Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Codeine
    • RobiRoberto
      Amateur, na mojo žalost je Bevkov vrh prevelik zalogaj za moje noge s kolesom, in tudi "za zdravje" mojega skuterja ...   Moja hčerka je danes dopoldne že nakazala 25 € + na račun zavarovalnice in če se prav spomnim, mi je prijazna referentka iz Avto Krka v telefonskem pogovoru rekla, naj si zavarovalno polico sprintam kar sam, in to sem naredil tako, da sem PDF dokument po mailu poslal moji dragi, katere računalnik, je zaradi njenega dela od doma "priključen na printer", in mi je  lahko sprintala novo zavarovalno polico, katera bo "dokaz" za policiste, če me bojo slučajno ustavili med mojo vožnjo v "zdravsveni dom" ali "najbližjo trgovino" ...   Ker od prve registracije mojega skuterja še ni preteklo 5 let, tehničnega  pregleda na njem še ni potrebno narediti, zato bi rabil samo še novo prometno dovoljenje, katerega pa do "zajezitve pandemije" še ne bom mogel dobiti ...  
    • motozajebant
      dolg si zdržu 
    • vandrovec
      Pa pride še 5G v poštev pri tem scenariju zarote...
    • MARE 65
      To se tud jaz že nekaj cajta sprašujem ?!
  • Similar Content

• moto rider
      By moto rider
      Daytona Gore-Tex (ali usnjeni). So "dragi." Pravijo pa, da koreniti opravičujejo svoje ime!

Lastniki trdijo, da so to škornji (Gore-Tex), ki se jih prej naveličaš, kot iztrošiš!
      Vaše izkušnje; (Da še drugi vedo, kaj jih čaka ob nakupu!)

(Konkretno tile spodaj "Road Star" so 349 EUR, a pravijo, da je to Rolls Royse roba med obutvijo.)

• metalc17
      By metalc17
      Mene zanima,kje se da nabavt kake podobne šuhe kot tele
      http://www.helmetoutletusa.com/index.cgi?F...tion&Manuf=
      Recimo da so od kakih motocross firem al pa kej podobenga kot tele

v mislih imam bol sk8(skejtarske) modele.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!