. Trst ali Gorica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot nekateri veste so jih meni in moji deklici ukradli na moto zboru v Lendavi. V petek grem v Graz po nove in me zanima, če se mi splača iti pogledat še kam drugam razen v HG in Auner?

Hvala lepa za vse info.

....mi zelo zal za vajine cevlje :cry: ......preden pa se do gradca odpeljes,

pa se ustavi v wagni pri lipnici.........ime stacune je MOTORRADKLINIK....

www.motorradklinik.at........na netu sicer nimajo ponudbe zalozeni pa so se kar :wink:

.........in ce se odlocis za nakup: obvezno vprasaj za rabat :!: :!: .....zmeraj kaj dol spustijo :lol: :lol:

lep pozdrav daveTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna kaksno fajn stacuno v LJ ali kjerkoli v SLO, ki bi prodajala bulerje?! To so zame najbolj fletni cevlji za na motor... Lahko se sprehajas med civili, pa se varni so... imajo ploscico vgrajeno na konici prstov... Jaz sem jih dobil pred casom za 6.000 SIT, zdaj jih pa nikjer ne najdem. Kaksna ideja?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!