Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• thumper
      A zdej bom moral na svedsko namest v rusijo. Eh drago je gor..
    • Snečer
      članek si objavila kot da je to sedaj sveta resnica dejstvo pa je, da se še najjaći mojstri iz te stroke lovijo in nekih zadev se ne da kar izključevati v poplavi fake news&co in imam tehtne argumente, zdravo pamet virus se širi tudi preko različnih površin živalska dlaka ni prav nobena izjema sicer imamo v nasprotnem revolucionarno rešitev pa spet bi me rada žalila a se jaz tako obračam na tvoje prispevke?  cele dneve stroka flanca, rezultatov pa nobenih verjetno bo švedski model res najbolj smiseln...   
    • Quest
      Pa še lokacijo zaupaj da na mapi pocahnam.😁
    • Tedybear
      Obala na Bledu ni poceni. V notranjost 😀 moraš....kremšnite pri "Šmonu" so boljše, pa še pol cenej.
    • Alla
      Lej stari, nemoj....ti verjameš svojim strokovnjakom, jaz svojim. Pol jih trdi eno, pol pa drugo. Vladi (nobeni po svetu) pa itaq ni za verjet niti "dober dan", kamoli karkoli resnega.  Jaz sem se nehala vtikat v tvoja pametovanja, bodi prijazen, pa se tudi ti nehaj obregat ob moje objave.  Predvsem če nimaš nobenih tehtnih argumentov.  Razen, če imaš večkratno nobelovo nagrado iz medicine. Potem vzamem vse nazaj in se ti globoko klanjam. Strah ima pač velike oči in popolnoma nič ZKP
  • Similar Content

• moto rider
      By moto rider
      Daytona Gore-Tex (ali usnjeni). So "dragi." Pravijo pa, da koreniti opravičujejo svoje ime!

Lastniki trdijo, da so to škornji (Gore-Tex), ki se jih prej naveličaš, kot iztrošiš!
      Vaše izkušnje; (Da še drugi vedo, kaj jih čaka ob nakupu!)

(Konkretno tile spodaj "Road Star" so 349 EUR, a pravijo, da je to Rolls Royse roba med obutvijo.)

• metalc17
      By metalc17
      Mene zanima,kje se da nabavt kake podobne šuhe kot tele
      http://www.helmetoutletusa.com/index.cgi?F...tion&Manuf=
      Recimo da so od kakih motocross firem al pa kej podobenga kot tele

v mislih imam bol sk8(skejtarske) modele.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!