Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

pred 19 urami, Fazer03 pravi:

Samo je pa pri Daytoni kar težko poiskat model, ki je za moje pojme sprejemljivega izgleda - eni so po designu kot iz leta 1975 ...

Daytona-Speed_MasterII-GP-e.jpg

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ObjectID=135157690&ViewAction=ViewFaceted&FacetValue_Manufacturer=Daytona&CurrencyID=EUR&CurrencyID=EUR&FacetRange_ListPrice=&FacetRange_ListPrice=

 

Kar oči me bolijo :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti škornji (ta model) so za internet motoriste in gostilniške nabijače... da vsaj mal čutjo ognćk iz auspuha :lol1:

:whistle:

drugač so pa dayatona eni najboljših škornjev, kjub temu, da je dizajn iz moje mladosti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

ti škornji (ta model) so za internet motoriste in gostilniške nabijače... da vsaj mal čutjo ognćk iz auspuha :lol1:

:whistle:

drugač so pa dayatona eni najboljših škornjev, kjub temu, da je dizajn iz moje mladosti :P

A ti si bil kdaj mlad :eek:

... drgač pa še vedno lahko tiste prve iz mladosti nosiš, ker so skoraj neunićljivi !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

A ti si bil kdaj mlad :eek:

... drgač pa še vedno lahko tiste prve iz mladosti nosiš, ker so skoraj neunićljivi !

biu mlat ... redki še živeći osebki , se me spomnijo k sm meu ćrne laske :jezik:

u mladosti pa js nisem imel denarja, da bi meu take škornje .. še za addidaske se je komaj dnar najdu...

ampak ... teli ognjeni škornji pa zdržijo pomoje najmanj 15 let, če seveda ne zasmrdijo notr....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 9 sezonah, mi na Alpinstarsovih čevljih skoraj mezinci vn gledajo =), bi nabavil nekaj novega, sport-racing varianta, z brezpotrebnih 100 kil železja okoli gležnja, ima kdo s podobnim tipom čevljev že več let dobre izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daytona-Evo-Voltex-schw-gunm.jpg     SystemEvoVoltexzoom.gif

No saj imajo tudi bolj nevpadljive barvne kominacije - vse je skrito v notranjosti škornja.

pred 4 urami, HyperJack pravi:

bi nabavil nekaj novega, sport-racing varianta, z brezpotrebnih 100 kil železja okoli gležnja,

Tudi tile niso preveč okrancljani ....

Stylmartin Stealth Motorradstiefel

 

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Stylmartin-Stealth-Boots/SubProducts/Stylmartin-Stealth-Boots-0003

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te stylmartin stealth maš na netu za 159€ + 12€ poštnina. Sem jih danes probaval in prav tako dainese. Ampak so daineae lepše narejene... Tudi manj so glumazne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, stuhec pravi:

Sam keri motocross skorenj  naj bi bil boljsi od alpinastars ?

Vsak svoje hvali. Imel alpinestars, prešaltal na Gaerne. Po mnenju kolegov iz vrst mx pokalov gaerne sg12 zmaga v udobju, obrabi, sploh pa zaščiti pred poškodbami. Bomo vidl kako se bodo obnesli. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Žan96 pravi:

Vsak svoje hvali. Imel alpinestars, prešaltal na Gaerne. Po mnenju kolegov iz vrst mx pokalov gaerne sg12 zmaga v udobju, obrabi, sploh pa zaščiti pred poškodbami. Bomo vidl kako se bodo obnesli. 

 

nič ne gvalim

zanima me sam

kateri Gaerne je boljši od tech 10 ?     drag je kr, tak da me zanima kak drug škorenj 

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, stuhec pravi:

nič ne gvalim

zanima me sam

kateri Gaerne je boljši od tech 10 ?     drag je kr, tak da me zanima kak drug škorenj 

To s hvalo ni letelo nate :)

Gaerne sg12, imaš tudi gaerne sg10,  razlika med tema dvema je v teži, sg10 ima enojni zgib v predelu gležnja ipd. Pa cenejši je za cca 120€

Poglej še sidi crossfire (mogoče srs če imaš ozko stopalo) ali pa Fox instinct

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, sayo pravi:

Danes po 15ih s pomočjo prjatlov (boni za RD) prišel do novih škornjev, probal nekaj Italijanskih "PANCAEJEV" samo ko sem probal tole sem pri priči odkartal €... nisem mogel verjet kakšna razlika

22.jpg

33.JPG

11.jpg

44.JPG

55.JPG

in količina eur je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 22. 12. 2016 at 3:39 PM, sayo said:

Iz 360 na 260€

To si šel v Louisa, ali kje pri nas (sori, če sem kje spregledal kako nalepko)

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala @sayo. Zanimivo, po fiasku z ne vem koliko probanimi šport in tourer škornji, ki sem si jih želel (prekleta kratkonoga nabildana meča), sem sedaj pristal na sicer zadovoljivih visokih gležnarjih, a sem rekel, da bom pa enkrat probal še Daytono (ravno ta model, ki si si ga privoščil ti), a se mi samo za to (še) ni dalo zapeljati do Louisa v Beljak.

No, do Yogija bom pa menda ja zmogel ;) ...

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Wednesday, December 21, 2016 at 20:37, sayo pravi:

Danes po 15ih s pomočjo prjatlov (boni za RD) prišel do novih škornjev, probal nekaj Italijanskih "PANCAEJEV" samo ko sem probal tole sem pri priči odkartal €... nisem mogel verjet kakšna razlika

22.jpg

33.JPG

11.jpg

44.JPG

55.JPG

Prnesu božiček, k bi copate obu.:cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take mam tud jaz, sam ne gore tex, ker so mi bili preveč tesni. Sem vzel kar navadne in jih namazal z mašćo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎22‎. ‎12‎. ‎2016 at 15:39, sayo pravi:

Iz 360 na 260€

Dobre škorne si "ubodu" ... tud, če bi plačal polno ceno ... ne bo ti žal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina slabost teh škornjev je, da plastična zaščita čez čas razpade in postane vsa razcefrana. Škoda, da niso dali usnjene, če je že ves škorenj usnjen. Pri mojih sem jo odparal dol. Puščajo še vedno ne, ker je Goretex membrana pod usnjem.

d7ea9ef7-a154-4798-b3de-f740dc8afa9d_zps

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!