Skoči na vsebino

4. NOVOLETNO FORUMSKO SREČANJE


Priporočene objave

Lidija

Klimbra

Vse komplet......!!!!!!!

A prostovoljni prispevki za Allino liposukcijo se zbirajo posebaj....al je to že všteto v ceno aranžmaja???? :hmm:

Se opravičujem za prijavo tukaj.....tm klikam k bimbo.....pa zgleda , da na napačnem mestu,al pa ne znam več brat....po vseh teh letih alkoholne zasvojenosti,uničenih sivih celicah in ostalih mentalnih tegobah....je to še najbolj verjetno!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, sta dodana. Sam povej veegi al mesojedec varianta?

Alla

K da nebi poznala mojih in Lidijinih prehrabjevalskih navad......valda....RDEČE meso....drgač postaneč....khmmmmmm

hvalla :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se želite prijaviti na NFS, bodite pozorni, da ste se na forumu prijavili tako, da ste obkljukali možnost "zapomni si me". Drugače se ne da prijavit na žur.

Pa še eno: en človek pod eno zaporedno številko!!!! Vsakega člana se prijavi posebej!!!!!

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se želite prijaviti na NFS, bodite pozorni, da ste se na forumu prijavili tako, da ste obkljukali možnost "zapomni si me". Drugače se ne da prijavit na žur.

Pa še eno: en človek pod eno zaporedno številko!!!! Vsakega člana se prijavi posebej!!!!!

Alla

Sej sem vidu,da sem spet zezno..........posipam se s plevelom in se ti nameravam odkupiti s kavico.....za vse tegobe,ki jih je povzročilo moje nepoznavanje moderne tehnike.

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GLede razporeda po sobah. Na razpolago so še naslednje sobe:

2 - posteljna soba: 1 soba

3 - posteljna soba: 1 soba

4 - posteljna soba: 8 sob

5 - posteljna soba: 4 sobe

6 - posteljna soba: 5 sob

9 - posteljna soba: 2 sobi

10 - posteljna soba: 1 soba

Zmenite se kdo bo s kom v sobi in sporočite na mail: nfs@motosvet.com.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GLede razporeda po sobah. Na razpolago so naslednje sobe:

2 - posteljna soba: 1 soba

3 - posteljna soba: 1 soba

4 - posteljna soba: 8 sob

5 - posteljna soba: 4 sobe

6 - posteljna soba: 5 sob

9 - posteljna soba: 2 sobi

10 - posteljna soba: 1 soba

Zmenite se kdo bo s kom v sobi in sporočite na mail: nfs@motosvet.com.

Alla  B)

Men je popolnoma vseeno.....jaz bom po stari navadi mirno spal......drugi pač ne bodo :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaaaa, forumsko  :OK:

Meni se pa samo rdeči x-ek pokaže....tak da me počakite do popoldan, da mi ne zasedete vseh placov  :kva2:

Spodaj imaš "preskoči prevroč uvod" pa tja klikni da ti ne bo flash uvoda (x) kazalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna lepa prijavnica je letos :wub: :rolleyes:

Že zarad tega se splača prjavt. :)

Alla, zdej bova pa moral ne kofe it, da ti dam gnar. :devil: :) .) :004

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla, zdej bova pa moral ne kofe it, da ti dam gnar. :devil:  :)  .)  :004

Ali, še bolje, greš na kofe z mano ;) :naughty: :naughty: :kva2: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali, še bolje, greš na kofe z mano ;)  :naughty:  :naughty:  :kva2:  :afro1:

:kva2: :kva2: :kva2: Ne upam si :kva2: :kva2: :kva2:

Kaj pa z obema? :hmm: :naughty: B)

OK, OK.... ne bom več :topic: .....

PA LEPO PROSIM, da naju s f-jem na seznamu normalno napišete, ker ne vem, zakaj sva sam midva rdeča..... :blink: :o :wacko:

Hvala. :)

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kaj pa tale varianta? Ti greš s Symrujem, Fifty pa z mano? :rolleyes: O:-)

Alla O:-)

P.S. Rdeča sta pa zato, ker ji vaju oba ti prijavila. Na tvojem seznamu so rdeči tisti, ki si jih pač ti prijavila. Da se ve, koliko moraš plačat...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kaj pa tale varianta? Ti greš s Symrujem, Fifty pa z mano? :rolleyes:  O:-)

Alla  O:-)

P.S. Rdeča sta pa zato, ker ji vaju oba ti prijavila. Na tvojem seznamu so rdeči tisti, ki si jih pač ti prijavila. Da se ve, koliko moraš plačat...;)

Aja, pol je pa vse vredu! :OK:

Lohk gre fifty s tabo - edini pogoj je, da gresta sama, brez kakšne moje prjatlce... :devil: :P :)

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pol je pa vse vredu!  :OK:

Lohk gre fifty s tabo - edini pogoj je, da gresta sama, brez kakšne moje prjatlce... :devil:  :P  :)

:004

Manu, jst pridem druh tedn k/h teb na obisk, da bova dorekla detajle okol NFS :) :004

PS: pejmo v našo nabijalnico ... da naumo klele smetil :D

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri ste to probali že lani, drugim priporočam za letos - GREMO GOR ZA 2 DNI!!!!!! TOREJ ŽE V PETEK ZVEČER!!!!v petek se dobimo, malo ogrevanja in lušna feštica, v soboto se naspimo, če kdo hoče lahko gre smučat ali se sankat ali za šank ali .......... in ko pridejo drugi utrujeni od poti gor, smo mi že v party štimungi. lani je blo super jaz hočem to ponovit spet, cena je pa itak sitniš, samo tisto doplačilo za eno nočitev (kak jurja al dva) vikend pa nepozaben.

torej kdo je za????

aja, a me kdo vzame v sobo, obljubim da ne bom (preveč) galamil, minimalno smrčal in da se me zjutraj ne boste ustrašili. preferiral bi troposteljno sobo z dvema biseksualnima mladenkama, ampak če ne bo druge možnosti vzamem tudi kakšno slabšo ponudbo. :grim

prilagam fotko za lažjo odločitev :lol1:

post-26-1100275023_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri ste to probali že lani, drugim priporočam za letos - GREMO GOR ZA 2 DNI!!!!!! TOREJ ŽE V PETEK ZVEČER!!!!v petek se dobimo, malo ogrevanja in

Obvezno že v petek B) Pervy in zjutraj bomo spet na zidarski kavi !!!!!!! Pravočasno dorečmo uro kdaj se v petek dobimo, pol pa.............rock&roll :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak hitro sem se prijavila, da sem kr pozabila pogledat kdaj je... pa saj sploh ni pomembno... :yea2:

aja... glede spanja... pa nekam me dajte... itak ni pomembno.. glavno da mam malo placa...

p.s. pa smrčim tudi ne :lol1:

lp alena

Popravljeno . Popravil alena_bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!