Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Posavska


Priporočene objave

O joj...šravfanja se pa bojim, velik sreče, upam da boste dobro zrihtal :unsure: :unsure: :unsure:

jap...ko kupiš nov motor...nardiš prvo servis...vsaj jaz...olje, filtrum...pa še kaj... :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: ker uni s kavli ola ne menjajo...ampak dolivajo...pa tega ne vejo... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap...ko kupiš nov motor...nardiš prvo servis...vsaj jaz...olje, filtrum...pa še kaj... :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: ker uni s kavli ola ne menjajo...ampak dolivajo...pa tega ne vejo... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

... na novih se delajo servisi v intervalih na 6000 ali 12 000 ... :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap...ko kupiš nov motor...nardiš prvo servis...vsaj jaz...olje, filtrum...pa še kaj... :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: ker uni s kavli ola ne menjajo...ampak dolivajo...pa tega ne vejo... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Kar tolaži se... :whistle:

... na novih se delajo servisi v intervalih na 6000 ali 12 000 ... :whistle: :evilgrin:

Odvisno kateri moped in ali misliš servisni interval ali servisni interval z menjavo olja :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponosni lastnik novega kombinezona,je leder preživel testno vožnjo?

Baje da ja. Od oštarije do oštarije.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...no ja...se pač vozim..pa nisem tolk za računalnikom :whistle: :whistle:

Potikanju po kafanah se po novem tak zdaj reče? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potikanju po kafanah se po novem tak zdaj reče? :hmm:

kafana :whistle: kafana :whistle: kafana..... :whistle: , umjesto teve ekrana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh...Ti z rdečo vtrko...Cel dan po gostilnah??? Zjutraj sem te srečal na pumpi, popoldan pa si se vozil iz Bizeljskega verjetno k RAFu domov...ker si zavil levo v Bukošku...

Pa še nekdo je bil zraven a nisem utegnil dobro videti kaj je bil zaen motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh...Ti z rdečo vtrko..

Ta nima rdeče vtrke :whistle: ,ti pa ne morem pomagat,če me cel dan zasleduješ... :P

un ta drug je pa čista eksotika,karavan pač....

Če naredim povzetek si me videl v gostilni samo enkrat na morgen kofeju...

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAF

... nič nisi poklical... :unsure: :krneki: :unsure:

Jap...nisem...sory...neke zadeve reševal...sicer pa a nimaš moje cifre... :naughty: :naughty: :naughty:

Drugače pa mojem prijatelju želim uspešen prvi delovni dan po dopustu..... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj...se oproščam oproščam....rdeča VFR !!!!! tiskarski škrat... Ja zate z karavanom ne vem no...ampak verjetno sta odšla iz pivane na bizeljskem..priljubljen stop plac za bikerje.. Sem pa se pravi da je bil ta z vfrjsko vsaj dvakrat v gostilni ker sem ga srečal na pumpi..lahko bi vsaj pozdravil, glede na to da sva sovaščana!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...neke zadeve reševal...

... sem videl, da si v Siglu, pa nisi poklical, kar pomeni, da si imel boljšo družbo ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem videl, da si v Siglu, pa nisi poklical, kar pomeni, da si imel boljšo družbo ... :evilgrin:

Ja ne vem če je glih tako...ampak ok...naj ti bo....misli si svoje...sicer pa itak teb ne more človk zadovoljit...ker morjo bit vse oštarije po tvojem izboru.... :whistle:

spoštovanekelnarceneželitesitakozakompliciranegagostapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj...se oproščam oproščam....rdeča VFR !!!!! tiskarski škrat... Ja zate z karavanom ne vem no...ampak verjetno sta odšla iz pivane na bizeljskem..priljubljen stop plac za bikerje.. Sem pa se pravi da je bil ta z vfrjsko vsaj dvakrat v gostilni ker sem ga srečal na pumpi..lahko bi vsaj pozdravil, glede na to da sva sovaščana!!

Kot sem že napisal V gostilni si me videl samo ENKRAT :whistle: ,drugič pozdravim obljubim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker morjo bit vse oštarije po tvojem izboru.... :whistle:

... v tiste ko jaz hodim so po mojem izboru ... :evilgrin:

... ti lahko (če želiš) hodiš tja, kjer se ti ne dopade ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v tiste ko jaz hodim so po mojem izboru ... :evilgrin:

... ti lahko (če želiš) hodiš tja, kjer se ti ne dopade ... :whistle:

jap...sej jaz dlakocepim...3 ml ptičjega mleka na kaplce odštete....pa kockast led s pobranimi kanti.... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap...sej jaz dlakocepim...3 ml ptičjega mleka na kaplce odštete....pa kockast led s pobranimi kanti.... :whistle: :whistle: :whistle:

... dokler jaz plačam ne birt ... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi...počas čez naše konce...policajev je ko dreka....Jst sem padel na radar v Crkljah...in hvala vsem ki so mi prej blendal....

Am....RAF...nč več ne vidim rumenega a ste prebarval makino, al te žena več ne spusti naokol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!