Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Posavska


Priporočene objave

..........nima več,ne rumenga,ne nove barve,ne žene.... :P :P :P

:worship: :worship: :worship:

zato sem pa več na cesti...... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kafana se ne šteje za cesto.. :krneki:

ja sej....ne vem v keri kafani me srečaš.....tebe bol po gostilnah videvajo :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej....ne vem v keri kafani me srečaš.....tebe bol po gostilnah videvajo :whistle: :naughty:

Za tole roka v ogenj ne gre,sploh greš iz kafane :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap...sej jaz dlakocepim...3 ml ptičjega mleka na kaplce odštete....pa kockast led s pobranimi kanti.... :whistle: :whistle: :whistle:

hja tole je pa tud men od nekje znano...verjetno si biu tut pr men že na kofetki :)

aja RAF se vidmo dans na zboru ne...boma eno pivo spila...al ti kr belo kavico s sabo prnesem..hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja tole je pa tud men od nekje znano...verjetno si biu tut pr men že na kofetki :)

aja RAF se vidmo dans na zboru ne...boma eno pivo spila...al ti kr belo kavico s sabo prnesem..hehe

tamala...ti sam termosko s kofetom prnes.....eni pač delajo na metanol...jest pa na kofein...hehehehe :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tamala...ti sam termosko s kofetom prnes.....eni pač delajo na metanol...jest pa na kofein...hehehehe :naughty: :naughty: :naughty:

hja treba termosko prvo najdet...sj lah naročimo kr od komočara...bo vera prnesla na zbor :P hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja treba termosko prvo najdet...sj lah naročimo kr od komočara...bo vera prnesla na zbor :P hehe

ja k men jo prid iskat...zbiraš lahk...3 dcl, 7 dcl, al pa l.....mamo na zalogi...hahahaha :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AF,danes ne bo nič kofeta..... :whistle: :drunk:

Jap...nč kofeta...je blo drugihatributov preveč....beri se zasidral...in pol sam zlil domov...sory stari....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap...nč kofeta...je blo drugihatributov preveč....beri se zasidral...in pol sam zlil domov...sory stari....

Komentar ni potreben,kanede.........burek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... DAN ...

... a se ti je spraznil mobitel ... :?

:unsure: ne,da bi vedel,sem dobil obiske,pol sem pa samo na brzino letel po kruh,skor ob osmih... :wacko:

..si bil še na lokaciji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... virusi iz XXX ... :winkiss: :evilgrin: :whistle: :evilgrin:

Moram mal tud na xxx,da vidim,če res tam virusi tako letijo..

The stroj dela ko šus... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!