Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Posavska


Priporočene objave

Count me in. Preselil sem se iz desnega na levi breg... A kdo ve koliko  časa moram čakat nov potni list? Pa še eno vprašanje... če greš iz Brestanice na kufe na Senovo, a rabiš vizo in izpit za motorko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Sploh nisem vedel, da ta tema obstaja.

Tudi sam sem pred selitvijo iz enega brega na drug in od nekdaj mi grejo tiste delitve in debilne podjebancije štajerci-kranjci precej na živce... oz. nekateri ki to non-stop terajo.

Posavci, to mi je OK. Regija je močna in ima veliko motoristov. Fajn bi bilo, da se kdaj srečamo in kam zapeljemo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si se vsaj iz desnega na levi breg, jaz pa kontra... zajeb :D

ja lahko bi se kdaj dobil pa kak krog nardil... nazadnje ko smo nardil krog z enim ko je tud tu..saj se bo oglasil :P  smo bli v eni furi 4x na kidričevem :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha, dvakrat si tankal, če se ne motim :kva1: , pa smo šli samo do Ptuja :grim , vodil je pa kolega s kirega brega? :kva2: ,  da nisva na zadnje stvar v svoje roke vzela, bi se še zdaj vozli po tistem koncu :slap: , pa v rondoju zmeraj 2 kroga :grim, smo pa spoznal vse vaške poti tam okol, ​ , to pa tudi nekaj šteje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tankal pa ja... ti si amater s svojo porabico :P mislim da smo prevozili eno 100 km od ptuja do slovenske bistrice :D ja on je iz desnega brega B) maratonec.. ne bo se vstavo dokler bencina ne zmanjka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol posavci.. se zmenmo kako furco ko pridejo mal toplejši dnevi?... rečemo kako pametno tud kaka vratina na roštilju pa kaka gajba nebi škodila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gajba fruca? ;)

Najprej se lahko zmenimo za smučarijo :)

sicer pa ja... da se srečamo in zapeljemo, verjetno se pa itak vsaj na videz poznamo ker nismo daleč eden od drugega, pa kraji tudi niso ravno njujork velikosti :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gajba fruca? ;)

Najprej se lahko zmenimo za smučarijo :)

sicer pa ja... da se srečamo in zapeljemo, verjetno se pa itak vsaj na videz poznamo ker nismo daleč eden od drugega, pa kraji tudi niso ravno njujork velikosti :)

Najverjetneje se poznamo na videz, vsaj nekaj jih poznam.. tud od tu B)  kak vreme kaže tud smučarija bolj švoh letos :P

 

jes sm zmer za, če se pelje, pije in je :grim

To sem opazo ja, tak ko si napisal v tem vrstnem redu, čeprav je bil nazadnje mal obrnjen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do toplih dnevov bo moglo čez Savo pretečt še približno 3,254,712,423 kubikov vode

Ta izračun ti lahko zjebe samo spremenljiv pretok Save od vremenskih pogojev edino če nisi to že upošteval v enačbah :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ne bom, v zg moram skočit popoldne :)  bo pa treba skoristit kak tak dan, pa malo prej iz šihta :P

Gumo moram še zamenjat je gladka :D  eno staro Z8 bom natakno da nardimo kak krog B)  lahko bi šla enga gsxr-a pogledat sprot me neki peče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom, v zg moram skočit popoldne :)  bo pa treba skoristit kak tak dan, pa malo prej iz šihta :P

Gumo moram še zamenjat je gladka :D  eno staro Z8 bom natakno da nardimo kak krog B)  lahko bi šla enga gsxr-a pogledat sprot me neki peče :P

javi mi, ko bo tak dan, pa nardima furo in pogledava moped :010

Aja pa GW bi lahko dal za probat me res firbec matra kak se ta krava pele :smoke:

komot :grim, dobiš :OK:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!