Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Kot nekateri veste so jih meni in moji deklici ukradli na moto zboru v Lendavi.

:shocked!: KDAJ :?: :?: .....se komu kaj drugega zmanjkalo?? bi prosil za objavo.hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak....sem nekako spregledal,kaj pa vem.se zgodi.se komu kaj zmanjkalo v lendavi? pa ne v stilu " pol metra filma" ali " steka cikov"....

BTW classic: ce gres v graz se oglasi,ce lahko kaj pomagam.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem ponavadi v Italijo. Trst ali Gorica.

Kam hodis v Trst....mogoce Motosprint ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čevlje so nama spizdili iz sobote na nedeljo ponoči in to iz predprostora zaprtega šotora. Zako da je moral tip ali baba šotor odpreti. Jebi ga, sam me pizdi ker so bili oboji firma Daytona

Iz Velenja v graz grem jutri ob ene 11.00 uri dopoldan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot nekateri veste so jih meni in moji deklici ukradli na moto zboru v Lendavi.

:shocked!: KDAJ :?: :?: .....se komu kaj drugega zmanjkalo?? bi prosil za objavo.hvala.

Heh stari, Maša je ostala brez ledvičnega pasu (Dainese, ta kratka želvica), sicer pa neka weird logika v vsemu skupi, mater z BMW-jem sva mela vse stvari od petka do sobote oz. nedelje zunaj na štriku nad transparentom, pa noben n'č ni spizdu kamoli da bi kdo kej po fer ceni kupu! :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Jaz sem jih dobil pred casom za 6.000 SIT, zdaj jih pa nikjer ne najdem. Kaksna ideja?!

Hmm, nope, sam upam da jih boš kje najdu drugače je regular cena Dr.M ali Get A Grip okoli 27k SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bi pa še eni kreteni radi, da spuščajo notri obiskovalce, ki bi si malo ogleali motorje!!!! Nobenga noter, če ne plača vstopnine. Sej ko je npr. licitacija, moraš isto tako plačati kavcijo 10% pa se vsem to zdi čist normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v HG v Gradcu je vse do kurca. Ful modelov fali, pri številki pa moraš imeti izjemno srečo, da še kaj najdeš. Ona trgovin MOTOKLINIK pri Laibnitzu pa ima nore cene. Mislim, da sploh nima čevljov pod 200 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona je na vrhuncu.

Če je možno, počakati na jesensko zimske razprodaje in prodajne sejme (Muenchen), tam cene strmoglavijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona je na vrhuncu.

Če je možno, počakati na jesensko zimske razprodaje in prodajne sejme (Muenchen), tam cene strmoglavijo.

Kdaj pa so tocno tam razprodaje ?

Siguren se mislim napotiti kupovat v Muenchen jesen, samo kdaj :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Muenchnu je prodajni sejem Inmot (ali nekaj takega, sem bil letos z motosvetovci tam, ampak za ime pa ne vem več točno) v prvi polovici vsakega februarja.

Zares dosti robe po sprejemljivih ali pa celo zelo ugodnih cenah.

Kako bo z razprodajami v Polotih, Heinetih, Lousih in podobnih je pa najbolje po internetu slediti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:idea:

Brrrm

Moderator

To bi ti lahko pod male oglase obveščal za razprodaje al pa udarno na strani www..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ideja ni slaba.

Ampak, vedno obstaja kakšen ampak:

Brrrm se je v teh svojih dveh motorciklističnih letih od glave do peta odel v usnje, pa čelado ima tudi in rokavice, ki puščajo črno barvo, tudi, škorenjce, ki so na začetku žulili, sedaj pa ne več, a za kazen še nikoli niso bili očiščeni in zloščeni, tudi, pa rutico tudi, pa ledvični pasek tudi, pa krava je čisto nova v štali tako, da ga sedaj nič ne mika brskati za razprodajami in popusti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
quote:

Kire škornje mi torej priporočate za do 40.000 SIT - firma in material - za fundurota

Jest mam Oxtar Matrix Goretex varianto in so absoluten zakon. Primarno namenjeni za endure, jest jih mam na coperju, ker mi najeda visoka peta pri bootsih. So vodno neprepustni, ojacan imajo sprednji del, peto, gleznje in piscali, so enobarvni (crni) in zelo udobni. Poglej si jih na: http://www.oxtar.com/uk/prodotti/catalogo/....php?cod=7103/G

In cena? V TC na Vosnjakovi:

Matrix - 28000

Matrix GoreTex - 37000

----

Brez konzervansov,

           Dave

          http://www.sinistersystems.com

kaj je fora goretexa razen tega da so škornji 9 jurjev dražji?

pa če bi jih primerju s tistimi vendramini podobne cene, keri so boljši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Goretex je teflonska membrana (razvili so jo kakšnih 30 let nazaj v podjetju Gore iz Muenchna, zato ime Goretex, prvotno za potrebe filtriranja v industriji). Sedaj, ko je patent že zasataral, delajo take membrane tudi drugi, splošno ime goretex pa je ostalo.

Ta membrana ima tako majhne luknjice, da zaradi površinske napetosti voda v obliki še tako drobnih kapljic ne more skozi (torej od zunaj v naprimer škorenj), hkrati pa, ker je membrana luknjičava, jo lahko voda v plinasti obliki (vodna para) prehaja (ko se potimo, voda na koži odpareva in skozi teflonsko membrano izginja iz škornja in mi imamo občutek suhih in hladnih nog v škornju).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dainese goretex jakna mi drzi in "drzi" ze 7. sezono kljub krpanju zunanje cordura-plasti (nesrece).skornji so novi (daytona goretex),a ze tudi stestirani v nalivih.edino z rokavicami imam probleme,ne vem kje mi voda "vdira"; skozi rokavice ali med rokavico in rokavom.nekako namrec ne "pasejo" k jakni.in _malenkost_ toplejse so poleti nad 30°C.

drugace pa imam gore-membrano se v zimskih cevljih in rokavicah,v razlicnih jaknah in hlacah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moji prvi čevlji so bili Alpinestars Stage-goreteks. Ker so se obnesli super sem nesljednje kupil isto alpensst., le naslednji model Tech road. Slednje sem kupil v polotu v minhnu, saj imajo tam skoraj vse modele in številke,kar lahko Trstu ali Gorici le sanjaš. Redna cena je bila 400DM, ampak imajo večkrat letno znižanja, tako da sem jih dobil za 300.

Drugače pa je od sodelovca fotr čevljar v pokoju, tak, še iz stare šole. Iz starih moto čevljev mi je naredil skoraj nove. Lahko vprašam če se mu še kaj ljubi delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo mogoče skornje Vendramini Vr700 oz. 900 ? Jaz jih zdaj namreč kupujem pa so mi na oko ful všeč...bi prav prišo kaki nasvet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam takih škornjev. Pa tudi če bi jih imel, je nasvet bolj težko dati.

Če ti na nogi sedijo tako, kot morajo, če ti je cena ugodna, jih vzami.

Saj, kakor koli vzameš, niso za večno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thundercat

Član

Član od: sreda, 14.11.2001 13:52

Objav: 361

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 27 mar 2002 14:07 Zadeva: Motoristični Čevlji!

--------------------------------------------------------------------------------

Zanima me kdo od vas ima motoristične čevlje, kakšne izkušnje imate z njimi, koliko so stali, kje ste jih dobili, za kakšno vožnjo jih uporabljate!

Jaz sem pred tem da bi si jih kupil pa me zanimajo vaše izkušnje z določenimi artikli!

Thundercat

Nazaj na vrh

suzuki

Uporabnik

Član od: četrtek, 09.08.2001 15:32

Objav: 789

Kraj: Vanuatu

Objavljeno: 27 mar 2002 19:45 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Hola!

V soboto sem bil v HG trgovini v Villachu. Imajo razprodajo lanskih modelov, a le se nekaj barv in stevilk. Cena je znizana iz 160 EUR na okoli 75 EUR, bolj sportni, nepremocljivi (z neko xxxTex membrano). Ce te zanima, pohiti - najbolje, da prej poklices, ce je sploh se kaj ostalo.

LP suzuki

Nazaj na vrh

YZFgeorge

Uporabnik

Član od: petek, 09.11.2001 16:16

Objav: 526

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 27 mar 2002 22:50 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Dainese škornji, 2300Ats, Hutter. Kr v redu, čeprav nič posebnega.

Najbolje kar laho ta hip po mojem mnenju je Daytona Security Evoin Alpinestars Supertech. Raje pa ne vprašaj za ceno.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Nazaj na vrh

kaja

Novinec

Član od: torek, 26.03.2002 14:18

Objav: 28

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 28 mar 2002 09:31 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Poglej si na www.daytona.de. Zastopnik pa je Promotor iz Petrovč. Najcenejši so nekje okrog 27.000 SIT. Imamava jih že nekaj časa in so super.

Nazaj na vrh

melandri

Novinec

Član od: ponedeljek, 29.07.2002 23:04

Objav: 27

Kraj: Majšperk

Objavljeno: 03 avg 2002 01:54 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Jaz imam čevlje od Dainese-a, s katerimi sem zelo zadovoljen in tudi z vso ostalo dainesovo opremo! Cena škornjev je pa bila 50.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje noge ščitijo škornji Sidi vertebra cromo. Škornji imajo vso zaščito, lahki za nosit, tudi kakšen sprehod ne dela težav. Cena je malo pod 50.000 SIT, kupljeni pri Habatu.

Testirani v nalivu, držijo vodo 100% (ali ne RAF :wink: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!