Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Posavska


Priporočene objave

Od tega vašga/našga nabijanja bo folk mislu, da smo samo mi v Posavju :lol1:

Kaj pa ostali? Ko sedim na kavi v "bazi", vsake tolko nekdo prihrumi poleg :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res, da ga čelada zlo polepša...šoferja mislim :eek:  :eek:

Pa ne samo mene :naughty: :naughty: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Frips z fullresolucijo ne bo nič,se mi je neki resize zjebal,jo ma pa Raf že na cd zapečeno :slap:

2.Raf,mišljeno je blo all inclusive,itak :blink:

3.Gallus,še tako dober fotoaparat ne more polepšat očitnega :xx:

sincerly yours

DAN

P.S. Hvala za vsa obvestila,da nisem imel nesreče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od tega vašga/našga nabijanja bo folk mislu, da smo samo mi v Posavju :lol1:

Kaj pa ostali? Ko sedim na kavi v "bazi", vsake tolko nekdo prihrumi poleg :hmm:

Ma neeee,mi z poligona smo pixke,frajerji,pozerji....se folk velik bol obrača za tistimi,ki čez mesto žgejo do daske :blink: :eek: :SS

once again sincerly yours

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdele sem vse popluval,grem počas na kofe v bazo :)

third time sincerly yours

DAN

DAN has left the building :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdele sem vse popluval,grem počas na kofe v bazo :)

third time sincerly yours

DAN

DAN has left the building :worship:

Še iz KK (med Brežicam in KK) ... sem bolj zelen in ne poznam glih motoristov iz posavja razen 3-4 (prijatelji, sodelavci ...) )

Kdaj pa imate kakšne spretnostne vožnje pred intermarketom .... kje je baza!? Čist zelen nič ne vem! :blush: :grrr

Bil sem nekakrat na mobikrogu ... drugač pa pridno nabiram kilometre! :grim :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?  :?  :eek:  :?  :?

hja, je zajebano delat u pekarni... :kva2: :kva2: ne dobiš nobenih informacij :blush: :blush: :blush:

Drugač pa ata Gallus, jes sm še s čelado grd, ampak ko dam podkapo gor...vauu :grim :grim

2 bad, baza.....izložba, ups kafić ob brežiški znamenitosti...bolj znani kot vaserturn!!!!!!!!! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 bad, baza.....izložba, ups kafić ob brežiški znamenitosti...bolj znani kot vaserturn!!!!!!!!! :eek:

V soboto sem se peljal mimo .... sta bila dva (vsaj mislim) motorista na terasi! :yea1:

Sta se neki obračala, ko sem se mimo peljal! :eek: (srebrna hornetka - mat barva)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem, bil odsoten v soboto...

je pa možno...drgač pa motor na klocne, pa na kofe prit...grizemo samo zjutraj...po tretji kavi smo že mirni... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...grizemo samo zjutraj...po tretji kavi smo že mirni... :blush:

... kolikor jaz vem ... eni grizejo vedno :grim :grim :grim :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak nisi ti te sreče :kva2: :kva2: :kva2:

ampak kakšno kandidatko...to pa ja... :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...to sam ko delam kot nosač za firmo fuš d.o.o., ker nimajo kaj druzga za pit...je gazda škrt ko žid :( :whistle: :xx: :wacko:

Popravljeno . Popravil RAF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaserturn iliti vodovodni stopl iliti Aquarius ali pa na ovinku pri pošti :OK:

Prepoznat nas ni težko, posebno če je stric z brki zravn :fredy: (v paketu z njim so ponavadi dve Suze,ena take čudne vmazane rdeče barve :SS ) ..tko včasih mal grdo gleda okol, ne se bat..ne grize :doze: Aja motore maš pa tko al tko na eni od slik.

DAN a priprave na čevape u Bosna že potekajo? pa priprave na :beer1: ? Pa ne pozabit :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa imate kakšne spretnostne vožnje pred intermarketom ....!? Čist zelen nič

na to je pa težko odgovorit..ponavad priprave oz bol dogovori (ja to bo to :blush: ) zlo dolg potekajo. Pa še pol pade "dan D" na kakšno nedeljo (heh pol se pa pel skrokan po poligonu...ti stari strici nč ne razumejo nas mlade in naše potrebe po sobotnjem druženju :drunk: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...to sam ko delam  kot nosač za firmo fuš d.o.o., ker nimajo kaj druzga za pit...je gazda škrt ko žid :(  :whistle:  :xx:  :wacko:

... če pa za kaj drugega še nisi ... :nono: :nono: :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa imate kakšne spretnostne vožnje pred intermarketom .... kje je baza!? Čist zelen nič ne vem!  :blush:  :grrr

Bil sem nekakrat na mobikrogu ... drugač pa pridno nabiram kilometre!  :grim  :yea2:

Če te zanima trening - pošlji PM - se bomo zmenili .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ti stari strici nč ne razumejo nas mlade in naše potrebe po sobotnjem druženju :drunk: )

... ta mladi morajo zgodaj spat, ker še rastejo O:-) .... tastari pa itak pred TV že ob 21.00 :zzz: B) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor za v bosno naložen :D

Zdele grem na priprave za čevape,sicer odojk...jutri pa direkt na čevape :OK:

Frips kolko sem te jaz zastopu greš ti tud jutr :blink:

:photo: pa normalno,nikol ne veš kdaj ti kake sumljive fotke prav pridejo :)

Novinci pa nej se spomnejo kdo je zadnjih pet let z motorjem okoli,tako da nas menda ni težko prepoznat .) Nič bat ne grizemo....no,vsaj nekateri...

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novinci pa nej se spomnejo kdo je zadnjih pet let z motorjem okoli,tako da nas menda ni težko prepoznat .)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!