Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

pred 9 urami, Rogerg pravi:

laba btc je zaprla in je zdej yogi kokr vem

Res je preverjeno....

Sem bil v Yogiju v btc kjer je bila prej Laba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil ta teden pri njih (btc)in kupil ene poletne rokavice za mene in res ugodno ceno pa še pašejo na roke kot ata na mamo:worship:,od moto škornjev sem videl modele TCX in Daytona.:)

Prodajalec res ustrežljiv ,sva s kolegom pomerila zelo veliko jaken  in mu pustila precej dela.:whistle:

Samo najti ga tam vBTCju je pa bil projekt:eek::hmm: še dobro da je potem kolega poklical na telefon matično Yogi trgovino, sicer bi že drugič scagala in šla firbčnih nosov domov.:P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 1. 2017 at 22:44, Fazer03 pravi:

Vem da tu ni mesto malih oglasov in se zato opravičujem. :whistle:

Za 1 kg Bar kave zamenjam moje dosedanje škornje Sidi B2; so še dobro ohranjene, nič strgane ali kako drugače poškodovane - številka ob nakupu je bila 42, sedaj po x sezonah uporabe pa tam okoli 42,3 ..

 

Škornji "prodani" za napisano "ceno" ...

In sedaj je nastal prostor v omari za nove, ki sem jih nabavil za naslednje sezone:

Povezana slika

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam naprodaj škornje Daytona Touring Star GTX številka 43, če koga zanima... je tudi med oglasi.

Prodajam le zato ker z drugim motorjem vozim večinoma offroad in imam sedaj Crossfire2 (priporočam).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 11. 1. 2017 ob 11:42, BIF pravi:

Pred leti sem kar nekaj eksperimentiral z obutvijo. Po mojih izkušnjah sem na koncu prišel do rezultat, da mi v kategoriji škornji najbolj odgovarjajo tile:

http://www.motoin.de/Clothing/Boots/Off-road-boots/Forma-Adventure-boots-waterproof::40026.html?refID=02&language=en&refID=02&language=en

So usnjeni, udobni, imajo vodonepropustno membrano, nudijo dobro zaščito in kar je najpomembneje....v njih lahko normalno hodiš. Poskusil sem še SIDI Adventure (goreTex)...vse je super ampak hodiš v njih kot RoboCop...

Za ADV in potepanja ter zdravo glavo...je Forma res dober nakup. V vsakem primeru pa je izbira škornjev kot vsega ostalega pač stvar posameznika.

Tile pa res super izgledajo za to ceno. Kaksne so pa kej velikosti, je treba kaksno st. vecje/manjse? 

Narocil si jih na tej strani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se zmenil v Moto-center Ptuj, pa mi je naročil mojo standardno št 44 in še dodatno 45...44 je pasala b.p. Cena pa je bila ista kot na net-u.

Drugače pa se splača te zadeve kupovat na sejmu v Veroni, ki je vsako leto januarja. No če greš samo po to se seveda ne splača...razen če se komu pricofukneš v avto in se šlepaš zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, u-r-o-s pravi:

Tile pa res super izgledajo za to ceno. Kaksne so pa kej velikosti, je treba kaksno st. vecje/manjse? 

Narocil si jih na tej strani?

http://www.mx-shop.si/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2028&category_id=12&keyword=forma&option=com_virtuemart&Itemid=58

http://www.kmc.si/si/page/detail/gitm/27976/?wsref=ceneje-si&utm_source=ceneje&utm_medium=products&utm_campaign=ceneje_products&utm_content=pp_10

Popravljeno . Popravil The Lakl
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Iščem ženske moto čevlje, m alo višje in bolj vintage stil. Ve kdo za kakšno trgovino s tovrstno opremo? Kaj v stilu kot je na sliki.Gbx Sz 10 M Us Mens Black Leather Buckle Straps Motorcycle Boots 557052

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, tomash pravi:

Iščem ženske moto čevlje, m alo višje in bolj vintage stil. Ve kdo za kakšno trgovino s tovrstno opremo? Kaj v stilu kot je na sliki.

Sem polistal po Luis katalogu, pa tudi tam ni kaj dosti podobnih... Ampak v BS centru (na Šmartinski) se mi zdi, da sem videl nekaj v tej smeri. Pa če že boš v Lj, zakroži še do Laba motocenter v BTC...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, tomash pravi:

Iščem ženske moto čevlje, m alo višje in bolj vintage stil. Ve kdo za kakšno trgovino s tovrstno opremo? Kaj v stilu kot je na sliki.Gbx Sz 10 M Us Mens Black Leather Buckle Straps Motorcycle Boots 557052

http://www.m-arte.ch/coach-moto-schwarz-natur-lammfell-stiefel-a85r5088-schuhwerk-p-15.html

Mogoče kaj takšnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, tomash said:

Iščem ženske moto čevlje, m alo višje in bolj vintage stil. Ve kdo za kakšno trgovino s tovrstno opremo? Kaj v stilu kot je na sliki.Gbx Sz 10 M Us Mens Black Leather Buckle Straps Motorcycle Boots 557052

Icon 1000 Elsinore boots. Pa HD bi tudi znal imeti kakšne podobne. V živo, v moto trgovini pri nas se pa ne spomnim, da bi videla kaj podobnega za ženske, žal. So tudi meni všeč takšni škornji. Off&on the bike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno rešujem problem z ženskimi škornji. Ve kdo za kakšnega čevljarja, ki bi na škornje našil šnole, namesto klipsen.

Malo komplicirano se sliši. Iščem kje okolji celjskega konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, tomash pravi:

Malo komplicirano se sliši. Iščem kje okolji celjskega konca.

Sem ti pozabil v mojem zadnjem postu omenit. Vem za odličnega čevljarja, ki zna take škornje tudi naredit. Je pa iz okolice Lj. Jaz sem mu lani nesel ene moje stare za pokazat (so zelo podobne tem na tvoji sliki). Ampak tiste moje so bile narejene v Planiki ali Alpini (se ne spomnim več, je tega že dosti let nazaj). Če te zanima, tule je njegova spletna stran

https://www.stajnar.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob ‎15‎.‎5‎.‎2016 ob 19:15, dejcpob pravi:

Bs center. 300 evričev. Sm pa vidu da so jih mel v žireh v reddy to race cenej. Jebi ga prekasno

Tudi jaz imam take copatke mažem juh z voskom a škripljejo ko hodim imaš kako rešitev?

l.p

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 3. 2017 ob 13:11, Yoghurt pravi:

Icon 1000 Elsinore boots. Pa HD bi tudi znal imeti kakšne podobne. V živo, v moto trgovini pri nas se pa ne spomnim, da bi videla kaj podobnega za ženske, žal. So tudi meni všeč takšni škornji. Off&on the bike.

SAm tole je pa BRUH od škornja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, MK Mare pravi:

Tudi jaz imam take copatke mažem juh z voskom a škripljejo ko hodim imaš kako rešitev?

l.p

 

Jest sm jih kr z ketn sprej našpricov tam k se giblejo. je tišina že 1 let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, dejcpob pravi:

Jest sm jih kr z ketn sprej našpricov tam k se giblejo. je tišina že 1 let

Samo na plastiki al tud tam kjer je usnje

Hvala l.p.

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 4. 2017 ob 23:37, MK Mare pravi:

Tudi jaz imam take copatke mažem juh z voskom a škripljejo ko hodim imaš kako rešitev?

l.p

 

Jaz pa sem jih s silikonskim sprejem iz Lidla našprical. Predvsem tam, kjer se stikata čevelj in plastika. Malo sem počakal in potem obrisal. Zdaj so postali tihi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, gretzky pravi:

Jaz pa sem jih s silikonskim sprejem iz Lidla našprical. Predvsem tam, kjer se stikata čevelj in plastika. Malo sem počakal in potem obrisal. Zdaj so postali tihi. :)

Hvala za info...mi pobeš kateri sprej je to.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!