Jump to content

Motosvet sekcija Posavska

Recommended Posts

• Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• DAN

599

• RAF

426

• Gallus

413

• Frips

261

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sploh nisem vedel, da ta tema obstaja. Tudi sam sem pred selitvijo iz enega brega na drug in od nekdaj mi grejo tiste delitve in debilne podjebancije štajerci-kranjci precej na živce... oz. nekateri

uresničitev zmenjenega

Niti ne,slučajno enkrat v šestem razredu pr matematiki nisem mogel dremat.....

Posted Images

:)

Sploh nisem vedel, da ta tema obstaja.

Tudi sam sem pred selitvijo iz enega brega na drug in od nekdaj mi grejo tiste delitve in debilne podjebancije štajerci-kranjci precej na živce... oz. nekateri ki to non-stop terajo.

Posavci, to mi je OK. Regija je močna in ima veliko motoristov. Fajn bi bilo, da se kdaj srečamo in kam zapeljemo.

• Like 3

Ti si se vsaj iz desnega na levi breg, jaz pa kontra... zajeb :D

ja lahko bi se kdaj dobil pa kak krog nardil... nazadnje ko smo nardil krog z enim ko je tud tu..saj se bo oglasil :P  smo bli v eni furi 4x na kidričevem :D

• Like 2

ha ha, dvakrat si tankal, če se ne motim :kva1: , pa smo šli samo do Ptuja :grim , vodil je pa kolega s kirega brega? :kva2: ,  da nisva na zadnje stvar v svoje roke vzela, bi se še zdaj vozli po tistem koncu :slap: , pa v rondoju zmeraj 2 kroga :grim, smo pa spoznal vse vaške poti tam okol, ​ , to pa tudi nekaj šteje :grim

Gajba fruca? ;)

Najprej se lahko zmenimo za smučarijo :)

sicer pa ja... da se srečamo in zapeljemo, verjetno se pa itak vsaj na videz poznamo ker nismo daleč eden od drugega, pa kraji tudi niso ravno njujork velikosti :)

Najverjetneje se poznamo na videz, vsaj nekaj jih poznam.. tud od tu B)  kak vreme kaže tud smučarija bolj švoh letos :P

jes sm zmer za, če se pelje, pije in je :grim

To sem opazo ja, tak ko si napisal v tem vrstnem redu, čeprav je bil nazadnje mal obrnjen :D

• 2 weeks later...

Ne bom, v zg moram skočit popoldne :)  bo pa treba skoristit kak tak dan, pa malo prej iz šihta :P

Gumo moram še zamenjat je gladka :D  eno staro Z8 bom natakno da nardimo kak krog B)  lahko bi šla enga gsxr-a pogledat sprot me neki peče :P

Ne bom, v zg moram skočit popoldne :)  bo pa treba skoristit kak tak dan, pa malo prej iz šihta :P

Gumo moram še zamenjat je gladka :D  eno staro Z8 bom natakno da nardimo kak krog B)  lahko bi šla enga gsxr-a pogledat sprot me neki peče :P

javi mi, ko bo tak dan, pa nardima furo in pogledava moped :010

Aja pa GW bi lahko dal za probat me res firbec matra kak se ta krava pele :smoke:

komot :grim, dobiš :OK:

Edited by builder