Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Posavska


Priporočene objave

Dobro izgleda ta mariborska GW.

Ja, voznica še bolj :D  ta mariborčanka se je vozla z njo... B)  rekla je sam da ji po nogah piha :D :D :D

 

post-5783-0-62836000-1421322327_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič namest da trobiš in se pelješ dalje, se oglas na  :beer1:

Sem bil že zravn ko sem te vido.. kaj čem pol obračat..

Pa tud nisem imel srca pustit da me čaka... saj vidiš da nima hlač da jo je zeblo  :D  sem letel hitro  :D

To pa resno.. si imel kdaj cbr 900rr to staro pred 2000? to vem da je pretvarač benzina u buku..  :D  sam kak se ta starudija pele?

Upam, da ti je dala pred nakupom :)

 

(probno vožnjo mislim)

 

Foteljaši jedni :)

 

In kak se potem vozi mariborsko-brežiška krawa?

Voznica fantastično  :D

te fotelji niso za mene... men paše da me pretrese  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

To pa resno.. si imel kdaj cbr 900rr to staro pred 2000? to vem da je pretvarač benzina u buku..  :D  sam kak se ta starudija pele?

 

dober motor za tiste čase, sam zdaj so se naši kriteriji malo dvignili, dokler ne probaš, ne veš, čeprav to spet ni toliko nazaj, mislim, da je ena v Brežicah še v pogonu, poznaš možakarja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober motor za tiste čase, sam zdaj so se naši kriteriji malo dvignili, dokler ne probaš, ne veš, čeprav to spet ni toliko nazaj, mislim, da je ena v Brežicah še v pogonu, poznaš možakarja :grim

Misliš inštruktorja? ni mi padlo na pamet prej... morem ga poiskat da jo probam... če je kolko tolko sej ni za rekorde tak malo za dušo...če jo kje olupiš da ni bankrot  :) pa malo nauke moram terat če se ji da kaj pomagat da se lepše pelje  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš inštruktorja? ni mi padlo na pamet prej... morem ga poiskat da jo probam... če je kolko tolko sej ni za rekorde tak malo za dušo...če jo kje olupiš da ni bankrot  :) pa malo nauke moram terat če se ji da kaj pomagat da se lepše pelje  :P

se sm vedu, da boš pogruntu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

v dveh urah :kva2: , če si držal sobotno povprečje, nikjer pod 200km/h :kva2:

Eh... moja drvarnica sploh tolko ne potegne :kva1:  sej veš..170 maximum :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnič sem končno pršo s porabo malenkost pod 4l...... :smoke:  jeba je sam ker sem računal na 50 km :P

se mi je pržgala rezerva pr ene 230km/h, nažge se rumen trikotnik s klicajem in začne utripat fuel in začne odštevat kilometre, ponavad od 85, prvo sm pomislil, SERVIS :kva2: , pol sm šele vidu, da je rezerva, čeprav je blo, ko smo štartal še za 150km po ta malem, pa še odštevat je začel od 43 km namest od 85, do game over :kva2:, še računalniku se je zmešalo, zgleda da švabe niso študiral, da bi se kdo taku pelu, ko sm pršu na bencinsko pr intermarketu, mi je kazalo še 30km, tank mam 22l, tanku sm pa 13l :kva2: , ti rečem, zmešalo se mu je od tempa :kva2:  .

Tanku sm na 215 km 13l, to nism še nikol :grrr , nikol še nad 5l/100km :grim

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje je 2, namest 1 :slap:

 

Ah dej..bo še komu smešno.. to nit v sanjah :D

se mi je pržgala rezerva pr ene 230km/h, nažge se rumen trikotnik s klicajem in začne utripat fuell in začne odštevat kilometre, ponavad od 85, prvo sm pomislil, SERVIS :kva2: , pol sm šele vidu, da je rezerva, čeprav je blo, ko smo štartal še za 150km po ta malem, pa še odštevat je začel od 43 km namest od 85, do game over :kva2:, še računalniku se je zmešalo, zgleda da švabe niso študiral, da bi se kdo taku pelu, ko sm pršu na bencinsko pr intermarketu, mi je kazalo še 30km, tank mam 22l, tanku sm pa 13l :kva2: , ti rečem, zmešalo se mu je od tempa :kva2:  .

Tanku sm na 215 km 13l, to nism še nikol :grrr , nikol še nad 5l/100km :grim

Jaz sem pa na obrežju na petrolu isto tankal.. 13 litrov :P  sam je blo pa prevoženih točno 130 km B) žejn je še bolj kot jaz..no tempo je bil kar ok..seveda po predpisih :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neb blo slabo it :hmm: zanimivo je tisto... psihološka priprava voznika na vožnjo :scut: bi blo fajn, včasih gubim koncentracijo.. če smo počasni :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!