Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Posavska


Priporočene objave

DAN ja hrem ja :OK: Ste me pregovoril...mislim dolg ste rabli :lol1:

Še mal tle visim, nabijem uro dve na šihtu pol pa gasa :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekspedicija srečno končana,motorji celi,malo težka glava,ludo i nezaboravno :worship: ....več prihodnjič :beer2:

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že povedal v drugi temi...višja sila me je odvrnila od obiska :(

Kar je najhujš,se naslednjih 10 dni ne morem pelat....pa lih tapravo vreme je :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že povedal v drugi temi...višja sila me je odvrnila od obiska :(

Kar je najhujš,se naslednjih 10 dni ne morem pelat....pa lih tapravo vreme je :headbang:

Ma komot bi lahko z avtom prisel, bla zlo prijetna druzbica :grim jaz sem zdrzal do kake 2h zjutraj ostali pa se dlje :yea2:

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da smo posavci mal zaspal...ups, pa da nsa zbudim....;)) :fight2: :fight2: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da smo posavci mal zaspal...ups, pa da nsa zbudim....;)) :fight2:  :fight2:  :fight2:

Meni je dost zanimiva cesta v smeri Mokronog .... se kaj vozite v tisto smer al kje vam je najboljša cesta za kakšno krajšo furo!? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da smo posavci mal zaspal...ups, pa da nsa zbudim....;)) :fight2:  :fight2:  :fight2:

Saj , ko bo spet kaka zurka bo itak tle kej napisanga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, proti Mokronogu je zelo lepa cesta. Lepo speljana, pa se grob asvalt je v tadolgih ovinkih :yea2: samo pretiravat pa ni zdravo ze zarad zascitnih ograj, oziroma kolickov!

Potem pa skozi Mokronog, Smarjeske toplice, Otočec, Šentjernej, Kostanjevico in Krško! Cca 80 km lepe dinamicne voznje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaščitne ograje in količki so zadnje čase še najmanjši problem. Se zgodilo parkrat,da sem v kakšnem zaprtem ovinku naletu na cestarje, da o traktorjih ne govorim :xx:

Matr sam naj se grejo solit...so jo cist zjebal s flikam v smeri Mokronog-Sevnica... :angry2:

Drugače sem večkrat na tisti relaciji...mal v Mokronog na kofe...majo dobro kelnerco pri cerkvi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače sem večkrat na tisti relaciji...mal v Mokronog na kofe...majo dobro kelnerco pri cerkvi :OK:

Za kelnarco bom šel pa preverit, če je res OK ti ne bom verjel na besedo! :grrr

Sem pa danes šel do Tržišča in na poti proti Sevnici sem celo 2 motorista srečal! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola kratek debrifing po srečanju mk pakleni vozači-lukavac bih.

Odhod v petek popoldne po zeloooo dolgočasni avtocesti(časovna stiska)do Slavonskega broda :BUA: nato pa preko Doboja do Tuzle oz.Lukavac-Modračko jezero,prispeli okoli šestih zvečer.Takoj ko smo postavili motorje na štender je bil pri nas redar...varnostnik in se ni umaknol od motorjev niti za sekundo vse do našega odhoda naslednji dan :OK: Bosanci seveda tradicionalno gostoljubni,vsa čast :OK:

Potem se je pa normalno začelo...pozdravna rakija...itd...itd...itd....čevapi....

Fešta se je zavlekla že krepko v noč ko se nam zlušta kava in tako ga užgemo v 50m oddaljeno restavracijo, :blink: opa v restavraciji pa Haris Muslimović,folka pa toliko da si več hodil po drugih in se ob tej priložnosti vsem prisotnim in pohojenim opravičujem :blush: .Seveda sem se v trenutku spomnil vseh narodnjakov,ki sem jih slišal še kot vojak bivše narodne armije...rastur... :blush:

Naslednji dan smo nekako do desetih uspeli kreniti na pot,seveda mimo Arizone,na žalost smo vsi imeli malo premajhne čelade :SS zato šoping ni bil bogvekaj pa tudi hitro je bil zaključen ob ledeno hladni poživitvi.Nato pa še bolj dolgočasna vožnja domov :BUA:

Vso zadevo so popravili Bizeljski vrageci,ki so nas počakali z okusnim golažem in špricarjem :blush:

Skratka čim prej vso zadevo ponoviti!Ludo i nezaboravno!

Še opozorilo za bodoče popotnike,ceste v bosni so katastrofa promet pa tudi,zato previdno!!!

DAN

P.S. Frips tebi se pa pozna,da si na bolniški te je po celem forumu,ko trave na travniku,he,he .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram še dodati,da je lokacija jezera zelo zanimiva,lokalna dekleta zelo prijazna .)

Edino smo imeli dvome o dveh iz Novega Sada...ena se je brila,druga je pa trdila da obstaja možnost da je moški :hmm:

:lol1:

SOOOOOOOONJAAAAAAAAAAAA :lol1:

DAN sej ceste so ble še kr....bol se je blo za bat lokalnih kamakaz :grrr

Kar se pa moje bolniške tiče......matr za znoret. Sem probal zadnjiš vsaj "brain cap" nataknt na bičo,tko za par krogov po mesto...pa ni šlo :cry:

Nimaš pojma kako je teško vsak dan hodit mim motorina v garaži. Sem začel uporabljat glavni vhod v bajto :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko čist mimgrede me zanima kdaj bomo kej zapil novega tisočaka v naši družbi :blink: :blush:

Sicer pa ni šlo drugače,sem eno uro iskal krstni makadam :whistle: pa da vidiš face,a je to edina pot,pa kje v pi.... m....... si našel ta makedam :eek: :grrr :grrr

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nas ponosni lastnik nekam izogiba,pa še zadnjič je spet zamudil na veliko tko da ma zdej dva "greha" za oddelat :grrr

Sam res...kje za vraga si tist makadam najdu :hmm: , jst motor dan prej spucal, Zozo pa lih prpelu jurja iz Delte...je reku da je to lažje kot pa pucat :lol1:

Aja..je pa dal za :beer1: v Stadionu

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neč ne vemo da je dal. eni smo moral delat... :SS :krneki:

drugač pa je še učeri zajebu,jest mu pa maksi pakung aspirina s sabo nosim ko da sm apoteka!!! :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mam feeling, da med tednom na baljkan zahaja... :OK: :OK:

mu bo treba zrihtat kakšno kontrolo... :yea2:

mojvipmedorganivmalihhiskahpress :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!