Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Reklama stara okoli 15 let. Tovarna mislim da več ne obratuje, glede na lokacijo pa je možno, da je znanje prešlo v podjetje Safesteps v Škofji Loki.

album_thumbnail.php?id=126

Povečana slika je na http://www.motosvet.com/phpbb/album_view.php?id=126

samo rdeči križ ?? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo rdeči križ ?? ...

:?: :?:

na linku ni slike ampak samo rdeči križ ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na linku ni slike ampak samo rdeči križ ...

Sorry, zdaj sem na drugem računalniku videl rdeči križ, na mojem je lepa velika slika. Prosim moderatorje in admistratorje za pomoč. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno vsi poznate Alpinestarsove cross skornje, ki majo na spicu kovino. No, in to bi zdaj jaz rad nardil na svojih ki tega nimajo. Opazam da zlo uzivam v nagibih in v skoraj vsakem malo lepsem ovinku podrsam z spicom skornja po asfaltu, to pa pomeni da bi mi v zelo kratkem casu pobralo dol gumo in usnje. Kak gor fiksirat kovino ali kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno vsi poznate Alpinestarsove cross skornje, ki majo na spicu kovino. No, in to bi zdaj jaz rad nardil na svojih ki tega nimajo. Opazam da zlo uzivam v nagibih in v skoraj vsakem malo lepsem ovinku podrsam z spicom skornja po asfaltu, to pa pomeni da bi mi v zelo kratkem casu pobralo dol gumo in usnje. Kak gor fiksirat kovino ali kaj podobnega?

pa ponoči s čevlji po tleh drsat, boš vidu ognja za tabo, :wink: se bo kresalo in bliskalo na nauš mogu vrjet :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, če se splača v Sloveniji škornje kupovat ali so v tujini cene le teh kaj nižje?

Hvala,

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi so nizje... razen ce se pri prodajalcu v SLO ne zmenis za kaksne ugodnosti... Je pa zunaj definitivno vec izbire, tako modelov kot barvnh kombinacij.

>>>Alpinestars Tech 6 BLACK<<< 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, če se splača v Sloveniji škornje kupovat ali so v tujini cene le teh kaj nižje?

Hvala, lp

Jst sem jih iskal po ITL, AUT, D....

Kupil sem jih pa v SLO :wink: 8) Tak da, razmerje kvaliteta - cena je lahko tudi pri nas ugodna :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno gulim martins bulerje, :lol: odlični za potovanja,ker niso nerodni za razne oglede,sprehode imajo pa to slabost da ne držijo vode.

sem znucal že ene enduro škornje od AXO-ta sam so bli preveč nerodni -za touring :!:Pa odlični za off-roud :!:

kaj naj si omislim :?: obvezno gore-tex, touring, kje imajo ugodne cene in veliko izbiro :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jutri ali vsaj v soboto grem iskat ene skornje(za sport-touring). Zanima me , ce kdo ve, kje v slo bi se dalo dobit dobre skornje ter za posteno(ugodno) ceno. Naj bo ta stacuna nekje v obmocju 01 ali 04(no, mogoce tudi kje dlje).

Hvala za odgovor,

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ali vsaj v soboto grem iskat ene skornje(za sport-touring). Zanima me , ce kdo ve, kje v slo bi se dalo dobit dobre skornje ter za posteno(ugodno) ceno. Naj bo ta stacuna nekje v obmocju 01 ali 04(no, mogoce tudi kje dlje).

Hvala za odgovor,

lp

Jaz imam za vse vrste touringa kar gasilske ... kupil v SafeSteps d.o.o. v Šk.Loki ...

So nepremočljivi, imajo vgrajeno jekleno zaščito prstov, pete in podplata, dve zadrgi za hitro obuvanje in sezuvanje ... priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, midva z mojo predrago sva sla glih v hmc za njo, jakno gledat, na koncu sem pa jaz tam kar skornje kupil. Kupil sem SIDI B ONE, crno sive barve(hudo lepe) s skoraj popolno zaščito. Na nogo mi zaenkrat sedejo fenomenalno, bomo pa se videli kako je v voznji. Upam, da ravno tako. :P :D :D :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ali vsaj v soboto grem iskat ene skornje(za sport-touring). Zanima me , ce kdo ve, kje v slo bi se dalo dobit dobre skornje ter za posteno(ugodno) ceno. Naj bo ta stacuna nekje v obmocju 01 ali 04(no, mogoce tudi kje dlje).

Hvala za odgovor,

lp

Jaz imam za vse vrste touringa kar gasilske ... kupil v SafeSteps d.o.o. v Šk.Loki ...

So nepremočljivi, imajo vgrajeno jekleno zaščito prstov, pete in podplata, dve zadrgi za hitro obuvanje in sezuvanje ... priporočam.

Ali so to taki škornji, da gredo čez kombinezon, ali jih moraš spodaj tlačiti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ali vsaj v soboto grem iskat ene skornje(za sport-touring). Zanima me , ce kdo ve, kje v slo bi se dalo dobit dobre skornje ter za posteno(ugodno) ceno. Naj bo ta stacuna nekje v obmocju 01 ali 04(no, mogoce tudi kje dlje).

Hvala za odgovor,

lp

Jaz imam za vse vrste touringa kar gasilske ... kupil v SafeSteps d.o.o. v Šk.Loki ...

So nepremočljivi, imajo vgrajeno jekleno zaščito prstov, pete in podplata, dve zadrgi za hitro obuvanje in sezuvanje ... priporočam.

Ali so to taki škornji, da gredo čez kombinezon, ali jih moraš spodaj tlačiti ?

škornji čez hlače ... avstrijska kmečka moda ... škornji se nosijo pod hlačami, ker si sicer ne predstavljam kako boš dež zunaj ostal, če so hlače v škornjih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škornji čez hlače ... avstrijska kmečka moda ... škornji se nosijo pod hlačami, ker si sicer ne predstavljam kako boš dež zunaj ostal, če so hlače v škornjih ...

a ne bos me dobil na to foro... :lol:

nosim hlace cez skornje..... in ko je dez se nisem imel mokrih hlacnic.dezni cez in goretex skornje. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, ti ki si čopersko oblečen na monsterju že lahko daš hlačnici čez škornje. Mi, ki smo pa ustrezno motorciklu namodirani imamo pa tako ozke hlačnice tam doli pri gležnjih, da enostavno ne gre drugače kot hlačnici v škorenj, pa avstrijska moda gor ali dol. :lol:

Si toliko razburil Iceta, da je vse skupaj narobe zapisal. :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUHHHHHHHHH .....jebemtis...... zmeden :oops: 100/uro..... UPPPPSSS..... hotschko jaz biti tvoj fan...... in od OSTa tudi :lol:

@ brrrm: kaj bi jaz brez tebe..... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ali vsaj v soboto grem iskat ene skornje(za sport-touring). Zanima me , ce kdo ve, kje v slo bi se dalo dobit dobre skornje ter za posteno(ugodno) ceno. Naj bo ta stacuna nekje v obmocju 01 ali 04(no, mogoce tudi kje dlje).

Hvala za odgovor,

lp

V TCju sem si lani kupil Oxtar Matrix GORE za 36.000 SIT Ce niso GoreTEX pol so 10 jurjev cenejsi. Ojacana golenica, glezenj, peta in zunanji sprednji del noge. V njih se da hodit in ne zgledajo kot pancerji. Nepremocljivi. Ce si jih hoces bolj ogledat:

http://www.oxtar.com/uk/prodotti/catalogo/....php?cod=7103/G

pa se slika:

44_big.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ja dobro hlače daš v škornje potem pa vedno dežni kombonezon s sabo voziš ali kaj?

Jaz imam nepremočljiv kombinezon in dam hlače čez škornje, pa nič ne rabim dežnega kombinezona (vsaj za enkrat je šlo)?

Če bi se pa cel dan vozil po dežju bi mogoče pa prav prišel!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!