Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Posavska


Priporočene objave

Pravkar se vrnil iz ZG ehm.....sem mel manjše opravke s CRO provido  :fight2:

.....in....$$$ :blink:

Sicer maš spet pozdrave od mojga CD playerja :P

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in....$$$ :blink:

Sicer maš spet pozdrave od mojga CD playerja :P

DAN

:topic: :topic: :topic: :OK: :OK: :OK:

hahahaha, mal zezam.... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa cenej kot telefon..pa še šefi ne vidjo :yea1:

:topic:

Ze, ze, sam to ipak ni IRC kanal, ampak bi naj se tle not pisalo, kdaj, zakaj, ... kje, kej dogaja! .)

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne bit tko uradni heh

Sicer pa en lep pozdrav iz Sarajeva. Čevapi so :OK: , pivo je :OK: , dekleta pa ehmmm :yea1:

C-ya čez par dni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips

... pazi da ne boš od dobrot  :SS  ...

... uživaj ...

:OK:  :OK:  :OK:

Lignjev se na veliko izogibam, tako da sem samo na čevapih,pleskavicah in piletini.

Sam qrc ka tam kjer imajo najboljše čevape nimajo pira,ki bi se prilegel....eh ta vera je ful čudna :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... frips ... si še živ :? ...

... da se nam ne boš oženil, tam doli O:-) :devil: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... frips ... si še živ  :?  ...

... da se nam ne boš oženil, tam doli  O:-)  :devil:  B)

sej to je fajn....on zaljubljen v njo, ona pa u plavo nebo s zvjezdicama :P :devil: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz zaupnih virov sem izvedel, da se je izgubleno dete frips vrnil v EU :OK: :OK:

frips ne ginejo ti dve rundi juter, si v zaostanku... :grim :grim :grim

potem pa naslednji teden srečno pot uz pjesmu Ne vračaj se sine :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil RAF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halooo družba,kaj je zdaj to,pred dvema tednoma ste v pol ure napacali dve strani zdaj pa... :blink:

Kaj je kdo zbolel?

DAN

Folk je sel na dopust, mogoce :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne še, delamo...

Ampak SITNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :yea2: :yea2: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopust? Kaj pa je to? :hmm:

Eto včeraj sva z Zozotom končno spustila na pašo konje. En "skok" do Mokronoga na kofe.. je mela kelnerca zanimivo majčko z napisom "What are you waitting 4"? No,z zadnje strani ne bi čisto nič čakal :blush: ...sam me je pol malo minil, ko sem videl še sprednji del.... Ja ja zdj pa rečte da sem zbirčen...pih :naughty:

Skratka...furca po mirnski....., če odvzamem en kup šleperjev,ki so stali sredi najboljšega levega ovinka (bog si ga vedi kaj so tam počeli :hmm: ), ene nadobudne voznice osebnega avtomobila (ki je mislila,da je cela cesta njena :nono: ...hallooo čeprav je plačala cestni sklad, naj se drži svojega dela cestišča) in seveda ene manjše plohice (končno šle bosanske mušice dol iz jakne :worship: )......je bila :yea2:

Vmes se ustavla še v KK,pogledala par lušnih pup :whistle: , na poti v bazo skoraj "podrla" še eno lušno lolelašico :rolleyes: Mislim ta današnja mladina....prvo jim joški zrasteje šele potem zgubijo mlečne zobe :slap:

Hja....nekaj je bilo v zraku :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem motoristom v Posavju!

Zna biti, da je v Posavju mnogo lastnikov motornih koles, vendar opažam na cestah veliko več brezglavih divjakov, ki ogrožajo sebe in druge namesto, da bi uživali v vožnji s svojimi mopedi(*moped pomeni "motorni pedali").

post-8073-1121323862.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem motoristom v Posavju!

Zna biti, da je v Posavju mnogo lastnikov motornih koles, vendar opažam na cestah veliko več brezglavih divjakov, ki ogrožajo sebe in druge namesto, da bi uživali v vožnji s svojimi mopedi(*moped pomeni "motorni pedali").

zdaj se pa odloč, motoristi, mopedisti....na koga kaj leti... :devil: :devil: ...če maš ti pedal pogon, ga večina nas tuki gor nima.... :OK: :OK:

res pa je, da nas je vsak dan več, pa tudi, da se v množici nas najdejo takšni in drugačni :whistle: :whistle: ampak to je pravilo množice....za nekoga sem jaz samo počasne na cesti, za nekoga pa sem norc...meja je tanka....sploh če jo postavjajo mame za cesto s kanglco u roki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem motoristom v Posavju!

Zna biti, da je v Posavju mnogo lastnikov motornih koles, vendar opažam na cestah veliko več brezglavih divjakov, ki ogrožajo sebe in druge namesto, da bi uživali v vožnji s svojimi mopedi(*moped pomeni "motorni pedali").

Ehmmm a si mislil na "caffe racer-e", ki so si letos nabavili "zverince", ponavadi letniki 95 minus :naughty: ? Takih je kar neki,posebi razcvet takih opažam v mojem kraju :hmm:

*pedal? A to misliš na bicikliste :naughty:

Drugače pa lep pozdrav tudi tebi.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kdo iz KK konca javi, da bi poslikal odseke cest, po katerih se najvec vozimo, oziroma nevarne ovinke v tistem koncu? Da ne bomo spet pri tazadnjih? Jaz sem pravkar poslikal ruto Sevnica - Trebnje :rolleyes: :hmm: Klik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, v mirenski dolini so danes priceli na novo asfaltirati vstope, oz. izstope iz taboljsih (tahrapavih) ovinkov :OK: zato previdno, ker je dosti peska na cestiscu!

Spet bo jeba ene tri tedne, preden ne pometejo, potem pa spet :yea2:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!