Skoči na vsebino

4. NOVOLETNO FORUMSKO SREČANJE


Priporočene objave

Se prjavlam, hudiča! Pa še Natasaho from Russia! Oba devila!

Sebe uradno sem, nje uradno pa še nisem na uradno stran, dej ti to Allenka, nimam njenga uradnega passworda... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, 10-Q Allenka, sm že, nism dojel, k sm biw tolk vznemirjen, da bom spet tm biw pa piw! :grim :OK:

Ja, bom že najdu cimra, los problem-los, sej itaq ne bom sweepaw. :wacko: Edin Natasha bo. Bo pa na klopci. B)

Popravljeno . Popravil Wobewt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bom že najdu cimra, los problem-los, sej itaq ne bom sweepaw. :wacko: Edin Natasha bo. Bo pa na klopci. B)

a si za menage-a-quattro z mano in še nekom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za petek.

Razlog: lani se mi ga je uspelo nenormalno zadet v enem samem večeru kar je sicer ok ampak polovico večera/noči sem prebil neznano kje. Zjutraj sem veselo šankiral do preranega odhoda/smrti a kaj je že bilo... Tko da boljš, da raztegnem vse skupaj na dva dneva.

Petek.

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Katera pesem se vrti v uvodu v strani za NFS?

(aja, pa valda da se vidimo v petek... bomo Gregsa en dan prej napili, da se bo v soboto malo nazaj držal ;)).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY,12 Nov 2004 @ 16:57

aja, a me kdo vzame v sobo, obljubim da ne bom (preveč) galamil, minimalno smrčal in da se me zjutraj ne boste ustrašili. preferiral bi troposteljno sobo z dvema biseksualnima mladenkama, ampak če ne bo druge možnosti vzamem tudi kakšno slabšo ponudbo. :grim

Podajam opozorilo preden vzamete Pervy-ja v svojo sobo :naughty: :

- smrči huje kot medved,

- v sobo se priklati ko najslajše spite

in še razlog za :D obstaja verjetnost, da bo tako alkoholno prestrašen, da bo samo padel v posteljo in dal mir (ter čez 5 min začel smrčat :blink: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne bo! Če hoče kdo medico podobno lanski... pol šnopca (70%), pol medu, malo vode...  :D

jaa spodoooobi se ene 2-3 litre!!!!! Kdaj in kje se zmenima!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računam da bi tudi midva že v petek prišla gor, oziroma vsaj v soboto malo bolj zgodaj-dopoldne :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družabna igra, ki jo predlagam za petek se imenuje : Dvigovanje uteži pri šanku :)

:kva2: :kva2: :kva2:

Se prijavim. Ne glede na konkurenco.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej... vsi interesenti za petek... sem malo telefon obrnila

nočitev z zajtrkom... če spimo v istih sobah kot potem v soboto nas pride z orto popustom 2.500 sit..

po ceniku je drugače prenočišče z zajtrkom 5.200 sit

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:  :kva2:  :kva2:

Se prijavim. Ne glede na konkurenco.

B)

torej izven konkurence... Abonma, ampak za izven :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razporeditev po sobah me lahko pokličete tudi na telefonsko št.: 041-697-301. Prosim, kličite samo zvečer!!!!!!

Alla

Alla :wacko: , pa ne moreš no na forum napisat, da prosiš naj te zvečer kličejo, ker si razporejaš sobo!!! ............. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: a se mi samo zdi, ali je za ženske obvezna garderoba mini-krilo, po možnosti rdeče barve?

pa dobro... zdaj ste pa že zahtevni... :angry: lani so bile rdeče tangice dovolj :P

:lol1:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!