Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Posavska


Priporočene objave

sem pršo ne...

pa dans tud... :whistle: :whistle: :whistle:

pa kak km sem tud naredu :whistle: :whistle: :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pršo ne...

pa dans tud... :whistle: :whistle: :whistle:

pa kak km sem tud naredu :whistle: :whistle: :naughty: :rolleyes:

... samo ti treniraj ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... samo ti treniraj ... :evilgrin:

jap...jutri trening št. 2... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pazi,da mašine ne pregreješ preveč :whistle:

aha...bom merku...sej veš da sem bolj počasen...hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi spijo...no jaz danes cel dan motoriral...je blo fajn...hihihi :whistle: :whistle: :whistle:

Hvala vodičem za vodenje, pa grenki za moralno podporo... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi spijo...no jaz danes cel dan motoriral...je blo fajn...hihihi :whistle: :whistle: :whistle:

Hvala vodičem za vodenje, pa grenki za moralno podporo... :naughty: :naughty: :naughty:

Khm.. Hvala za obisk in družbo. Pa kavo v šalci ne plastiki. :grim

Drugače pa še dobro da si bil v bližini. Suzukijevci ste očitno vajeni vseh mogočih zapletov na motorjih. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm.. Hvala za obisk in družbo. Pa kavo v šalci ne plastiki. :grim

Drugače pa še dobro da si bil v bližini. Suzukijevci ste očitno vajeni vseh mogočih zapletov na motorjih. :P

jap...bom dal tablo na hrbet...servis in asistenca na tereno...sam zate.... :naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap...bom dal tablo na hrbet...servis in asistenca na tereno...sam zate.... :naughty: :krneki:

Naše dvorišče ni teren! :grrr Torej asistenca ni bila potrebna.

Drugače pa mislim, da bom jaz tudi mela neko firmo: Enostavne in takojšnje rešitve za motoriste na terenu- IZOLIR-TRAK&VEZICE d.o.o. :grim

Je pa Prlekija lepa za vozit, a? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...na dvorišču asistenca ni potrebna... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: dober da maš mal klanca.... :whistle: :naughty:

drgač pa...res...dobiš za birthday...al pa za majmunovo bund vezic pa izolir trak... :rolleyes: :rolleyes:

jap...prlekija je lepa...za vozit... :whistle: :whistle: sam ne vem ka se ti prekmurka v prlekijo rineš...hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...na dvorišču asistenca ni potrebna... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: dober da maš mal klanca.... :whistle: :naughty:

drgač pa...res...dobiš za birthday...al pa za majmunovo bund vezic pa izolir trak... :rolleyes: :rolleyes:

jap...prlekija je lepa...za vozit... :whistle: :whistle: sam ne vem ka se ti prekmurka v prlekijo rineš...hahahaha

Thja avtocesto so samo do tja potegnili zato. Kaj se pa ti? :hmm:

Za rd bi pa mela vaservago ali pa geotrikotnik. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to sta rinla.. :P :D

RAF-a sem rinila po dvorišču, ker se je hotel z ninjo pelat. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAF-a sem rinila po dvorišču, ker se je hotel z ninjo pelat. :grim

Jap in ko sem zagledal astorja, sem si zaželo, da bi sedel na suljoti, ne pa na kosilnici....ups, nitkarci... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap in ko sem zagledal astorja, sem si zaželo, da bi sedel na suljoti, ne pa na kosilnici....ups, nitkarci... :naughty: :whistle:

Misliš, da ma žučofobijo tale moj pes? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozmo :grim

Samo v drug konc SLO kot RAF :evilgrin:

Thja zate tak vem, da se proti SV SLO pelješ 1x na 5 let.. :rolleyes: Zato sem pa vprašala, če ste (vsi ostali razen onega s Suljotom) letos sploh kaj na cesti (kjerkoli).. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka zdaj Posavci, a se kaj vozite ali se ne upate, ker veste, da se vozi RAF? B)

Eeeee v tem je tudi nekaj resnice,sicer mora zdaj trenirat........sam se še ne da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeee v tem je tudi nekaj resnice,sicer mora zdaj trenirat........sam se še ne da.

DAN, sma danes še mokri trening vsekala...men je ok, ker je bil Suljo usran....sam eni so mel pa spucano mofo :unsure: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAN, sma danes še mokri trening vsekala...men je ok, ker je bil Suljo usran....sam eni so mel pa spucano mofo :unsure: :naughty:

Da ti vse po spisku :slap: .......kaki vsran motor imam,sem šele videl doma v garaži.....

Je pa res,da ni nobena strela v mene vžgala :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!